Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Karcinom na gurdata s metastasi v kostite?нови [re: tritico]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.08.07 23:38



Бифосфонат, който се влива за метаразсейки в костите е "Зомета" швейцарско или "Бондронат" френско.
Иначе е вярно, че при травми, като счупвания сцинтиграфията "свети" и показва травмата като метаразсейка. Затова на повечето места питат преди сцинтиграфията имали сте в близко време травми, счупвания и т.н.

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Ще те послушам.нови [re: tetty71]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.08.07 23:46



Мила, миналата година съм ги пила с шепи - така ми казаха лекарите, но само 4 чесеца по време на червената химиотерапия.
Днес си купих и бирена мая и фолиева киселина, но няма да ги пия на първо време, ще опитам без тях в началото. Убеждаваха ме миналата година, че вит.В от растителен произход /каквато е бирената мая/ не е вреден, както синтетичния вит.В. Затова го пих.
Имуностимулантите и антиоксидантите ги прибрах, няма да ги пия. Поне Герисана мога ли да го пия него? И Натанал ли да не пия?
И какво тогава да бия за Бога?



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Ще те послушам.нови [re: vesela.bg]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано15.08.07 07:39



Герисан - това са Омега - 3, нали? Тях можеш да ги вземаш, но не непосредствено след химиото. Изчакай поне 5-6 дена след вливането и си го пий до следващото. Обикновено Омегата е придружена от вит. Е, за да не се окислява и точно заради витамина трябва да не го взимаш първите дни след химиото. Иначе самата мазнина има роля насочена към клетката и мембраната й и ги прави по- пропускливи както за хранителни в-ва, така и за токсините, които трябва да изхвърлиш от химиото, без обаче да ги неутрализира.

Няколкото месеца докато си на химио, ще спреш останалите неща. После веднага ги почваш с пълна сила.

Редактирано от tetty71 на 15.08.07 07:41.



Тема ДО ДИМАНА:Карцином на гърдата без операциянови [re: Dimana64]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано15.08.07 15:18



Тук във форума четох за активизацията на рака поради биопсия, затова съм така настроена:), пък и лекарите така твърдят, на нея и взеха течност от гърдата, но не знам как медицински се нарича тази манипулация. Но със сигурност знам, че хистология на рака няма. А пък разсейките в белия дроб ги установиха чрез скенер и контрасно вещество. Точно тези разсейки я срутиха, пък и коментара на уманта сестра - "чудо трябва да стане"!!!!направо ми иде да ги убия тия хора!!!ама както вече писаха - ЧУДЕСА СТАВАТ.

П.С. Искам да ти благодаря специално, защото ти беше първата, която ми отговори тук, а съветите са ти безценни:) следя непрекъснато всичките рецепти и лекарства, които постваш по другите теми, само за мудрите не мога да навия майка ми и то по простата причина, че тя вече не иска да чете нищо от това, което й нося като разпечатка:(цитирам "не искам вече нищо да знам"

и въпреки това още веднъж - мнооооооооооооого благодаря

Има ли желание - има и начин!

Тема Re: Ще те послушам.нови [re: tetty71]  
Автор *jull** (())
Публикувано15.08.07 16:01



"Герисан", а не "Геритамин"! Герисанът е търговското название на билката кръвен здравец. Има го и на чай, и на таблетки.





Тема Re: Ще те послушам.нови [re: *jull**]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано15.08.07 19:59



Е, аз понеже пия добавки на Амоуей и някои от намиращите се в аптечната верига ми убягват... Както и да е, без значение от фирмата производител, Омега-3 мазнините могат да се приемат. За кръвния здравец нямам мнение, защото не познавам препарата и действието му. А Геритамина е комбинация ежду витамините А и Е, но аз нямах тях предвид.





Тема Re: Ще те послушам.нови [re: tetty71]  
Автор *jull** (())
Публикувано15.08.07 23:15



Извинявай, реших, че е лапсус!





Тема Re: Ще те послушам.нови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано16.08.07 00:03



Това е руски сайт за алтернативно лечение на различни заболявания. Посочвам страницата за рак на млечната жлеза с разсейки в костите. Мисля, че има полезна информация:







Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: vesela.bg]  
АвторRadko (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 14:25



Здравейте, информацията тук е толкова много, че понякога се обарквам. Намирам много полезни неща, а също така кураж и увереност, благодаря за което. Става въпрос за майка ми, която оперираха преди 3 дни, махнаха гърдата й.
Прочетох тук за Райф генератора. След това изчетох всичко за него в интернет, ако не всичко то поне МНОГО. Разбрах, че има такава машина и в България, звънях на посочения телефон, не намерих никой, но ще упорствам докато се свържа.
Искам да попитам - има ли някой, който се е докоснал до това лечение? Какви са резултатите? Навсякаде се пишат великолепни неща? За принципа на лечение прочетох много, ще ми се да опитаме и това, но бих искал информация от първа ръка. Има ли странични ефекти, еднократен курс ли е или се прави на периоди от време. Благодаря предварително и се извинявам ако пиша и питам за неща които са за друга тема



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: Radko]  
Автор *jull** (())
Публикувано16.08.07 14:43



Темата за генаратора на Райф се разискваше преди месеци в клуб "Алтернативна", но съм я срещала (ако не се лъжа) и при физиците. Така че напиши горе на търсачката "генератор райф" и ще намериш доста мнения.
Ти на телефона на д-р Стоев ли си звънял? Доколкото знам, той често пътуваше в чужбина, но в "Алтернативна" пишеха хора, които поддържаха връзка с него. Можеш и там да зададеш въпроса си.
И да не забравиш да ни "донесеш" информацията тук!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.