Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: добре, де?!?нови [re: parvaty]  
Автор Olli (натурална)
Публикувано10.08.10 10:45



Като ни се дояжда ядем


Самата аз бях изненадана, че се пробвах с този начин на хранене, изглежда твърде налудничав. Мисля, че никога не съм се хранила по-разнообразно и обилно.
Искам да използвам случая да благодаря на автора на темата.



Тема Re: добре, де?!?нови [re: Olli]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано14.08.10 17:11



точно така няма никакво вманиачаване, плюскане на корем и топене на мазнини със времето преценяш кое как и колко да комбинираш чувстваш се добре и изглеждаш добре и си създаваш навик за цял живот това не е диета за 10, 20 или 30 дни ... остава за цял живот .... хубавото е , че им и лечебен ефект за сега на един образ от 12 кръвната му захар стои на 7-8 което е добър старт (не я спазва стриктно), Поне засега оттърва инсулина .......undefined



движа бавно но сигурно

Тема ....нови [re: Angel lvanov]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано25.02.11 04:14



та вие до каде я докарахте аз сега съм пак по схемата, но съм решил да намаля месото до минимум, че лоши неща за него ... почнах да тренирам и тука се мерих на една машина която измерва мазнини мускулна маса вода и такива неща резултата за 1 месец е според машинката -3кг мазнини ; + 5,7 кг мускулна маса за 3о дни общото ми тегло се е повишило само с 1,7 кгнаправо се шашнах ... :)

движа бавно но сигурно


Тема Re: ....нови [re: Angel lvanov]  
Автор Cтeфaн Ивaнoв (Веселяк)
Публикувано25.02.11 09:24



Редактирано

Редактирано от Wildberry на 27.04.11 19:57.



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор Miss Mouse (непознат )
Публикувано18.01.12 18:47



Да, режимът на Зоната е много ефективен, аз също отслабнах с него. Заповядайте и в блога за Зоната

.



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор Magnolya-210750 (непознат )
Публикувано20.12.12 13:49



Здравейте! В Зоната съм от 2 месеца,но имам проблем и незная аз ли греша нещо или е нормално: имам гастрит и от около 2 седмици понякога имам болки в корема около час и половина след като се нахраня.Понякога за половин час изчезват,а понякога почти целият ден ме боли,а понякога изобщо не ме боли.Някой може ли да ми помогне,за да разбера къде е проблема ?



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Magnolya-210750]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано21.12.12 15:13



Здравей. Не мисля, че режима като такъв има отношение към болките ти в корема. Даже смятам че при по продължително хранене в Зоната ще имаш облекчение на гострита. Знам, че не трябва да се яде пържено, мазно изобщо има си определена диета при гастрит. Спазвай тези условия хранейки се в Зоната, мисля че оплакванията ще отшумят. Ако не ти мине до месец да речем, консултирай се с лекар. Успех!



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: _belladonna_]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано08.09.13 13:34



Ако не приемаш течности. 8 чаши дневно е добър избор. 30 минути преди храна и 2 часа след. Ако имаш такива болки в стомаха пробвай да изпиеш 2 чаши от по 250 мл вода и почти веднага трябва да отшумеят.

движа бавно но сигурно


Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.10.13 09:07



опитвам да се храня в зоната
споделям резултат
август 2012 - кръвна захар 9,8 (имаше и 11 като резултат)
октомври 2013 - 5,9 - на ръба, но в норма (на личния глюкомер - 5,7)
не пия лекарства



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: holi_day]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано17.10.13 12:30



Зоната е мисъл в правилната посока - има известно ограничаване на въглехидратите спрямо традиционното хранене на повечето хора. Но предполага ужасно много сметки, а и е доста нискокалориен режим, ако не се лъжа. Не знам дали така може да се кара вечно. Далеч по-ефективен и комфортен режим е нисковъглехидратното и високомазнинно хранене. Зоната може да се разглежда като стъпка към него - един вид преход от стандартно към наистина правилно хранене



http://cioccolatascorner.blogspot.com/


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.