Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема ЧЕСТИТ РОЖДЕН, РАЯ!нови [re: Keнra]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано28.06.06 16:10



Да поздравим една от най-препатилите майки сред нас с рождения ден на вече здравото зайче Райче!
Силвита, едно виртуално цвете от мен и много целувки - изпийте по едно голямо за голямата мъка, която изпатихте, но и за голямата радост, която ви носи ежедневно това прекрасно дете !

Райче, да си жива и здрава, да растеш като гъбка след дъжд за радост на мама, татко и родата!
Хубавей и бесней, изяж всички макдоналдски картофи и смени всичките тоалети, с които мама така хубаво те глези!

Много весел празник - ще вдигна тост довечера за вас!



Тема ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РАЯ!!!нови [re: Mi6ka]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано28.06.06 17:38



Силве, да ти е жива и здрава 2-годишната вече Рая!


Да расте умна, добра, красива и много щастлива!
И ти покрай нея!



Тема Аз изчезвамнови [re: Keнra]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано28.06.06 23:59



Момичета, аз излизам във ваканция! Първата ми истинска, повече от три-четиридневна семейна ваканция от повече от три години насам (не броя тази миналата година в България, защото не беше семейна). Направихме някакъв прорез във вселенското време и с Бога напред се втурваме към приключения и авантюри. Не знам как успяхме да синапаснем свободното време, при нас всичко става малко след последния момент, но ще се опитаме да изчезнем за десет дни от цивилизация, кореспонденции, стрес и гонитба на часовника. Честно да ви кажа, не знам какво ще го правя моя мъж толкова време

, на нас ни се събираха максимум три-четири дни заедно - най-много да спретнем някоя поколенска изненада.
Идеята ни е - искаме да поднесем на Хана не просто един подарък с парти за рождения ден, а едно истинско приключение, което всички заедно да преживеем. Ако е живот и здраве, ще пътуваме до езерото Гарда и там ще обикаляме десетина дни. Ще намерим най-прекрасното зелено, синьо, водно-планинско място и там ще пеем с пълно гърло ЧРД на пети юли!
Утре вечер тръгваме - а мен как ме сърбят петите, вече пушат като на Фред Флинтстоун! Хана вече си събра гардероба, мъжът ми в момента глади /завиждайте де!/ а аз ви оставям малко снимки, че да не ни забравите съвсем, докато се върнем на 10.07.
Ето тук ни гледайте





Стискайте ни палци всичко да мине по вода, мед и масло, пък живот и здраве - ще ви направя съпричастни после на фиестата!
Много целувки на всички!



Тема Re: Аз изчезвамнови [re: Mi6ka]  
Автор LadyO1 (и малкия Ади :))
Публикувано29.06.06 09:27



Адриан, май няма скоро да се отърве от памперса, защото не си казва нито за едното, нито за другото:(
Вече не е на ясла, лекувахме сливиците с антибиотик. Третата е станала много голяма, но още не можем да я оперираме .
След тях пък в четвъртък се изрина в рамките на половин час по цялото тяло. Изплаших се да не е шарка, заведох го при педиатърката, а тя ми каза, че е хранителна алергия. Предписа Zirtec и диета. На другата сутрин пъпките се бяха утроили, имаше чак по дланите и по стъпалата. На ръчичките бяха излезли мехури Като ги видях се разплаках от безпомощност и от паника. Все пак спазвахме съвета на докторката, а положението се влоши. Отидохме пак при нея, а тя не ми даде направление за кожен Кожната се оказа страхотен специалист,заведох го на частен прием, алергията била от треви и пясък....... а той само с това играе .
Предписа ни 8 вида лекарства. На втирия ден всички пъпки започнаха да изчезват. С мехурите още се борим.
Пазете децата, в тревните площи прескат за кърлежии не поставят предупредителни табели,а и е толкова мръсно!!!!!
Лек ден ви желая



Тема Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РАЯ!!!нови [re: desykv]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано29.06.06 11:58



Момичета, много мерси за хубавите пожелания и милите думи и за това, че сте се сетили! Много ви прегръщам и целувам всичките и ще пусна снимки най-скоро!



Тема Аз също изчезвам, момичета!нови [re: Mi6ka]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано30.06.06 12:08



Включвам се да ви пожелая страхотно, красиво, вълнуващо, приятно, неповторимо, весело, синьо ЛЯТО!!! Добре да си отпочинете и да се завърнете с ободрен и щастлив дух!!!



Аз на 3-ти юли заминавам за Варна, после от 10-ти до 20-ти ще сме на бунгала в Шкорпиловци, после пак във Варна, така че няма да ме има тук доста дълго време, особено ако не успея да открия някъде интернет... Така че ще ми липсвате...

Бъдете здрави и усмихнати, приятелки и приятелчета!



Тема Re: Аз също изчезвам, момичета!нови [re: desykv]  
Автор *щypчo* (непознат )
Публикувано30.06.06 13:20



Хубаво изкарване и.. да си починеш добре





Тема Re: Аз също изчезвам, момичета!нови [re: desykv]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано01.07.06 10:29



Деси, ти определено ще ни липсваш тук, най-силният двигател на нашата лятна темичка!Да си изкарате страхотно, много да си отпочинете, да се веселите и да палувате на воля и да съберете много сили за новия сезон! Прегръщаме ви!



Тема Привет и от нас!!!!нови [re: Silvita]  
Автор petia_t (непознат )
Публикувано04.07.06 09:03



Привет на вси4ки!!!!
След броени дни Румянка става на 2 годинки!!!!Още не може да говори,затова ходиме на логопед и психолог.Много добре и се отразява терапията.Също така е и много палава постоянно ти4а,ска4а въобще не се задържа на едно място!!Не е ве4е толкова злояда,яде вси4ко минахме 10-те килограма!

Това е за сега от нас!!!



Тема Re: Привет и от нас!!!! [re: petia_t]  
Автор petia_t (mama na rumi)
Публикувано04.07.06 09:09



Забравих да напиша,4е стария ми ник беше PIPITO!!!!





РУМЯНА 09.07.2004Г.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.