Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема СТАВРИНОЛ?нови  
Автор DDeli ()
Публикувано14.02.10 21:10



Здравейте, гледах Темата на Нова за лекарството Ставринол на проф. Ставри Ставрев и въпросът ми е дали някой вече го е приемал? Имало го в Русия.

От една седмица знаем, че баща ми (61г) е с рак на белия дроб нискодиференциран дребноклетъчен и търся всякакви варианти да му помогна...
Дано запознатите се включат с повече инфо.

Желая живот и светлина!



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: DDeli]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано14.02.10 21:20



По темата намерих следното:

"НАШИ УЧЕНИ БОРЯТ РАКА С ДИАМАНТИ"

Вижте тук:






Никога не казвай никога!



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: DDeli]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано14.02.10 22:09



В момента отпрявам запитване на сайта им относно закупуването и приложението му за терапия на майка си.Веднага ще ви пиша подробности.Информацията в интернет за самия препарат е изключително оскъдна но намерих сайта им в който има супер малко информация но много обнадеждаваща.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: hospitalier]  
Автор ivelina1373 (непознат )
Публикувано15.02.10 08:42



Здравейте!Ще следя темата.Баща ми е болен от рак и се надявам Ставринол да му помогне.Очаквам тук да намеря повече инфо за закупуването и приложението на лекарството.Ако някой има телефони за връзка с проф. Ставри Ставрев,или каквато и да е друга информация относно лекарството, моля да пише.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: DDeli]  
Авторwalja (Нерегистриран)
Публикувано15.02.10 09:21



Ето още информация по темата:



Редактирано от *jull** на 15.02.10 15:20.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: hospitalier]  
Авторflo (Нерегистриран)
Публикувано15.02.10 10:54



Искам и аз да закупя за майка си. Не знам как стои въпроса с внасянето на лекарства от чужбина, за които България няма разрешителни и проведени изследвания за признаването им. Но ако знаете повече, моля споделете. С куриер става ли? Необходима ли е рецепта (такава няма как да се получи), каква да бъде схемата на приемане ? Хиляди неизвестни, а толкова малко време... Споделяйте всичко, което научите.......



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: walja]  
Автор eLeee (непознат )
Публикувано15.02.10 10:56



Разрових в нета и открих това:

Проф. Ставри Ставрев

Тел:02 975 34 43; 087819 40 52

e-mail: sstavrev@phys.bas.bg


Ако някой е поръчал лекаството моля да каже как става това. Благодаря ви предварително!



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: walja]  
Автор TeodoraM (непознат )
Публикувано15.02.10 10:57



Здравейте,
Поразтърсих се и аз и ми попадна информация за предстоящ симпозиум през юни във Варна с участието на доц. Ставри Ставрев ( навсякъде го пишат професор, но предполагам става въпрос за него). Също така там има публикувани следните телефони и имейл: 02/975-34-43, 0878/194-052 и sstavrev@phys.bas.bg, вчера гледахме с мама предаването и много се обнадеждихме. Ще се опитам по късно да звънна да видя дали става въпрос за него, но сега съм на работа и няма как да го направя. Ако някой има друга информация моля да я сподели, ще е полезна за всички ни.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: flo]  
Автор TeodoraM (непознат )
Публикувано15.02.10 10:59



вчера в предаването споменаха за български лекари, които са го купували за техни пациенти!!! или аз се бъркам



Тема Re: СТАВРИНОЛ? [re: eLeee]  
Автор DDeli ()
Публикувано15.02.10 11:14



Благодаря за координатите - страхотни сте!!!!
Обадих му се, много мило ми отговори да пусна на е-мейл епикриизата, за да я препрати към Русия за мнение. Ще го направя щом я имам, но моля за помощ - това някакъв отделен документ ли е ? Да не е резултатът от бронхоскопията? Днес сме в ИСУЛ за ехография на черен дроб и бъбреци и утре имаме записан час при доц. Цекова.

Редактирано от DDeli на 15.02.10 11:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.