Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Иде минови [re: LAMBl]  
Автор TCNQ ()
Публикувано21.10.20 23:52



Задължително ще има, даже има предложение за средношколски бригади от АИКБ или както му викат там на дебила Велев! Само ще им викат друго яче, модерно.

Редактирано от TCNQ на 21.10.20 23:53.



Тема Re: Иде минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор TCNQ ()
Публикувано21.10.20 23:54



Ся като кажат откъде иде млякото и децата викат - от лилавата крава Милка! Ама като идат да издоят бика, дружко ще е!



Тема Re: Иде минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано21.10.20 23:58



Ламби нема да финансира непечеливша дейност.
То не се знае.


Може да си го отбива от данъците. Може да се нуждае от ПиаР. Може да знае някой фонд за източване.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Направи го!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.10.20 00:02



О, и аз бъкам от добри идеи.


Само дето повечето са неосъществими.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Иде минови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 00:02



Ше го питам кат го видя.





Тема Re: Направи го!нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 00:10



Екзактли, дъ сейм кейс у наше село.





Тема Re: Направи го!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.10.20 03:43



That's precisely what it is all about.....





Тема Re: Иде минови [re: 2biri]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.10.20 04:55



КУРО МИ ЯНКО НА ПРИПЕК, БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ!!!!


Навремето бях начален учител.
След ликвидирането на училището, в което работех в дадения момент изкарах няколко мъчителни години в заместване, временна работа и т.н.
Писна ми на КУРА в началото на всеки септември директорКите на училищата да ме гледат "умно", все едно търся работа като теляк в женската баня.
Училището у нас е толкова феминизирано, че преди 7-8 години мъжете в него с все парнаджии, охрана бяха 14%(четириНАдесет).
Имаше обявен БОЖЕМ "екшън план за връщане на мъжете в училище".С бюджет...
Питам в отдел "Просвета"- инспекторКите ме гледат "умно".Да се ЕБАТ В ГЪЗА, без извинение!!!
В едното училище , където работех временно, след посещение на мой урок, инспекторКАта написа в отзива критика, че съм бил структурирал урока "както съм намерил за добре" (а как, аджеба?)
Все пак отбеляза и че "се наблюдава взаимното уважение между учителя и учениците"(смесена паралелка I и II клас, част от децата със здравословни проблеми".
Й.В.Сталин го е казал:
"Учител, който е обичан от учениците си и уважаван от техните родители - НЯМА МЯСТО В [нашето] училище!"
Уморих се от обикаляне и търсене.Сега работя друго.
Просветата - ДА СЕ ДАВЯТ В ЛАЙНА!
Язък за дечицата!

Има и свестни учителКи, доста.
Ако някои си въобразявате, че през 70-те години нещата са били цветя и кебапчета ( е да, все пак някакви остатъци от системата преди 1944).Фол, Сендов - почти никой министър няма опит в степента I - XII клас.
Пропагандната мантра за " последните години, от '89 насам"...

От този клуб аз съм началният учител.Знам какво говоря.



Тема Re: Направи го!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.10.20 05:30



"В наше село покрай нас,
появи се педе..... .
Скрит по улиците дебне
някой селянин да ....... .
Вади ... като тояга,
кой къде го види - бяга...."



Тема Re: Иде минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 06:38



Не знам кой къде е бил по онова време из министерствата, ама автори бяха хора като Леда Милева, Емилиан Станев, Асен Разцветников, Ран Босилек...


Може би Ангел Каралийчев?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.