Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема ujasнови [re: novia]  
Авторsloni13 (Нерегистриран)
Публикувано27.02.10 10:40



когато се прави комилация в една публикация думите изглеждат както са написани по-горе. когато се казва, че Долматов (робитещ е Петербург) е извършил даването на НД на хора с посочените заболявания е друго. в БГ никога не са давани и без разрешение отговарящо на свтовните изисквания няма да се даде на никого като лекарство. И няма ли най-накрая Ставрев да покаже разрежениятя и т.н. като дрънка толкова. наи-вероятно няма, засщото му липсват....и както и да се казва "препарата" трябва да е в регистрите на who, а там...има карта на света, с всички проучвания...за русия са около 1350....и няма "ставринол"..и няма фирма нано-с или нано-сс, и няма нищо! Предлагам да пишвм офоцоално на колабораторите му в света, те са учени с достойнство. ще кажат истината!



Тема Re: ujasнови [re: sloni13]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано27.02.10 12:19



sloni13,

Може би сте права за това, което пишете.
Имам само една забележка:
Ако искате да имате авторитет като учен, обърнете поне малко внимание на правописа си - поне това, че се започва с главна буква, преглеждайте материалите си за правописни грешки, с които постинга ви е пълен, отделяйте различните пасажи.

Намеренията ми са добри.




Никога не казвай никога!



Тема инфонови [re: paparosko]  
АвторMaprapитa_Aпocтoлoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.10 14:54



Колко е хубаво когато Маргарита Апостолова си има поне двойник! Още по-хубаво да са повече клонове. 100% щяха да помагат за много неща



Тема Re: инфонови [re: Maprapитa_Aпocтoлoвa]  
АвторDjidju (Нерегистриран)
Публикувано27.02.10 17:32



Здравейте,

следя темата, защото искам да поръчам така нареченото лекарство за майка ми. Стигам до убеждението че това е по-скоро хранителна добавка, защото се пие, и може би няма да навреди, но не се знае и колко ще помогне. Но ние сме длъжни да опитаме всичко което евентуално би имало ефект, защото всеки човек е различен и на всеки може да действа по-различен начин.

Има ли някой който вече е взел Ставринол? Моля споделете как сте се почувствали? Това в важно да разберем тук във форума.

Ние колко гъби и билки сме взели вече и майка ми е пробвала, може и да са и действали и подобрили, заедно с химията, може и не, но не са и навредили.

Всичко е до вярата



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: maikler]  
Автор raina1118 (непознат )
Публикувано27.02.10 21:04



Здравейте, следя дискусията за Ставринола и като всички вас се лутам между надеждата и отчаянието.Получих отговора-одобрение от Москва, но нямам достатъчно информация,за да взема решение.Нямам и време - на 15 март е поредният ми курс химиотерапия.След четири години почти непрекъсната борба все пак стигнах до метастазите. Изтърпях до сега общо 22 курса химия, но ....разбирате ме.Някой вече престрашил ли се е да пробва ставринол?Ако има такива, моля споделете опита си.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Автор soshy (непознат )
Публикувано27.02.10 23:29



Вие тук не сте в час! тук всеки търси нещо да разбере за да може да спаси свой близък а тук вместо да си помагаме се объркваме повече.Търся някаква инфомация за да спася майка си която от ден на ден се влошава и не виждам изход тук има някои, които нямат какво да правят или не знаят какво е да гледаш как страда човекът когото обичаш.Отвръщавам се от нашата държава и нашите лекари не стават за нищо обедила съм се в това и то МНОГО.Сега ще дам един семпъл пример.Трябваше с майка ми да отидем при един хирург да оправя едни документи тъкмо беше се върнала от 2-ра операция едвам ходеше а тоя ще пращта майка ми кафе да му копува е кажете ми БЪЛГАРИ мили това нашето на какво прилича и на боклуци ни правят това е гавра но това е както казах нищо в сравнение в това, което съм се обедила.В момента майка ми бере живот а аз се чудя как да я спася незнам на кой да вярвам.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: soshy]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано28.02.10 08:05



Искаш информация за ставринола? Ето я:

1: Абсолютно никакво доказателство, че действа.
2: Продава се напълно нелегално.
3: Не може да се намери информация за изпитания с хора или животни, което значи, че такива не са правени.
4: Продава се експериментално лекарство, което е меко казано недопустимо.
5: Професорът разбира от медицина толкова, колкото аз от ядрена физика.
6: Наночастиците може да са много опасни, но засега тест за безопасност не е правен.
7: Факт е, че има няколко регистрирани фирми, по всичко личи, че са регистрирани с цел търговия.

Е, ето ти цялата информация накуп, сега решавай дали да си дадеш парите на поредния мошеник.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано28.02.10 09:14



Ние получихме отговор от Москва, дори успяхме да купим лекарството с помощтта на наш познат от Москва. Сега огромния ни проблем е как да прекараме лекарството до България??? Някой успял ли е освен по човек да му бъде доставено лекарството? Моля, дайте идеи.... Времето на баща ми изтича....



Мерси предварително!



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Автор soshy (непознат )
Публикувано28.02.10 10:26



Добре обесни как си го купила има хора които се интересуват не можеш ли да помогнеш на всички ни...Всички търсим някаква информация.Примерно свободно ли се продава в аптеките нали така казаха по Nova и по Btv.Обаче пък като чета във всичките коментари от хора получили отговор им пишат Ставринол можете да закупите само от нашия офис в Москва.Значи или тази фирма са измамници или цялата история е измама.

Мерси за отговорите, все пак трябва да се интересувам от всичко аз не съм казала че начина е само ставринол търся информация за фсичко възможно и нз даже вече на колко организации съм изпратила e-mail.Някой хора нямат време и трябва да се действа бързо ако наистина има лекарство.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: soshy]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано28.02.10 10:45



Soshy, начинът на закупуване вече е обяснен във форума:

1. изпращаш епикриза на болния, преведена на руски или английски на info@stavrinol.ru от страницата на СТАВРИНОЛ - http://stavrinol.ru/
2. получаваш отговор от тях, че си подходящ за лечение със СТАВРИНОЛ + номер
3. обаждаш се (поне 1 ден предварително )на телефона да им кажеш кога човек може да вземе лекарството от техния офис в Москва (това е единствения начин да се вземе, няма го по аптеките!!!)
4. някой трябва да го купи от офиса им

Ние сме стигнали до тук, не знаем как да го транспортираме до България, защото има изисквания за температура на съхраниение 2-25 градуса...

Ако някой го е транспортирал ,ека каже как ???




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.