Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Добро утро отново!!!нови [re: desykv]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано08.09.06 10:01



Какво ще кажете за тази статия?



Момичета, днес е вторият ден на Алекс в яслата. Тази сутрин обаче се разплака, когато го оставих вътре. Знам, че е нормално, но ми е едно такова !

Както и да е. Как сте? Какво правите? Липсвате мииии....

Редактирано от desykv на 08.09.06 10:39.



Тема Re: Добро утро отново!!! *DELETED*нови [re: desykv]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано08.09.06 10:38



Мнението е изтрито от silvita

Тема Привет, Силвита!нови [re: Silvita]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано08.09.06 10:44



Брех, тази твоя Рая ме изумява, много културна и възпитана, ей!



Ще предам поздравите.

А, сега вече си "умна майка", хихихи!

Алекс казва много сладко "моя те!" /моля те/ и "мисиии" /мерси/. Но дотам са му вежливостите...

Иначе "НЕ ИСКАМ!!!" му е всяко второ изречение...



Тема Re: Добро утро отново!!!нови [re: desykv]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано08.09.06 10:58



Деси, не се притеснявай, ще свикне, повечето деца са така в началото.
Поздрави Дуцката от нас с Рая. А за лафовете - нямат равни - нали ви писах как моето маймунче казва "Тъпа майка" и как й обясняваме и прочие. И оня ден ходи по мен и ме преследва с викове "Умна майка, дай пастелите"

Вече казва "Моля те", "Благодаря много" и "Извинявай" и аз съм адски горда! Периодът на "Дай" и "Няма" май свърши :)))))

И още нещо да споделя, което просто ме разби миналата седмица. Неделя следобяд, Рая закусва диня, аз тъкмо се лакирам. Звъни се направо на входната врата, аз озадачено отивам да отворя и какво да видя - едно от по-големите съседски деца, което Райчето обожава - кака Марина, седи на врата и пита "Рая ще излиза ли?". Направо щях да се разплача, след като ми премина изумлението. Кога порасна, кога взе да си има приятели, кога взеха да я търсят и предпочитат и по-големите деца...адски съм горда, че съм успяла да отгледам и възпитам такова дете :)))

Целувки на всички!



Тема Силвитке, Силвитке...нови [re: Silvita]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано08.09.06 15:38





Мерси за успокоението и милите думи...

А относно момичето ти - ама чакай бе! Как така си го възпитала и отгледала?!? То ние всички чак сега започваме с истинското възпитание, а ти за край говориш...

Тепърва и приятелчета ще си имат, и други проблеми...

Иначе МНОГО се радвам, че зайче-Райче е предпочитано за другарче!!!



Тема Кажете, момичета, докога ще е това...нови [re: Keнra]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано13.09.06 11:02



"не искам на ясла!" сутрин?


Докога ще го оставям целият потънал в сълзи и ще си го взимам по същия начин?
Кога ще свикне Алекс без мен и няма да повтаря на лелките в яслата на всеки 5-10 минути - "мама дойде!"?
Аз ще тръгвам на работа сега на 19-ти и ще трябва да го оставям за по цял ден! Тогава какво ли ще е? Сега още си го вземам на обяд /вече 5-ти ден/.
Като го взема, още е разстроен, нервнен, някакси уплашен...
Не ще да заспи с часове. Спи неспокойно. Проплаква в съня си.
Като залепен е за мене...
Тревожа се. Всичко това обичайно ли е и кога ще свърши?
А уж много му говоря, обяснявам, прегръщам, целувам и обръщам внимание, когато сме заедно...
Даже започна и да се напикава в яслата. Днес ми го поискаха с памперс даже. Макар че ме увериха, че ще го слагат на гърнето заедно с другите деца и когато им каже, че има пиш или ако. А цял месец и половина вече не се напикаваше в гащите. От стреса ли е?
Моля ви, отговорете ми, че нещо съм се ошашкала!
Иначе лелките изглеждат добре, сърдечни и спокойни, отзивчиви...
Някакви витамини, имуностимулатори давате ли, ще давате ли?
Засега ми е здрав, ама... се чудя нещо...

Тук ли сте? Защо е това мълчание от страна на летни мами 2004? Темата ни беше чак на ен-та страница...

Редактирано от desykv на 13.09.06 11:05.



Тема Re: Кажете, момичета, докога ще е това...нови [re: desykv]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано13.09.06 21:26



Според мен не може да не преживява отделянето от теб. Рая хем беше толкова малка, нямаше годинка, беше си вкъщи и пак като се приберях, като гербова марка замама и нощем ревеше, само зада я гушкам. Спокойно, ще свикне, макар че си представям какво ти е...



Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Keнra]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано03.10.06 16:29



Момичета, имаме си нова тема. Както се казва - велцоме!





Тема Re:Rodih vtoro chovecheнови [re: Keнra]  
Автор ketintze (минаващ)
Публикувано03.10.06 16:34



Zdraveite.Emi veche si ima bratche na ime Martin.Rajdaneto mina mnogo dobre, chak nemoga da povjarvam.Poneje Emi ja rodih mnogo trudno.Kakata mnogo se radva na malkija, i e mnogo grijovna za sega.Kogato toi plache tja go uspokojava i mu govori.Mnogo sa sladki dvamata.





Тема Мило кетинце!нови [re: ketintze]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано07.10.06 12:07



Честито ти второ детенце!!!


Да ти е жив и здрав Мартин, и много да ви радва!!!
Желая ти от сърце Еми да е все така добра и обичлива кака на бебчето, и занапред също да не ревнува много-много!
Бъдете здрави и щастливи, и пиши пак - току-що видях, че имаме вече и нова темичка!
Радвам се за лекото ти второ раждане.

Целувки на порасналото ти семейство!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.