Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: flora bg]  
Автор eLeee (непознат )
Публикувано15.02.10 16:17



Аз го гледах.Но това ще отнеме доста време за жалост.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: flora bg]  
Автор TeodoraM (непознат )
Публикувано15.02.10 16:19



Мама ми звънна да ми каже, мн се радвам това да стане и по скоро!



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: DDeli]  
АвторMotek (Нерегистриран)
Публикувано15.02.10 16:24



Някой има ли отговор от Москва или май ще трябва да се чака няколко дни?





Тема Re: СТАВРИНОЛ? [re: TeodoraM]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.02.10 16:23



Ако карат с българското темпо ще има да чакаме....ами да вземем да се запишем в министреството за опитни зайчета и на който му излезе късмете,ще експерементират върху него. Друго не ни остава.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: flora bg]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано15.02.10 16:38



А знаете ли как и къде можем да се запишем за опитни зайчета??? Някой има ли такава информация?



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: DDeli]  
Автор venaia (непознат )
Публикувано15.02.10 17:24



Здарвейте!Преди малко говорих с Доц.Ставрев и той ми даде номер на човека,който отговаря за връзка с Москва.Опитах да звънна,но абонатът беше извън линия.Опитайте и вие..Ако успея да се свържа ще ви пиша.
Номерът е 0893660699- Константин Будев



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: venaia]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано15.02.10 17:29



доколкото разбрах от сайта - СТАВРИНОЛ се използва САМО при ХТ - за да пренесе лекарствата до раковите клетки

... butterfly effect ...


Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: LlDl_ru]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано15.02.10 18:11



И самите диаманти имат противораково действие



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: DDeli]  
Автор venaia (непознат )
Публикувано15.02.10 18:21



Пак съм аз..:)Успях да се свържа със Константин Будев,който беше невероятно учтив и ми обясни доста неща.Най-важното е,че има имейл адрес,български,на който могат да се изпращат епикризи и всякакви налични документи,относно заболяването.Специалисти разглеждат документите и решават дали лекарството може да се прилага в конкретния случай.Съвета на Г-н Будев беше,да се изпращат на българския,а не на руския адрес,защото руснаците разглеждали първо техните случаи,а после останалите.Ето и имейла
cancer@nano-ss.com
Късмет желая на всички ви и Бог да е с нас!



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: hospitalier]  
Авторdenyto_v (Нерегистриран)
Публикувано15.02.10 19:21



Здравейте,Ако някой има информация как може да се сдобием със Ставринол моля пишете ми.За майка ми е,спешно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.