Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: dekada]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано23.05.10 10:31



давай смело ... жалко, че се е стигнало диабета .... хапвай в зоната пък и е възможно да се оттърве от него

аз бях го препоръчал на една позната и тя имаше диабет тип 2 обаче тя не се зариби .... пиши резултатите аз съм сигурен, че ще го пребориш гот ми е]

движа бавно но сигурно

Редактирано от Angel lvanov на 23.05.10 11:01.



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор versilna (непознат )
Публикувано04.06.10 10:35



Здравейте, имам още един въпрос:
ако са минали един, два месеца, трябва ли да се увеличат блоковете?
Например, била съм на 8, но сега усещам че не са ми достатъчни, нормално ли е да се увеличат?...



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: versilna]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано08.06.10 00:18



направи пак измервания ако си увеличила активността задължително трябва да ги вдигнеш ... измери се и ги сметни отново и ще ти стане ясно



движа бавно но сигурно

Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано15.06.10 10:31



Я да вдигна нашата позамряла темичка. Защо никой не пише тук? Похвалете се колко отслабнахте, как се чувствате? Аз вече съм 7 кг по лека. Единствения ми проблем е нередовното ходене до тоалетна. Някой има ли този проблем? Как се справяте? Аз пия кефир от тибетска гъба, а от вчера включих и ленено семе. Малко повече ще ми дойдат мазнините, но важното е че днес съм ОК. Голям зор видях с това ленено семе докато го смеля. Следващия път ще пробвам с кухненския робот. Успех на всички!



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: _belladonna_]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано17.06.10 04:07



да ти кажа и при мене се получава нещо такова от всеки ден стана на през ден два нещо такова .... и още нещо което съм забелязал е, че по празниците като прекалих с въглехидратите ми се случи и 3 пъти да ходя ... явно има нещо с усвояването на веществата ... и се използва по-голямата част от храната ... немога да си го обясне ... честито за 7те килограма ... аз незнам колко точно съм свалил, но като ме видят и се чудят какво става ... и се чувствам прекрасно тука малко рожденни дни това онова и се отклоних от зоната, но когато съм на работа съм в играта и се чувствам супер поздрави на всички ...

движа бавно но сигурно


Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано17.06.10 10:12



При мене нещата напоследък хич не са розови. Не спазвам стриктно никаква диета, но като цяло мога да кажа, че последните 2 месеца съм намалил храната поне с 20%. Освен това, вече втора седмица ходя и се връщам пеш до/от работа (45 минути бърз ход в едната посока). Резултата е 0. Е, вярно, че уикенда злоупотребих яко с алкохола (3 дена), ама чак пък вече 4 дена да не мръдна и грам надолу... почвам да се ядосвам.



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано18.06.10 10:57



Интересно защо се получава така? Нали е балансирана диета? И лошото е, че не сме единствените.



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор dim_a (непознат )
Публикувано20.06.10 13:19



Кога е нужно да се пресметнат наново необходимите дневни количества?
От една седмица съм на 13П и в резултат съм с малко повече от 2 кг надолу, пък и се повталих





Тема Re: ВНИМАНИЕ ! ! ! [re: Angel lvanov]  
Автор DJENKA (непознат )
Публикувано20.06.10 16:13



Прочетох книгата Зоната.Направих си изчисленията .Приемам дневно по 9 блока на 5 хранения.От една седмица съм на Зоната.В същото време започнах фитнес по 1 час на ден.Свалила съм вече 2 кг.и се чуствувам много добре.Дължа да отбележа,че от 6 месеца съм пенсионерка и успях да кача 11 кг.Най-важното не огладнявам,но пия на ден по 2л.вода.Пожелайте ми успех.



Тема Re: Хранене в Зоната [re: Angel lvanov]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.06.10 17:16




за това ли става въпрос?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.