Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Sol y Sombra]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.10.13 09:42



ще съм ти благодарна, ако ме ориентираш (като принцип и къде да чета на бг) преди да потърся информация - нещо като "есенцията" на този вид хранене
и ако може примерно двудневно меню





Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: holi_day]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано18.10.13 20:37



Ами, информация има в блога в подписа ми

Най-общо: ограничаване на въглехидратите, т.е. на тестено, сладко, картофи, ориз, бобови (особено стар фасул и леща), плодове. Яде се месо, риба, яйца, пълномаслени млечни, зеленчуци, по малко ядки. Използва се достатъчно мазнина (масло, зехтин, мас, кокосово масло), за да бъде вкусно и засищащо, без да е нужно всичко да плува в мазнина.

Двудневното меню може да се състави на базата на горните храни. Например за закуска може да се ядат яйца - единия ден пържени, на следващия варени. Към яйцата - масло, сирене, зеленчуци, някакво месо - каквото ти харесва. За обяд - единия ден пържола и зеле, задушено с масло, на другия ден - пилешко бутче плюс задушени с масло броколи. Вечеря - или същото като на обяд, или може някаква салата.

http://cioccolatascorner.blogspot.com/

Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Sol y Sombra]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.10.13 14:39



благодаря





Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор boan1 (непознат)
Публикувано24.11.13 09:56



Привет и от мен


От утре започвам и аз да зонувам.Подготвена съм теоритично, но бих желала и малко помощ от вас.



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: boan1]  
Автор sladkata ribka (interesen)
Публикувано18.12.13 10:22



дайте примерно меню за една седмица,и количеството какво да е.Искам да попитам зонуващите как са ви косите,защотот от 90дневната много момичета са получили косопад,ако изпишите на БГ в гугал 90дневната и косопад ще видите колко много са пострадали,така че споделете .



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: sladkata ribka]  
Автор granorana (непознат )
Публикувано02.06.14 16:19



Зоната е изключително полезна! На мен успя да ми помогне :)
____________

,




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.