Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 12.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | (покажи всички)
Тема Re: Дискова херния [Кирилицата]нови [re: elena]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.03.08 21:31



Отиваш на сайта на

, от там следваш линка , после и там вече си търсиш каквото ти трябва - има посочени няколко места в Павел баня.

Успех.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Дискова херния [Кирилицата] [re: elena]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.03.08 21:36



И пиши на български, че модератора е безкомпромисен... и така трябва да бъде, де.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Дискова херния [Кирилицата]нови [re: walkman™]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано20.03.08 22:25



Обикновено - първо трия


В редките случаи когато са ползвали прости думи - мога да обясня за KREDOR
Иначе - просто - не чета.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Дискова херния [Кирилицата]нови [re: bira_more]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.03.08 23:13



Ами правилно - щом има правила, трябва да се спазват... Логично е, след като посещаваш някаква общност с цел да контактуваш с нея, предварително да се осведомиш за основните правила и съглашения, приети в тази общност, и да се стараеш да ги спазваш. В крайна сметка - в чужд манастир със свой канон не се ходи. А и ако са 2-3 на месец, да им обясняваш поотделно за правилата и прочие; ама на 5-10 дневно е малко... изнервящо, може би.



То и аз обикновено не чета маймуница, ама... понякога го правя; още повече, ако става дума за помощ на болен. Иначе - надали бих загубил нерви да чета повече от 2-3 думи на маймуница.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Дискова херния [Кирилицата]нови [re: bira_more]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.03.08 23:17



Е, поне в този случай - не съжалявам, че те изпреварих.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Дискова херния [Кирилицата]нови [re: walkman™]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано20.03.08 23:58



Има един друг клуб и друг мод, който се ядосва ако го изпреварят, е аз не съм такъв - чело ти се е - чети си.
Моята цел е да намаля максимално латиницата - според правила които сме приели


Най отвратителното нещо - някой плясне дълго и мърляво описание на латиница, а след това плаче що никой не му отговаря - е вече подобни - няма

Bеer? Mоre?



Тема Re: Дискова херния [Кирилицата]нови [re: bira_more]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано21.03.08 00:29



В отговор на:

Моята цел е да намаля максимално латиницата - според правила които сме приели




Моите уважения за което. Аз също мразя да чета маймуница.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Д-р Мерджановнови [re: bira_more]  
Авторsuzi (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 11:15



И той е лапач като другите,само парите го интересуват.Лекувайте се в чужбина.



Тема Re: Д-р Мерджановнови [re: suzi]  
АвторBaня1 (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 15:44



В Пловдив има една иглотерапевка д-р Цветанка Георгиева но и загубих координатите.Има ли някои от Пловдив които да знае някакви координати на Д-р Георгиева



Тема Re: Д-р Мерджановнови [re: Baня1]  
Авторkopa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 19:51



И така....... четох, четох, да се оплача и аз / то е ясно, че няма лек/.
Имам три дискови хернии от С4 до С7 /шийни прешлени/. Откриха ги преди 2 години и половина, но симптомите си бяха доста отдавна. Лошото при мен е, че имам ошипяване на целия гръбнак и едни по-големички шипове, които в момента притискат гръбначния мозък. И съм с отоци естествено. Нямам никаква чувствителност за топло и студено в дясната част на тялото, а от 8 месеца имам слабост в лявата ръка и левия крак /нещо като леки парези/. Преди месец направих страхотна криза - плексит в лявата част, влязох в болница, правих физиотерапия и ме изписаха без никакво подобрение. Ходила съм 3 пъти при професор Бусарски - изписва ми курс с декзаметазон или нещо от сорта и толкова. Лошото е, че при всеки преглед иска наскоро правен ЯМР. Имах такъв правен преди 10 месеца и ме накара да направя нов.
Сега се чудя дали да ходя пак на преглед при него? С тази слабост в ръката и крака, ако каже операция, какво ще правя?
Докато чаках за прегледите видях много хора, които са оперирани от дискова херния и бяха с рецидив след 1г и 8 месеца. Чакаха за втора операция.
Някой може ли да препоръча някаква гимнастика / ако въобще има подходяща за шийните прешлени/?




Страници по тази тема: << 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.