Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Яснооо.....нови [re: Keнra]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано27.08.06 17:31



Деска, честита лентичка :) Не си сама, аз просто влизам повече да чета, за писане все време не остава.
Разказвйте подробно след седмица за тръгването на ясла. Много ме вълнува тая тема, особено като зебелязвам,че на Рая й е скучничко с нас малкоили много. Имаме голям двор между кооперациите и все иска да е навън. Гледа с обожание големите деца и родителският авторитет кучета го яли :) Даже от ония дни се наложи едно от децата да я прибере, една обожавана Кака Маина (Марина), защото Рая крещеше по двора "Тъпа майка" на татко си, който се опитваше да я прибере, а той, доста нещастен от ролята си на тъпа майка, гледаше как невъзмутимо пуша на балкона

Та понаучихме малко лоши думички, но сега е сменила "Не няма" с "Добе мама" (Добре мамо) - което не й пречи да си върши каквото си е наумила :))))
Невероятна е Рая и не мога да спра да й се радвам. Вече всичко знае и не спира да говори. Но ужасно бебешорски се лигави понякога и адски ревнува от други деца, което ме кара да си мисля,че още не е готова за братче/сестриче... Или пък на мен свободата все повече ми харесва, не знам Вече няма бутай лъжицата, например - слагам корнфлейкс и колкото си изяде сама, толкова. Хич не й се придирям и не й се мъча... събирам си нервите за следващото, така да се каже - това оцеля и без да яде, значи ставал номера :))))
Кенга, многосе радвам, че се включихте - пускай снимки да видим колко сте порастнали.
Аз постнах ли тук снимките от морето? Не помня- ето ни на преди три седмици. Беше божествено, още ме държи и си чакам следващата порция отпуска през септември, когато съм обещала на татето,че той ще е номер 1 поне за няколко дни, че и той ревнува бетер бебе :)
Целувки от нас!



Тема Радвам се, че пак сме дружинка!нови [re: Keнra]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано28.08.06 13:37



Кенга, жалко за изгубените клипчета и архивите ти!



И Дени много приказва и коментира явно, точно както Алекс.

Ей това най-много ми хареса: "На море ходихме само за 3 дни, така че и този ангажимент сме оставили за септември." - ангажимент - хахаха!



Тема Радвам се, че те виждам и теб отново тук!нови [re: Silvita]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано28.08.06 14:16



Ето, че наистина не си пиша сама!



Силвитке, разбира се, че ще разказвам за яслата!

Настъпи времето и за нея... Този петък, само след 4 дена, ще бъде "първият учебен ден" на Алексчо! Вълнувам се много, наистина!!! Хем я чакам с нетърпение таз детска ясла, хем ми е едно такова свито под лъжичката... Дано свикнем и двамата без кризи...

Относно отегчението, за което споменаваш... Не само на Алекс му е скучно с мен, но и на мен ми е скучно с него понякога. Нормално е. И двамата имаме нужда от общуване с връстници.

Снимките са ви страхотни!!!

Това "тъпа майка" ме разби! Ами и Рая много говори бе!

Засега това е от мен! Доскоро, мили дами!



Тема Здрасти и от нас!нови [re: desykv]  
Автор lta (Meche)
Публикувано31.08.06 16:07



Здравейте момичета,

Не съм писала от векове

. Честити рождени дни на всички сладурчета на патерици! Весело и безгрижно детство и много приятели им желая!

Деси, успешно тръгване на ясла на дечко! Дано свикнете бързо и двамата. Аз сега треперя за яслите на Йоан, той така и не свикна :(. Дано поне не боледува много, че след варицелата е със срив в имунната система и малко да завали - веднага започва да кашля.

Малкият ми е голям разбойник, ужасно много дърдори. Когато иска нещо ме работи с "Мами" иначе си ми казва "мама". Много смешно се получи веднъж като ми каза, че се нарича "Йоан Ита", понеже го научих, че аз съм мама Ита и той решил да си сложи още едно име. Сутрин е много миличък и гушлив и обикновено използвам след сън да го намачкам и нацелувам. То и така - с целувки се будим. Той става, подава ми очилата и дрехите и казва "Иска мама става". От скоро ме нарича и чат-пат сладурчо.

