Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: MamaD]  
АвторLasi (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 23:23



някой разбрали дали го има в Гърция или другаде освен в Русия...ако има инфо. моля пишете



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: MamaD]  
АвторSijka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 09:47



И сега накрая-на кого е необходима тази поредица от суперновини за намерено лечение срещу рака. Поне според мен,дългогодишната журналистка,обясненията са в 2 посоки:
тъй наречената скрита реклама и приходите от нея;
умишлено преувеличение с цел фабрикуване на новина /белег на лош професионализъм/

В крайна сметка обаче потърпевшите са специалния контингент хора,диагностицирани със злокачествени заболявания. В големия материал”Лекари,лечители или търговци на смърт”,който стоя в сайта цели 7 месеца , подробно разказах в какви неистови мъки умря Бойка Джентиле,жената,върху която проф.Ставрев приложи за пръв път върху човек своите т.н. „нанодиаманти”.Надявам се вече да е привършило следствието по този случай и тази смърт
Но тук става въпрос и за нещо друго-една национална телевизия вече месеци наред буквално ни затрупва с все нови и нови изнамерени лечения и лечители на рака.Към тях в отчаянието се устремяват хиляди хора- и умират,след финансово съсипване на семействата им.Защото всички фалшиви надежди се заплащат и с много пари.

А това е крайно недостойна позиция-особено за телевизия,която се кичи с понятието „национална”.

Елена Банова,председател на фондация „Неогенезис”



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: MamaD]  
АвторXokep (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 09:49



В ПъбМЕД няма наши публикации за ефекта на нанодиамантите върху раковите клетки, защото не е написана статия. Резулататите са получени през 2007 г. и от тогава са обявявани само на конференции и симозиуми. Пак повтарям това са много първоначални резултати и не би трябвало да се спекулира с тях. Няма никакви клинични изследвания, освен на руския учен Долматов (потърсете го в нета), който без никакви преварителни проучвания ги е давал на болни.



Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: Dimana64]  
АвторCийka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 10:20





Редактирано от Buba67 на 18.02.10 10:32.



Тема Re: не ни го дадоха....нови [re: lasi]  
Автор novanadejda (непознат )
Публикувано18.02.10 11:02



Lasi, ти си говорила вчера сутринта с професора, а аз вечерта около 18,30. На мен миказа, че единственият начин да се снабдим сега е някой от там да го донесе тук.Освен това, това което казват руснаците, че не може да се транспортира, заради ниските температури, НЕ Е ВЯРНО. Професора каза, че шефът на фирмата там не искал да изпраща малки количества, защото му излизало скъпо.Нали се сещаш, че болният от рак няма време да чака.Ако се организираме ние, да направим запитване до Русия колко минимум количество могат да изпратят.Ако изобщо руснаците се съгласят да бъде патентовано в България, кой знае кога ще стане това.Макар, че професора ми каза, че до края на другата седмица ще има резултат.Аз не го вярвам, макар че много ми се иска да е така.И , много моля, скептици тук да не влизат за коментари!!! Да ги попитам, ако те са болни от рак, дали ще си задат въпросите, които те ни пробутват тук?Токсичност, автоимунни последствия .....Всичко това може да е вярно, но когато си отписан и дните ти са преброени това няма особено значение.Особено, ако имаш шанс да отложиш още малко смъртта, а ВИЕ ПЕНКИЛЕРОВЦИТЕ сте щастливи, че не знаете това за себе си.



Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: Cийka]  
Автор novanadejda (непознат )
Публикувано18.02.10 11:08



За Dimana64 Наночастици и лазер..... Нанодиаманти и химиотерапия...... ?!



Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: novanadejda]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано18.02.10 11:31



Абе как не разбирате, че и скептиците ви мислят доброто.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: не ни го дадоха....нови [re: novanadejda]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 11:35



Добре де, щом не дават малки количества някой не може ли да се интересува какво количество биха били склонни да пратят, а ние да си направим организацията по заплащането и транспортирането. Какво да чакаме?





Тема Re: не ни го дадоха....нови [re: Maя]  
Автор novanadejda (непознат )
Публикувано18.02.10 12:41



Телефонът в офиса на руската фирма е +7(495) 769 11 62.Давайте идеи как да се организираме.Аз съм във Варна. В София са медиите, властта......Има ли някой от там?



Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: Изyмeн]  
Авторнeизличимo бoлeн (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 12:47



ами трябва да си болен за да разбереш умнико
и аз съм си мислил какво е да имаш такава диагноза- като съм чел книжки и гледал филми
ама вече знам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.