Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Интереснонови [re: Dark Angel]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано16.02.10 17:03



Като пуснах и аз търсене и излезе "Самуил Леонидова Фархи", професор, 1976. Това мъж ли е жена ли е?


А се показва и "Самуил Леон Фархи", доктор на науките и още един запис без данни.
Не знам. Каква специалност има?

Ааа, сега видях като щракнах , че си е жив професор, верно с оригинала, второ име Леон. Просто са му сбъркали името в самата търсачка (не ги е сраммм!), а на снимания протокол (зелник) си е ОК.

Редактирано от Phillip на 16.02.10 17:06.



Тема Re: Поръчахме гонови [re: hospitalier]  
АвторEl (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 17:14



Здравйте! Също искаме да се доберем до това лекарство. Прочетох за "офиса" в Москва. Моля ако някой може да изпрати адреса. Къде в Москва се намира офиса. Не съм гледала в руския сайт, има ли го там?



Тема Re: Поръчахме гонови [re: hospitalier]  
АвторMotek (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 17:19



hospitalier - Моля те дай адреса на офиса. Благодаря ти.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: hospitalier]  
АвторLasi (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 17:53



ако има някой инфо. от къде и как може да се поръча , закупи и т.н. моля пишете ....и въобще нещо повече ка се приема колко време и др.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: Lasi]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 18:00



Адрес: 127018, Москва, ул. Складочная, д.6



Тема Re: Поръчахме гонови [re: Motek]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 18:05



По всем вопросам просим обращаться по телефону в Москве: +7 (495) 769-11-62

Е-mail: info@stavrinol.ru

Адрес: 127018, Москва, ул. Складочная, д.6



Тема Re: Поръчахме гонови [re: Maя]  
Авторapostolova margarita (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 18:47



мили хора,
ние с проф.ставрев се опитваме да помогнем на всички вас, които имате нужда. телефоните ни непрестават да звънят и напрактика не можем да си вършим работата. опитваме се да помогнем и за това ви молим, да осъществявате контакта с нас по е-маила. фирма нано-сс има оторизирано лице за връзки с обществеността. пишете на е-майла на фирмата и изпращайте епикризите си там, ако не знаете английски или руски. ако сте добре с тези езици, обръщайте се директно към руските колеги. телефоните които са поместени тук са коректни, но за да можем да ви бъдем по-полезни ние трябва да работим.



Тема Re: Поръчахме гонови [re: apostolova margarita]  
Автор Изyмeн (Магистър)
Публикувано16.02.10 18:50



Такова неграмотно писане е достойно за двойкаджийка във втори клас. Повече няма какво да кажа.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Поръчахме гонови [re: Изyмeн]  
Авторapostolova margarita (Нерегистриран)
Публикувано16.02.10 19:01



изумен, никои не е казвал, че съм отличничка. все пак, обаче сме направили нещо което може да е от полза за много хора



Тема Re: Поръчахме гонови [re: apostolova margarita]  
Автор softy ()
Публикувано16.02.10 19:38



Прочетох всички постове по темата наведнъж. Това, което ми направи впечатление е, че всички искаме да вярваме, че въпросният препарат ще помогне и сме готови на всичко, за да го осигурим за нас или наши близки - нещо напълно логично, но в емоцията си подценяваме най-важният въпрос - какъв е този препарат, как се прилага, под какъв контрол, има ли вредно отражение, налага ли се да го приемаме и т.н. Извън емоцията, прави ми впечатление, че е създадена една структура, която в момента, макар и косвено, не чрез пряка доставка, осигурява лекарството в България. Налице е и тук, в тази тема, едно силно рекламно въздействие, един силен ПиАр, който без да искаме, с постовете си продължаваме. А картината, от постовете тук, за мен е следната - говориш с проф.Ставрев или Константин Будев по телефон, пращаш имейл на някой от посочените електронни адреси с приложена епикриза, отговарят ти - да - препаратът е подходящ за вас, срещу 69 евро може да го получите в Москва, ваш познат го купува и доставя в България или ви го праща по пощата, вие го получавате и ... ПОСЛЕ??? ВСИЧКО МИ ЗВУЧИ КАТО ЕДНА СХЕМА ЗА ЕЛЕКТРОННА ТЪРГОВИЯ.
Моята близка приятелка, по повод на която се включих в този клуб, днес мина последната /осма химиотерапия/ и естествено, сред пациентите в болницата, в момента препаратът на проф.Ставрев е най-важната тема. Тя ми сподели как пациенти пращат епикризата по пощата на близки в София, които да я предадат на проф.Ставрев, защото в сряда заминава за Русия и той ще може да го достави и прочие.
Смисълът на моя пост е да помислим повече, преди да побързаме да купим препарата. Вярно е, че удавник се хваща и за сламка, но поискайте мнение на някой, не така емоционално обвързан, какво той мисли по въпроса като проучи материалите в Интернет за препарата. И най-вече - дали да се приеме от болния. Аз по-скоро бих поръчала по всякакъв възможен начин този препарат, но повече с цел да бъде подложен на някакъв анализ за установяване на състава му.
Вярвайте, но бъдете разумни! Извън информацията в тази тема, аз ще проуча въпроса в Интернет, за да видя дали има основание или не в скептицизма ми относно значимата полза от този препарат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.