Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Направи го!нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:36



Сега стани цар на реализирането им.

Е не може всичко аз да правя!





Тема Re: Иде минови [re: Green Light]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:37



Зимам тъ веднага!





Тема Re: Иде минови [re: alisalisa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:41



А ти си родител или пряк настойник на детето с все права да го представляваш на родителски срещи ли?

Това от кога е необходимо?


Що се отнася до даскалици и даскали - те не са ловени с капанчета на Витоша, назначават ги с университетски дипломи.

Що се отнася до университетските дипломи и тяхното покритие - ми университетските преподаватели да кажат що разписват докИменти на куцо и сакато, пъ после реват, че бившите им възпитаници, лично от тях дипломирани, не ставали за нищо и прецаквали роднинките им.


Първо, аз даскали не произвеждам.
Второ, както казах, вината не е главно в даскалите.
Трето - тая е амен-амен на мойте години като я гледам. Изкукала е явно от учителстване.



Тема Re: Иде минови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:44



Абе, Поручик, на второ четене възникнаха някои въпроси и съмнения относно качеството на образователната система от 70-те.
Нали тези, които ни управляват, и те са ходили тогава на училище...


Ходили са.
Проблемът не е образователната система от 70-те, а властовата след 90-те и особено - през последните 10 години. На власт са тези, които са били тройкаджии по милост през 70-те.



Тема Re: Няма да имаш мющериинови [re: Лопес Рамон Иванович]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:45



Е, може и малко да са, но ще са качествени.



Всъщност, ще има мющерии смятам.



Тема Re: Иде минови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:46



" А децата от къде идват...?

Това се учеше по бригадите, а не в упк.





Тема Re: Иде минови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:48



Сус бре! Рано ний още!



....
Защото ако ме олицосъзрете ще заключите, че съм душесвеж, сърцемлад и в прекрасно якотелие.

Никакви коленослабие и кръстонемощие не са ме споходили. Храноглътните ми желания са като у новобрачни, гълталището ми, коремието ми и продължаващите ми телесни добавки са в изправност. Сърцетупът ми е нормален, кръвотласъкът е естествен, а любощенските ми подсети - непрестанни...




Тема Re: Иде минови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:50



Нищо им няма на учебниците по история.
Учили сме и антична история, и средновековна, и ренесансова... Ще има там едни 10 процента партийна, дето ще трябва да се преработят и туй то.



Тема Re: Иде минови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.10.20 19:52



Кажи си го направо - заплатата не струва. И не се оправдавай с пола си, че замязваш на феминистка, или гей.



Тема Re: Иде минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.10.20 19:50



Не са 600 лв. 1000 са.
...отивай, ще те вземат веднага...
Да, ама не.
Говорим точно за това, с което ти почна темата:
Началният курс.
За физика, английски - глад за кадри - има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.