Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ВНИМАНИЕ!!!!!нови [re: MMA]  
Авторrossendas (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 16:01



Е това ако е така, трябва да се стреля от упор в главата и ако мърда ,още веднъж...



Тема Re: ВНИМАНИЕ!!!!!нови [re: rossendas]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано18.02.10 16:36



Руското министерство на здравеопазването би трябвало да даде най точна информация....Наистина малко е съмнително да има лекарство с търговско име Ставринол -да е обещаващо ;да е проект на научни институции от 3 държави -Гърция,България,Русия -по точно Солунския университет,Йофе институт в Санкт Петербург и да няма нищо публикувано като клинични проучвания.
Хокер -дай ми линк не за нанодиаманти като цяло защото има в интернет много а за Ставринол конкретно.По чий закон е регистрирано в Русия.Явно е че не е по закона на билогично-активни субстанции- хранителни добавки(на какво ли не сме нагледали остава добавка от нанодиаманти).
Ако се укаже че са мошеници то това е изумително защото мошеници би трябвало да са:
Института за космически изследвания_БАН
Института по молекулярна билогия-БАН
Солунския университет
Института Йофе в Санкт Петербург
Това би значило международен скандал ако водещи НАУЧНИ ИНСТИТУЦИИ УЧАСТВАТ В ТАКОВА НЕЩО.И все пак ПОВТАРЯМ НА ВСИЧКИ-КОЙТО Е РЕШИЛ ДА ПРОБВА ЛЕКАРСТВОТО НЕКА ИСКА ДОКУМЕНТИ ЗА ПРЕДКЛИНИЧНА БЕЗОПАСНОСТ И НА ДОКУМЕНТИТЕ ДА ИМА ПЕЧАТ ИЛИ ДРУГ ОТЛИЧИТЕЛЕН ЗНАК НА ДРЪЖАВЕН ОРГАН-БИ ТРЯБВАЛО ДА МИНИСТЕРСТВОТО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО В РУСИЯ.
Като потребители в ЕС имаме право да знаем правата си.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: DDeli]  
Авторda4i (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 16:51



Здравейте на всички.
Мъжът ми е болен от рак, а е само на 32 години и вече повече от половин година се борим с коварната болест.Минахме през ужаса и на химиотерапията.Гледах предаванетопо Нова ТВ за това лекарство.Моля за помощ, , възможна ли е връзка с Професор Ставрев, как може да се намери лекарството в България.Ако някой знае нещо моля да пише.Всяка информация е важна , а за нашите близки остава вярата,че ще оздравеят.Аз вярвам вярвайте и вие.
Поздрави от Варна



Тема Re: Доцент е.нови [re: Dark Angel]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 17:00



Пробвах сайта,явно не се ъпдейтва редовно защото пуснах имена на двама познати за които знам,че бяха доценти,а сега са професори.Нула броя отговори - нито за доцент,нито за професор.



Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: desidora]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 18:05



Стискам палци за операцията,Успех!!!Аз също следя форума и очаквам някакво развитие-изпратила съм документите на баща ми и на българския и на руския e-mail.Засега нямам отговор

.Ще пиша веднага щом получа(надявам се да е скоро)



Тема Re: Истинатанови [re: hospitalier]  
Авторsloni1313 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 18:59



здравейте всички,
много моля, да не замесвате института по молекулярна биология на БАН и солунския университет. аз и мойте колеги от солун сме правили частични предклинични изпитания на нанодиаманти. Преди 2 години имаше предаване от "спирката на нова" където - ясно и категорично заявих, че няма и не се провеждат клинични изпитания. предупредих ви и тук преди няколко дни, но всички вие водени от желанието да повярвате, че има лекарство 1во ме оплюхте. дори не повярвахте че сам маргарита апостолова. какво е правено в русия, нито аз, нито колегите от солун знаят. така е, защото от миналата пролет има регистрирано аксионерно дружество, което се занимава с това и ние сме аут от изследванията.



Тема Re: Истинатанови [re: sloni1313]  
Авторbruklin ok (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 19:21



и аз нямам отговор нито от българския нито от руския имейл- чакам и се чудя вече на какво да вярвам



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: new]  
Автор diqn (непознат )
Публикувано18.02.10 19:33



Искате да кажете че ставринол е една измама така ли???Не знам на какво да виарвам ве4е ту има надежда ту се изпарява





Тема Re: Истинатанови [re: sloni1313]  
Автор softy ()
Публикувано18.02.10 19:52



Много се извинявам, че питам, но ако Вие сте тази Маргарита Апостолова


какво е Вашето мнение за обсъждания тук препарат Ставринол, какво ще посъветвате хората тук - да продължават ли да се надяват, че ще се снабдят с лекарството, да продължават ли да се свързват по телефони и имейли с проф.Стеврев и негови представители, да разчитат ли на това, което им се отговаря - че към 05.03. може да се направи нещо и да има доставка за България?
Лично за себе си аз имам свое мнение, но след като Вие пишете тук, колкото и много да сте заета, напише нещо ясно и конкретно.



Тема Re: Истинатанови [re: sloni1313]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 20:01



Здравейте,Маргарита Апосотлова,
нещо не ми става ясно:ако сега казвате че сте"извън играта"и не трябва да намесваме БАН,то кого тогава?Ако вие сте писали съобщението преди няколко дни под прякор"апостоловамаргарита" в което ни насочвате към руските си колеги и българския сайт като казвате че искате да помогнете на всички ни?Хем помагате,хем сте извън играта?Обяснете...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.