Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Иде минови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.10.20 14:49



Ти пък какво не си харесваш на образованието?
Ми, има какво, не съм станал ни милиардер, ни нобелов лауреат.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Иде минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 15:15



С програма за обучение от 70-те ли? И същите учебници ли? И учебника по история ли?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Иде минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано22.10.20 15:20



Мини-с-3!





Тема Re: Иде минови [re: UnicaDonna]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано22.10.20 15:25



Къде е мястото на тези учебници? В контейнерите за отпадъци? Видях статия по темата преди около седмица във фб. Беше от друг източник.





Тема Re: Иде минови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.10.20 17:05



В началния курс не липсват кандидати, и то по много за всяко вакантно място.Не е като по английски език, да речем.
В провинцията спрямо най-често получаваните заплати учителската си е привлекателна.
Нещата не са 1:1 , че няма да ме вземат, защото съм мъж, но оказва влияние.



Тема Re: Иде минови [re: tuzlija-179435]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано22.10.20 17:38



Нещата не са 1:1 , че няма да ме вземат, защото съм мъж, но оказва влияние.

Аз пък не знам защо си мислех, че мъжете начални учители са с предимство в кокошкарника. Приятел на мъжа ми от студентските години със завършването си беше веднага назначен в едно централно училище в София. Ние го бъзикахме с "молядругарката", но много скоро се оказа, че има як родителски наплив, когато трябва да взема поредния нов клас първолаци, да си записват децата в неговия клас. Точно защото е мъж и според мамите на първите му питомци, по-добър педагог от купищата маркови даскалици в онова училище. А няма по-безпощадна агенция клю-клю от тази на мами на малки ученици.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Иде минови [re: Asia.]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.10.20 19:14



В първи курс в Института Имаше изпит по история на БКП... Имам и 6 на изпита. :)))
Иде ми да си пазя книгата цял живот. :)))



Тема Re: Направи го!нови [re: Koftia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:19







Тема Re: Иде минови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:34



Училището у нас не е феминизирано, а е все по-дебилизирано. И това не се дължи на пола на преподавателския състав, а на системата.

Колкото до мъжете учители, че са малко - това не е някакъв женскоучителски заговор, а се дължи на простия факт, че заплатите са никакви, дори в момента, след като им ги вдигнаха. Ясно е, че мъж, от който се очаква да издържа семейство, няма да отиде за 600 лева заплата.
Места за учители в провинцията дал господ - отивай, ще те вземат веднага. В моето село се търси учител по физика, в съседно село - също, не знам по какво точно.


Й.В.Сталин го е казал:
"Учител, който е обичан от учениците си и уважаван от техните родители - НЯМА МЯСТО В [нашето] училище!"


"Основният проблем с прочетеното в интернет е, че масово се приема за достоверно!"
В. И. Ленин



Тема Re: хахаххаханови [re: zaphod]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:35



Държавното е по-добро от частното, но ако има държава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.