Страшно много харесва Металика и музиката изобщо - танцува и "свири" на китара (счупи 3). Сега ме тормози да му купувам пиано и като се знам каква съм - съвсем скоро ще си получи детско пиано :)).

Това е от нас за сега. Поздрави и целувки!



Тема Привет, Ита!нови [re: lta]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано01.09.06 10:51



Дано Йоанчо да ти е много здрав и повече да не се разболява!!! Благодаря ти за хубавите пожелания, да ви се връщат!!!



И Алекс ме пробва с "мами", когато просто "мама" не върши работа... Новото е, че вече знае как се казвам аз /Деси/ и баща му /Киси - от Хриси - Християн/.

Йоан значи е много музикален, а?

Момичета, ето че вече е септемвРи... идва малко по малко есента - дано да е топла, уютна и щедра...

Вече ВСИЧКИ августинчета навършиха пълни 2 годинки - още веднъж ЧЕСТИТО на тях и на техните майки и татковци!!! Да ни растат все така живи, здрави, диви, красиви и щастливи, и мноооого да ни радват!!! Тези, които станаха или скоро ще станат вече каки или батковци, ами пожелавам им от сърце много-много да не ревнуват мама и да заобичат новото малко човече в дома им!

Не знам какво друго... Обичам ви! Радвам се, че ви има и че ви познавам!



Тема Re: Привет, Ита!нови [re: desykv]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано03.09.06 13:44



Привет, момичета!!!


Липсвате миии...
А съвсем скоро ще започнете още повече да ми липсвате, защото се връщам на работа от 19-ти септември. Алекс тръгва на ясла на 7-ми септември. В работата нямам интернет, а и да имах, едва ли щеше да ми остава време за него...
Както и да е. Желая на всички ви само добри и хубави неща! И да се похвалите!



Тема Аз пък днес...нови [re: desykv]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано04.09.06 22:56



се накъдрих и сега съм хубавица, хихихи...



Не знам дали знаете, но всички над 30 години подлежат на задължително изследване на кръв, урина, изпражнение, ЕКГ, измерване на кръвно налягане и други неща, до края на 2006 година - първо се отива при личния лекар. Ако не се направят тези изследвания - глоби! Просто ви информирам... Става въпрос за България.

Алекс ме изумява всеки ден с по някой свеж лаф... лошото е, че много бързо ги забравям... а и някакси време не ми достига вече да ги записвам... Но понякога такъв смях ме напушва с него!



Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детнови [re: Keнra]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано05.09.06 10:47



Всички имате много сърдечни поздрави от Duci! Тя вече ходи на работа и е доста заета, затова не пише тук. Алекс и нейният Пепи са записани в една и съща група в яслата, нали сме комшийки. Така че ще са си другарчета.





Тема Привет!!!нови [re: Keнra]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано05.09.06 10:48



Всички имате много сърдечни поздрави от Duci, която вече ходи на работа, доста е заета, затова не пише тук!

Алекс и нейният Пепи са в една група в яслата! Засега това е от мен. Пишете!!!



Между другото, на 30-ти септември ще станат точно 6 месеца откакто открихме тази тема - ако искате тогава да отворим новичка, а? В един от предишните си постинги бях предложила няколко идейки за заглавие на новата ни тема... предлагайте и вие...

Редактирано от desykv на 05.09.06 10:51.



Тема Пуснах си птичето, момичета!!!нови [re: Keнra]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано07.09.06 10:35



И така се вълнувам! Днес сутринта заведох Алекс за първи път на ясла. Мина чудесно, като се има предвид, че харесах леличките, той явно също, защото ги хвана за ръцете и отиде с радост при децата. Аз се насълзих... сега чакам да стане 12.15 да отида да си го прибера и да видя как е минало... ще пиша пак! Чао и приятен ден!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.