Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: Maя]  
Автор toje (новак)
Публикувано28.02.10 22:47



Става въпрос за метода на Шевченко.



Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: toje]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.02.10 23:45



Мила toje, ако не ме лъже паметта, вие редувахте метода на Шевченко с лечение с газ (с почивка между двете от 10 дни), нали?
Колко курса направихте по този начин и кога дойдоха добрите резултати? С колко паднаха маркерите?
Надявам се, че съпругът ти вече е добре!



"Совите не са това, което са..."

Тема Nano-s=Re: Medical Trials Unifiedнови [re: zdravka]  
Авторзaинтepecoвaн (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 08:29



ами права сте госпожо
явно професора не е сам в това начинание- следя внимателно темата за тези нанодиаманти от миналата година още- познат ми спомена за разраБотката на ставрев- значи до нова година професора не беше сам в начинанието си - имаше подкрепата на учени от БАН - а след нова година вече този кръг от колеги които бяха с него и му пригласяха - вече са на друго мнение- кое ли наложи това завъртване на 180 градуса ????
иначе аз като лаик - не ми се вярва в чудесата че те сами по сеБе си- нанодиамантите спират или ограничават рак
в цял свят се работи като тези частици са само преносители или маркиращи за лечение на лошите клетки - с лазер или цитостатици
адмирирам и това че сте си написалми името



Тема Nano-s=Re: Medical Trials Unifiedнови [re: зaинтepecoвaн]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано01.03.10 09:17



И така, нека попитам тези, дето явно повече разбират:

1: Какво точно е открил тоя професор? Явно е, че не са нанодиамантите, тъй като те са известни отдавна.

2: Защо това "лекарство" се продава?

3: Къде са резултатите от проучвания върху животни?

4: Как така се дава на доброволци? Аз много добре знам как се прави научно изследване и то в никакъв, ама в никакъв случай не е по този начин. Не виждам как учен от БАН би могъл да си позволи това.

5: Петото не е въпрос. Нали знаете, че в Русия има комисия за борба с лъженауката? Май и в България е нужна такава, че да се разчисти БАН, а и другите институции от некадърници и мошеници.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Nano-s=Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Изyмeн]  
АвторJulian (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 09:55



Тук бе цитирано едно интервю на Апостолова:
"Юлиане, това е извадка от интервю на Маргарита Апостолова, публикувано в

, Монитор.бг 0т 01.09.2008 г:"
Безумията, писани в интервюто, са изцяло на съвестта на журналистката. В смисъл, че тогава и сега Маргарита побеснява само като и го споменат. Аз също на времето съм давал интервюта и в 50% от случаите в напечатания текст се оказва, че съм казал точно обратното на това, което съм казал.
Интервюто и в Телеграф, обаче, е точно - тя настояваше да и пратят текста преди публикацията за проверка и така повечето неточности бяха оправени.

Редактирано от *jull** на 01.03.10 10:48.



Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: *jull**]  
Автор toje (новак)
Публикувано01.03.10 14:22



Съпругът ми за сега е добре-ще видим при новите изследвания след 2-3 месеца.Когато в началото на декември се изследва маркерите бяха малко повече от 2 пъти по-високи.Веднага започна да пие спирта-10 дни сутрин ,обед,вечер.Почивка 10 дни като през това време пиеше газ 3 пъти по 1 супена лъжица,и после отново шарлана.При новите изследвания маркерите бяха под нормата.Направи ни впечатление,че започна малко по-трудно да понася спирта,но какво да се прави-борим се непрекъснато и нито за ден не спираме-пъ к каквото каже Господ.



Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: toje]  
АвторJulian (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 16:03



Последна версия на твърденията на Ставрев (от вчера): Тоя Ставринол, дето си го купувате от Русия, няма нищо общо с него, това са някакви неясно какви хора, които спекулират с името му. Къде съществува "истински" Ставринол остава неясно. Фирма нано-сс също се дистанцира:
http://www.nano-ss.com/
Очакваме следващата версия в стил "Не е Мердецес, а Трабант, и не го спечелих от тотото, а го откраднах от вас".
Похарчете си парите за някое истинско лекарство.Моля ви!



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: novia]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 16:59



Относно инжектирането - днес питах в офиса на СТАВРИНОЛ Москва, защото баща ми повръща непрекъснато и ето го отговорът:
"Stavrinol isn't sterile and it CAN'T be injected!!!! Your father should drink it, because there are not any other way to use Stavrinol.
NANO-S
Husnutdinova Farida
Medical coordinator"
В превод : СТАВРИНОЛ не е стерилен и не може да се инжектира!!! Баща ти трябва да го изпие, защото нчма друг начин да се приеме СТАВРИНОЛ.





Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: Julian]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 17:17



От колко часа и по кое предаване го гледа? Иска ми се и аз да го изгледам.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: bibi]  
Авторbebebe (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 21:05



има ли някой информация за лекарски екип,който е запознзт с препарата ''СТАВРИНОЛ'' И НАЧИНА МУ ЗА ПРИЛОЖЕНИЕ В БАЛГАРИЯ




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.