Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ммммммммнови [re: Cтeфaн Ивaнoв]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано01.04.10 19:09



Малко равносметка и от мен. Днес навършвам 1 месец в Зоната. Резултата- свалени точно 3 кг. Чувствам се много добре. Дано да не прегреша по Великден. Мисля да направя една закуска с козунак и 2 яйца, пък да видим ще се размина ли само с една. Ще купувам пакетирани козунаци, че да им чета въглехидратите.





Тема Re: ммммммммнови [re: Angel lvanov]  
Автор Чaeнo.мoмичe (разбита)
Публикувано03.04.10 09:12



Можеш ли да ми кажеш как да я сваля, защото като я разархиривах и не мога да я отворя...не знам с коя програма.





Тема Re: ммммммммнови [re: Чaeнo.мoмичe]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано04.04.10 21:00



win zip, win rar с тях става, ако се разхивирва без проблеми след това с word трябва да тръгне ... това им е хубаво на пакетираните, че пише всичко, но за сметка на това ги бласкат с доста неприятни екстри ... колкото по-малко пакетирана храна толкова по-добре

аз вече по блажих доста с домашни кифлички и козунаци ама на другия ден не ми е толкова гот ставам като парцал по принцип ще засека колко съм качил на празниците редувам когато мога ям в зоната когато не какво то ми е кеф ... след велик ден пак влизам в въртележката (на работа като съм пак съм в зоната ) явно доста съм свалил защото немогат да ме познаят главно корема съм стопил и малко в лицето, но ми е супер като цяло яко в зоната и не мисля да я спирам :)

движа бавно но сигурно

Редактирано от Angel lvanov на 04.04.10 21:01.



Тема Re: ммммммммнови [re: Angel lvanov]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано05.04.10 12:36



Наистина ставаш като парцал ако прекалиш с въглехидратите. Днес съм плътно режимна но вероятно ден два ще ми трябват да се стабилизирам.
Христос Възкресе!



Тема Re: ммммммммнови [re: _belladonna_]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано06.04.10 14:40



Аз пък не мога да се оплача от празниците - хапнах доста мръвки, козунаци, яйца, бял хляб, курабийки и т.н. Никакъв режим. Резултата е 2.5 кила в МИНУС

Е, възпозвахме се от хубавото време и всеки ден по 3-4 часа разходки навън - мисля че това е причината за така получения резултат...



Тема Re: ммммммммнови [re: Blake]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано06.04.10 20:41



е ти добре си ги комбинирал

мръвка като има всичко е ок и аз май изгорих някаква мазнина пък доста блажех с едни дома6ни кифли и козунаци хахаха яко хем се гачиш с храна хем топиш мазнини нека ни е зле

движа бавно но сигурно

Тема Re: ммммммммнови [re: Angel lvanov]  
Автор Megi_med (непознат )
Публикувано08.04.10 20:04



ЗДРАВЕЙТЕ
ЩЕ СЕ НАВИЕ ЛИ НЯКОЙ ОТ ТУК ПРИСЪСТВАЩИТЕ ДА МИ ПОМОГНЕ С ПРЕСМЯТАНЕТО НА КРЕХКА ТЕЛЕСНА МАСА И ПРЕСМЯТАНУТО НА ДНЕВНАТА НУЖДА ОТ ПРОТЕИНИ. МНОГО СЕ ОПЛЕТОХ. МИСЛЯ ЧЕ НАТАМ ЩЕ СЕ СПРАВЯ.
ПУСКАМ МЕРКИТЕ СИ И СЕ НАДЯВАМ ДА ИМА ЖЕЛАЕЩ ДА МИ ПОМОГНЕ!
ВИСОЧИНА - 161 СМ
ТАЛИЯ - 93 СМ
ХАНШ - 110 СМ
ФИЗИЧЕСКА АКТИВНОСТ - 0.7
ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА НА ВСИЧКИ КОИТО МИ ПОМОГНАТ



Тема Re: ммммммммнови [re: Megi_med]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано10.04.10 08:48



да да да само и килограмите трябва да деш, че иначе няма как да стане



движа бавно но сигурно

Тема Re: ммммммммнови [re: Angel lvanov]  
Автор Megi_med (непознат )
Публикувано12.04.10 18:32



Ангел Иванов, благодаря Ви много за вниманието. Ще съм благодарна ако наистина ми помогнете със изчисленията.Килограмите са ми 73.



Тема Re: мммммммм [re: Megi_med]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано15.04.10 00:25



малк окъсно се включвам но по мойте изчисления излизат 10 протеинови блока ... ти вече реши как да си ги разпределиш ... Wellcome to the ZONE



движа бавно но сигурно


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.