Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 25.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | (покажи всички)
Тема Re: Дискова херниянови [re: luki4a]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 09:01



Уникален лумбостат ДискДр. - Помага много.



Тема Re: Дискова херниянови [re: Oтчaянa]  
Автор izlekuvan (непознат )
Публикувано31.10.08 00:54



На 9 септември ми се наложи до вдигна нещо много тежко,знаех че ще имам проблеми с кръста но такива не съм и мислил че ще бъдат.Започна да ме боли адски десният крак,ходих на невролог,изписа ме една торба лекарства,направин 22 инжекции,но ефект никакъв.Помагаше ми само ultademoplast и то само за 36 часа и после отново безсъние и адски болки в кракът!Посъветваха ме да опитам с ОЗОНОТЕРАПИЯ,отидох в Варна при д-р Константинов,много готин пич,още след първата инжекция станах от леглото и тръгнах облекчен,сега на 2 ноември ми е 7-ма инжекция и вече се чуствам сякаш нищо ми е нямало!Тук ще сложа всички данни за доктора,надявам се да помогна на някого защото знам как гадно боли!
Пожелавам на всички които страдат от дискова херния скорошно оздравяане!

Поздрави Станчо

Д-р Емил Константинов
ортопед-травматолог
озонотерапевт

Д-р Емил Константинов
ортопед-травматолог
озонотерапевт

Варна ДКЦ 1
бул.Съборни 40
корпус 2, ет.1

тел. 052/641 170
GSM 0889 909 404
GSM 0897 835 800

www.alfa-ozon.com



Тема Re: Дискова херния [Кирилицата]нови [re: Д-p Heшeв]  
Автор izlekuvan (непознат )
Публикувано31.10.08 01:07



Точно това ми помогна,но след 2 ноември и аз трябва да реща за такава операция,на честно казано ме е страх!Направих 6 инжекции и ме вдигна на крака д-р Константинов от Варна!

Не вярвах в ОЗОНОТЕРАПИЯТА,но МНОГО СЪМ ГРЕШАЛ!



Тема Re: Дискова херния [Кирилицата]нови [re: izlekuvan]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 22:05



от форома про4етох за Силко ходила ли каде ли не , реших да отида и при него.Не мога да ви опиша колко сам добре имах двостранен плексит, шиина херния и дискова херния на левия крак.
Ще ми повярвате ли ,ако ви кажа 4е в момента не 4увствам никаква болка никаде.
Опитайте никога не е късно да намерите спасение от болката.



Тема Re: Дискова херния[Кирилицата]нови [re: izlekuvan]  
Авторzizito (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 11:02



е задължителна

Редактирано от bira_more на 05.12.08 13:03.



Тема Re: Дискова херния[Кирилицата]нови [re: zizito]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано06.01.09 01:36



Здравейте!

Някой правил ли си е операция при спондилолистеза?
Ако може да сподели. Къде и при кого е била операцията.
Какъв е бил възстановителния период. И как се чувства след операцията.

Такъв вид операция аналогична ли е на операцията при дискова херния. В смисъл има ли рецидиви.

И който е наясно със мануалната терапия. Спондилолистеза на
ниво L5-S1 /10 мм/ придружена със сколиоза на L-прешлени подлежи ли на лечение със мануална терапия? Аз не намирам много логика, но знам ли може и да бъркам.



Тема Re: Дискова херния[Кирилицата]нови [re: мaя]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано06.01.09 02:36



Мануалната терапия е за да намести ако има нещо разместено.
Ако мануалния терапевт е и лекар или разбира от снимки и има снимки - няма опасност.
Но мануалната терапия е просто да намести или отблокира.
За операциите - не знам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Дискова херния[Кирилицата]нови [re: bira_more]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 23:49



Ясно е, че мануалната терапия е за наместване.

Но от разместено до разместено има разлика.

Спондилолистезата също е разместване /приплъзване на един прешлен напред спярмо друг/

Според мойта логика няма как прешлена да се върне и застопори на старото си място.
За това и ми беше въпроса? Да чуя логиката на някой разбиращ от мануална терапия или пък пациент справил се със спондилолистезата без операция.



Тема Re: Дискова херния[Кирилицата]нови [re: bira_more]  
Авторghyu (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 22:44



е задължителна

Редактирано от bira_more на 16.01.09 13:27.



Тема Re: Дискова херниянови [re: Oтчaянa]  
Авторzina (Нерегистриран)
Публикувано25.01.09 14:56



На мен ми помогна ''Индометацин'' таблетки,има го във всяка аптека.След проведени процедури по мануална терапия и иглотерапия,болката само утихваше временно.Не мога да кажа че съм излекувана,но това ме спаси от болката.Лекарството е на съвсем приемлива цена.Имам дискова херния в начален стадий.




Страници по тази тема: << 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.