Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.06.10 17:21




интересни количества... Колко е 42 грама скумрия?! Това някаква шега ли е?



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: *Paл*]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано20.06.10 19:12



Не е шега, трябва ти везна. И на slimming world грамажите им са такива.



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: veceлyшka]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.06.10 21:23



Самата мисъл за подобно ограничение ми действа травмиращо. Сигурно ми е повредено нещо, но никога не бих мерила храната си с везна. Или да и изчислявам калориите. Или искам нещо или не. Трябва да измисля нещо приятно иначе няма да се получи нищо...



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: *Paл*]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано22.06.10 23:16



да ти кажа навремето и мене ако питаше щях да кажа, че трябва да си луд да правиш такива работи и да измерваш някакви глупости ....., но сега съм на съвсем друго мнение заслужава си ... :) успех на всеки който иска да опита храненето в зоната .....



движа бавно но сигурно

Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор stani__m (новак)
Публикувано04.07.10 18:05



абе не звучи много еволюционно и природно съобразено
да не говорим за млечни продукти, особено преработените, много хора дори не могат да ги преработват



Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: stani__m]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано06.07.10 01:06



днешно време всичко е пумия ... не ти ли го донесат натурално ... много малко останаха качествените неща после защо дебелеем и сме като подвижни трупове ...

движа бавно но сигурно


Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Angel lvanov]  
Автор Cтeфaн Ивaнoв (Веселяк)
Публикувано22.07.10 21:11



Първо искам да благодаря на Angel lvanov, понеже от негов пост в друга тема научих за "ЗОНАТА"

Относно резултатите като цяло за 5 месеца съм свалил 15 килограма. От тези 5 месеца спазвах стриктно диетата само първите 2 месеца, след което минах на око

осигурявам си 5 хранения на ден. Избягвам храни които не се предпоръчват, но не е голям проблем ако хапна нещо и от "черния списък" . Пия редовно зелен чай, намерил съм едно магазинче където продават страхотен чай и то насипно. Към всичко пребавям и 40 минути скачане на въже и час и половина на ден в градския транспорт, което си е един вид сауна, ако някои е използвал автобусна линия 102 в София, знае за какво говоря както и да е. Чуствам се супер и както някой бе казал: "Това което расте се яде, а това което нерасте - не" или поне беше нещо подобно

Успех на всички които сте се решили да пробвате.

И последно искам да се похваля, че вече 9 месеца не пуша с което много се гордея

лека вече и дано не съм писал много глупости

Щастие за всички даром и нека никой не бъде пренебрегнат!

Тема Re: Хранене в Зонатанови [re: Cтeфaн Ивaнoв]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано23.07.10 02:12



:))) страхотно ... и аз не я спазвам на 100 %, но резултата е на лице ... всички мазнини ми са се изчистили и ми се показаха мускулите буквално навсякъде ... чувствам се супер и наистина който реши да пробва няма да сбърка


сега има един случай тук с един мой познат с диабет искат да го прехвърлят на инсулин и сега се мъча да го навия за Зоната ... ще пиша какви са резултатите ... според мен има шанс да се оправи
движа бавно но сигурно

Редактирано от Angel lvanov на 23.07.10 02:14.



Тема добре, де?!? [re: Angel lvanov]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано09.08.10 20:02



а как не ви се дояжда нещо ДРУГО?

Например шоколад? Съжалявам, но не мога да приема зрял мъж да яде 48 грама пилешко месо... изобщо, това е чудесно, и сигурно дава резултати, но малко на анорексия ми прилича - с целия тоз контрол върху храната, и вманиачаване! Да ядем природно!?!? Че, то само като направиш едно вдишване на Орлов мост, и язък ти, дет рупа тревки, да ти кажа! Хеле пък ентусиастите на колелата, дето пъплят по Ал. Малинов и т.н. натоварени булеварди... егати природната ангажираност! Те със сигурност вечер тежат 20 гр. повече, понеже са погълнали всички тежки метали от Менделеевата таблица! Та - сигурно това има ефект, но дали си давате сметка, че си промивате мозъците? Колко време може да оцелеете с калориен прием под 1000 на ден? Според Вас?



Тема Re: добре, де?!? [re: parvaty]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано09.08.10 21:56



Аз не съм в Зоната, но видяхме яденето на корем (от типа на всекидневен ол инклузив) до какво води


Според мен тази зона е за създаване на навици, ориентиране в количествата и комбинацията на храните по начин, който да не води до напълняване. След това меренето на грамчета не би трябвало да става маниакално.
Аз от близо година свикнах с около 1200 калории, свалих 22 кила и сега приемам 1300-1400 за поддържане на теглото, и се чувствам много добре с такива количества. Така че малко да се ограничи човек, не боли.

Редактирано от veceлyшka на 09.08.10 22:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.