Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Keнra]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано08.07.06 01:20



Скъпи порастнали вече Хана, Лорка и Руми,
ние с Дени ви желаем да сте здрави, много усмихнати и игриви!





Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Keнra]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано08.07.06 14:03



Честито на порасналите момичета и на техните майки! Да са живи, здрави, късметлийки, да блестят от радост детските очички и да носят само щастливи мигове и положителни емоции на родителите си! Целувки от нас!



Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Silvita]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано19.07.06 09:55



Момичета, ето снимки от нашия рожден ден. Изкарахме стахотно!!!







И понеже съм фукла, ще отбележа, че аз съм правила тортата.



Тема Re: Лято2004 наближава вече2, време е за следващо детенови [re: Keнra]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано27.07.06 15:42



Кенга, честита ви втора годинка, макар и на патерица!!! Страхотна сладурана е станала Деничка, просто е като принцеска!
Прегръщам ви и ви желая много здраве, щастие, късмет и скоро - братче или сестричка според предпочитанията на каката

щото аз като я питам Рая иска ли ново бебе, се хили и вика "не, няма, не", сякаш загрява за какво става въпрос :))))
Хей, момичета, къде зачезнахте, темичката ни е в лятна ваканция май :)
Аз нямам много време да пиша, сега станах и модератор на Алергии да се похваля , а в събота отиваме на море, стискайте палци всичко да е ОК!
Целувки от нас с порасналото Райче!



Тема Снимкинови [re: Keнra]  
Автор Silvita (лежерна)
Публикувано09.08.06 21:21



от


Изкарахме невероятно!
Момичета, къде сте, запрашили във ваканция



Тема Re: Снимкинови [re: Silvita]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано13.08.06 13:33



ЧЕСТИТА ВТОРА ГОДИНКА НА ВСИЧКИ АВГУСТИНЧЕТА!!!!! И ЮЛЧЕТА!!!!

ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ БЕЗГРИЖНО, ВЕСЕЛО И ЛУДО ДЕТСТВО!!!



[img]http://www.bgphoto.net/photos/1407/o632910202983906250.jpg[/img]
[img]http://www.bgphoto.net/photos/1407/o632910203082812500.jpg[/img]
[img]http://www.bgphoto.net/photos/1407/o632910202794687500.jpg[/img]
[img]http://www.bgphoto.net/photos/1407/o632910202855468750.jpg[/img]



това са снимки от РД на Ели

Честито на всички мами, очакващи вторите си бебчета!!!!! Това е невероятно - направо се размечтах и аз вече за второ, но още не съм достатъчно готова сякаш.

Иначе като гледам Ели колко порастна, е готова за братче или сестриче.

Аз си работя отдавна, Деска, да - съчетавам ги нормално - детенце я гледа баба й, ние с мъжа ми си работим и се справяме добре със всичко - естествено се и изморяваме, но пък моментите в които сме заедно изживяваме пълноценно - сега чакаме отпуските да се насладим едни на други както подобава!

Ели вече много говори - казва изречения цели - от рода на : тати ко праиш ти бе?
и разни такива
много ни забавлява!
Желая ви много хубави летни дни, пълни с емоции и радости!

Редактирано от Collibri на 13.08.06 13:51.



Тема Пипито, здрасти!нови [re: petia_t]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано18.08.06 13:22



Аз се върнах в София вече и след дъъълга пауза пак сядам да почета и попиша тук. Много ми стана интересно като спомена за детския психолог и логопед на Румито, а не е ли рано още? Алекс навърши 2, но си стои с мерките отпреди месец и половина, а именно 12 кг, 90 см. На първи септември тръгва на ясла вече, порасна моето човече!

Много се вълнувам от предстоящите промени! Това е засега от мен, чао!



Тема Кенга, ти си била страшна кулинарка бе!!!нови [re: Keнra]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано18.08.06 13:25



Браво за разкошната торта, която майсторски си извъртяла!!!


А Дени вече не е бебе, а едно прекрасно очарователно сладко момиченце, да ти е жива и здрава дъщеричката!!!
Страхотни снимки!!!



Тема Силвитке, честито!!!нови [re: Silvita]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано18.08.06 13:29



За това, че си станала модератор! Желая ти леко водене на клуб Алергии! Дано все повече хора намират правилни и навременни съвети там, дано излекувалите се успешно стават все повече и повече! Успех!



Как беше на морето? Рая страхуваше ли се от водата? Разкажи нещо!

Всички много ми липсвахте, докато нямах интернет връзка този месец и половина! Сега ми е гооот!!! Пишете!!!



Тема Привет, Колибри!!!нови [re: Collibri]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано18.08.06 13:37



Да ви е жива, здрава, весела, засмяна, умна и щастлива 2-годишната Ели! На 11-ти мислих за вас!

И щях да ви звънна да ви поздравя за празника, но ти нямам телефона /срам и резил!/. На 15-ти, когато Алекс навърши 2 годинки, също мислено бях с вас, и по-точно с теб - да ти е живо и здраво името, и ти покрай него!!!, пък макар и на патерица.

Снимките от РД на Ели не ми се отварят, достъпът е забранен, иска ми парола. Сигурно са страхотни и ми се прииска много да ги видя! Както мога да видя обаче от снимката долу, Ели е страшно пораснала, пу-пу!, а с тази рокля е като принцеска! И как ти приличааа... Взела е твоя открит и прям поглед, широката усмивка, високото чело, изразителните ти очи. Не ви четкам, истина си е.

И Алекс страшно много говори, с цели големи изречения, с по 5-6 думи понякога. Много е сладък, но понякога ме уморява, като картечница е... хихихи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.