Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: гешефтнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.10.20 18:33



Пълно е с некоректни сайтове, нецитиращи.


То само сайтовете да бяха... доколкото знам - никоя телевизия не може да излъчва "цитати" (кадри) от предавания на други телевизии... питай ТВ Евроком и "отровните" предавания - Диков, Кулезич, Минчо Христов и кой ли не още - целите им предавания са базирани на откъси от чужди телевизии!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Трудно се бяга от коренитенови [re: T a n y a]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано24.10.20 19:37



Точно. Всеки толкова е зает с "оправянето" греховете на другите, че съвсем няма време да се занимава с личните си грешки. А от хилядолетие е ясно че човек е отговорен само са личните си грехове,



Тема Re: гешефтнови [re: Crrafterr]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано24.10.20 23:20



Това Кантарджиев днес го каза по БНТ в "Денят започва" вместо с Георги Любенов, който е в карантина с положителен тест за ковид, с Аделина Радева... Че кога "Дума" успяха да го гепат...





Тема Re: Иде минови [re: MupaM]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано24.10.20 23:41



Да, Живков не е избран, но народът си го харесваше, тъй както харесва Борисов. Много хора се припознават в тях. В случая образованието е без значение - Тошо го нямаше, на Бойко не му личи, че го има.



При тези обстоятелства, за какво образование говорим? Как да имаме добро образование, когато народът ни не го цени? На думи му е много важно, но на действия - избира Тошовци и Бойковци. Толерантността за него е толерастия, добрите маниери са гейски, любезността е лигавщина. ... и в темите на клуба прелива от подобни квалификации.



Тема Re: гешефтнови [re: MilaO6]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано24.10.20 23:41



По-важното е че са копирали 1:1 без техни интерпретаи и фалшификации като правят доста частни медии.



Тема Re: гешефтнови [re: Metropolis]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.10.20 23:54



Всъщност аз дори не го намирам като текст на сайта на предаването - има само

(след 09:13 минута). Което означава, че от вестника са свършили някаква черна работа, сваляне на текст от аудио.



Тема Re: гешефтнови [re: Crrafterr]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано24.10.20 23:55



Мдааа... преразказали са го или са го резюмирали, с други думи казано... И надлежно още в първия абзац са споменали, че го бил казал в "интервю за БНТ"...



Тема Re: гешефтнови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.10.20 06:31



И надлежно още в първия абзац са споменали, че го бил казал в "интервю за БНТ"...

Аааа - права си. Има го това за БНТ... обаче що ми се струва, че го има СЕГА? Когато аз го четох - дали го имаше? Що пък да не е дописано, ако някой им е дръннал едно телефонче? Не е напечатан вестник та да има доказателства какво е имало и какво е нямало...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: гешефтнови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано25.10.20 07:19



Сега като каза, се сещам, че и аз два пъти го четох и първият път не го видях и даже си мислех да ги зачесаластря точно затова, но се върнах втори път и вече го имаше.... помислих, че първият просто ми е убегнало, ама сега вече се съмнявам:-))) Ама как светкавично са реагирали, а





Тема Re: гешефтнови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.10.20 07:30



Геврек да каже. Той го пусна първия път и според мен има достатъчно набито журналистическо око. Пък и аз реагирах веднага - ако го е имало може би Геврек щеше да ме поправи веднага... а той влезе в повдигнатия от мен въпрос като коментар на нещо, което наистина го е НЯМАЛО.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.