Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Привет, Луна!нови [re: Пиcaнa]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано13.06.06 11:32



Какво държи в ръцете си сладката София? Гледах, мислих и така и не успях да разбера...

А съм любопитнааа...



Тема Re: Привет, Луна!нови [re: desykv]  
Автор Пиcaнa (Консерва)
Публикувано13.06.06 11:38






София 16.08.2004 г.


Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Keнra]  
Автор ketintze (новак)
Публикувано13.06.06 16:02



Mamcheta, zdraveite!Da vi se pohvalja, nasheto vtoro bebche shte e momchence.S maja mi sme mnogo shtastlivi.Lekarkata vseki pat mi pokazva pishkata kato hodja na pregled.Nadjavam se taka i da bade.Pak i az imam takova chustvo.Znam si.I s Emi si znaeh che shte e momichence.Veche njamam tarpenie da rodja, makar che sled moeto trudno rajdane sega me e mnogo strah.
Nachaloto na drugija mesec otivame s Emi za 3 sedmici na moreto.Tja sega e malko bolnichka i si sedi vkashti.Na jasla shte hodi chak septemvri.
Inache novoto okolo neja e che za edna sedmica ja nauchih da pishka v garneto, nali v jaslata ja bjaha naplashili.No kato si ja zadarjah vkashti zapochnah pak da ja ucha i sega si sedim po gashti i ne se napishkva.Mnogo se radvam.Samo prez noshta slagame pampers, razbira se.
Nali si padame malko zlojadi, no ot izvestno vreme pri men tja si jade mnogo dobre.Samo pri svekarva mi ne jade, no tja mnogo ja glezi kogato se naloji da ja gleda posle Emi e mnogo ligava.Ama kakvo da se pravi , gledam po chesto da ja gledat moite roditeli.
E tova e ot nas.
Celuvki na vsichki.


I dano vremeto da se poopravi veche!



Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Keнra]  
Автор Luna (член)
Публикувано13.06.06 18:50



Здравейте!
За съжаление имам тъжна новина! Прокървих. Сигурно ще загубя бебето. Тъжно ми е защото, въпреки че беше непланирано, някак си последните дни свикнах и даже си задавах въпроси как ли ще изглежда. Даже му измислихме име. То не е точно кървене но едно кафеникаво зацапване. Температурана ми все още е над 37 и нямам болки в корема, но въпреки това мисля че ще го загубя. До сега не ми се е случвало. С предишните ми бременности никога не съм имала прокървявания и разни такива проблеми, а и никога не съм правила спонтанен аборт. Може да е от ниския хемоглобин

Но аз съм си виновна, отдавна трябваше да взема мерки за тази анемия. Предстои да кажа на таткото. Той ще се разстрои много.



Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Luna]  
Автор Пиcaнa (Консерва)
Публикувано13.06.06 19:12



Недей така!!! Висок процент от бременните прокървяват и след това износват безпробемно бебето!
Аз също прокървих, когато бях бременна със София, но след това нямах никакви проблеми и си се роди жива и здрава.

Кръвта тъмна ли е? Случайно датата да е близка до тази на менстрацията, аконе беше забременяла?

Глътни едно Ношпа и иди на лекар, да те видят на ехограф, стискам палци всичко да е наред!


София 16.08.2004 г.


Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Пиcaнa]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано13.06.06 20:27



Луна, стискам палци всичко да е наред,само да те успокоя, че моя докторми казваше, че проблем е ако кръвта е ярко червена, моляте пиши как сте и си почивай, мисли хубави неща и горе главата!



Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Пиcaнa]  
Автор Luna (член)
Публикувано13.06.06 20:47



Да, близо е до датата на цикъла ми. Трябваше да ми дойде преди четири дни. Кръвта не е ярко червена, по-скоро е кафеникаво зацапване. Имаше и един малък съсирек. За съжаление не мога да отида на ехограф. Не съм в България и тук политиката е до края на третия месец да не се правят опити за задържане, освен ако не е доказано, че има проблем в майката. Аз подкрепям това, защото през първите месеци често организма се опитва да се освободи от бременност, която засича че не е нормална. Единственото което ми остава е да чакам. Благодаря ви много за подкрепата!





Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Luna]  
Автор Пиcaнa (Консерва)
Публикувано13.06.06 21:09



Прокървяване около датата на евентуалния цикъл е често срещана, ако ти се случи на първия месец, може да се очаква и при следващите.
Тъмната кръв пак е добър сигнал, това означава, че каквото и да е имало, вече е приключило, това в стара кръв, щом няма последици, означава, че проблемът е отминал, при мен беше същото




Пожелавам ти лека бременност и дано бебчо повече да не те притеснява


София 16.08.2004 г.


Тема Re: Привет, Луна!нови [re: Пиcaнa]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано14.06.06 12:22



страхотна снимка!!!



Тема Хайде на отчет! [re: Keнra]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано15.06.06 12:45



Днес Алекс става на 1 година и 10 месеца. По случая следобеда ще посетим лекарката му. Трябваше да му капе капки в устата, но... Алекс от 3 дена е болен - кашля, буха, киха, с пресипнал глас е и е един такъв капризен, злояд и кисел...

Та всъщност днес ще го прегледа и дано не е нещо сериозно! Стискайте палци, после ще докладвам как е минало...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.