Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ммммммммнови [re: Angel lvanov]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано27.02.10 20:49



И на мен ми се виждат малко

, но това показаха моите сметки. Мерките ми са ръст 155 см, 58,2 кг. ханш 96см, талия 88см. Физическа активност слаба- 0,5. Благодаря ти за отзивчивостта.
Намерих този сайт, може да е полезен:
http://www.zonediet.com/Home/tabid/36/Default.aspx

Редактирано от _belladonna_ на 27.02.10 22:08.



Тема Re: ммммммммнови [re: Angel lvanov]  
Автор mini_zala (veselqk)
Публикувано01.03.10 15:49



Вчера си купих книгата "Ние и зоната" от Мария Папазова. Повече от половината е само рецепти, някъде четох че били около 300 рецепти. При първа възможност, ще сканирам рецептите и ще ги кача някъде, от където може да се теглят.

Аз от утре започвам



А от финансова гледна точка, ориентировъчно на каква сума възлиза храната на месец



Тема Re: ммммммммнови [re: mini_zala]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано01.03.10 21:35



Днес я търсих по книжарниците около работа но не намерих. От интернет ли я поръча? Искам и аз да я купя. Успех в новото начинание. Днес следобяд си бях леко гладна, нещо не можах да дозирам менюто. Но така ще е докато свикнем вероятно. И продължавам да мисля че 8 блока на ден са ми малко





Тема Re: ммммммммнови [re: _belladonna_]  
Автор mini_zala (veselqk)
Публикувано01.03.10 22:12



Ами книгата я вземах от книжарница Хеликон (в София).
Относно блоковете, моите излязоха 10. Бях обаркал едни неща


Утре ми е първи ден.......



Тема Re: ммммммммнови [re: mini_zala]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано02.03.10 01:39



знчи аз ти ги изкарах 9 бл.

нещо в закръглянията може да ни се разминава ... за тази активност това е нормално ... поне според изчисленията, но при повишаване на активността на 0,6 естествено ще ти дойдат нормалните 10-11 протеинови блока на ден. Пробвай да видиш как е според мен трябва да е нормално, но ако се увеличи движението и нуждата от блокове ще е увеличена ...
mini_zala ако можеш да сканираш българските рецепти и да ги качиш някаде, че да можем да ги приложим ще е страхотно , малко да обогатим и ние менюто ....
Пишете как се развиват нещата и може като направите една седмица да се измерите пак за да видите колко процента мазнини сте "изгорили"

p.s. в къщи имаме електронен кантар който изчислява мазнини вода и някакви калории май беше ... като се прибрах се теглих и мазнините както ги бях изчислил по книгата бяха същите като на кантара ... а пък жената я няма нито в таблицата в книгата и като се тегли на кантара и дава само килограмите за мазнини вода и тн дава грешка ... в книгата я има само че има телесни мазнини като на инструктор по аеробика (17%) и сега малко по малко искаме да и качим някой килограм (с нея преди изяждахме по 1 тава мусака ) не и се лепи и това е .... еклери шоколади хапва на корем ... ама по схемата на зоната много неща се подобриха имаше болезнен цикъл и много чувствителен стомах и това се нормализира след като почна по зоната ... много силни болки имаше наскоро в корема и ги излекувахме с чаша прясно мляко с 3 маслинки и лек допир на мойта ръка върху корема и ... което си е доста добра алтернатива пред някое нестероидно противовъзпалително ....

Редактирано от Angel lvanov на 02.03.10 01:47.



Тема Re: ммммммммнови [re: Angel lvanov]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано02.03.10 13:14



Предполагам, че на мен отговаряш, защото само аз съм написала мерките си

. Благодаря ти. Нещо съм объркала изчисленията явно. Ще добавя един блок към едно от храненията. А физическа активност от вкъщи, до колата ,в офиса и от офиса, в колата, до в къщи мисля че е 0.5. Ще трябва да се търсят начини да я увелича. Май и везна ще взема, да съм сигурна че не ям по малко или повече. Ако може mini_zala да качи рецептите ще е супер.



Тема Re: ммммммммнови [re: _belladonna_]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано02.03.10 15:14



да да да ние тук се вманиачихме и везничка си взехме

преди няколко месеца за да е всичко ок ...

движа бавно но сигурно

Тема Re: мммммммм [re: Angel lvanov]  
Автор mini_zala (veselqk)
Публикувано02.03.10 17:01



В момента си тръгвам от работа, отивам да си търся електронна везна (механичните имат точност до 20 грама). След това ще взема един скенер и почвам да сканирам. Предполагам че утре ще ги има





Тема Re: мммммммм [re: mini_zala]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано02.03.10 17:19



оо страхотно ... електронните са супер до 5 кг ... ето и малко рецепти докато чакаме



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=gotv&Number=1950472303&page=6&view=collapsed&sb=5

движа бавно но сигурно

Тема Re: мммммммм [re: Angel lvanov]  
Автор mini_zala (veselqk)
Публикувано02.03.10 23:39



Не стана така както го мислех, понеже скенера който вземах е малко старичък и не трагна на моя комп

, но все пак ги снимах с телефона. Нестана много качествено, но мисля че ще помогне.
Ето:

Въпросче??? Скумрия от консерва подходяща ли е според Вас, че тук ми се намират 8 бройки

За сега лека вечер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.