Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: *jull**]  
АвторИлиaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 15:50



Точно за същият доцент Минчев става въпрос. Аз се видях с него миналата седмица. Клетъчната ваксина се поставя 3 пъти през 2 седмици. За генната, която ще ми правят на мен схемата е през 3 седмици. Продължителността ще я уточним след като ми излязат контролните изследвания от софийската патология. Доцента иска да е сигурен, че побратимите му във Варна не са объркали нещо и схемата ми на химио- и лъчетерапия е точната такава.
ваксината не се поема естествено от Здравна каса, но според мен всеки има право да знае за съществуването и и за възможностите, които дава и сам за себе си да реши има или няма смисъл да я прави



Тема Rе: до Илиана!нови [re: Илиaнa]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 16:55



Привет, Илиана! За първи път чувам за тази ваксина.
Знаеш ли дали може да се прилага в доста напреднал стадий на рака и дали има значение вида на тумора? А може ли да се направи връзка с този доцент по телефона, тъй като ние не сме от София?
Благодаря предварително! Успех в лечението!



Тема Re: Rе: до Илиана!нови [re: nelgina]  
АвторИлиaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 17:33



Здравей! Аз първо говорих с доцента по телефона. Той е в Националния онкологичен център сутрин от 7.30 до към 12. Телефонът, който имам за връзка е 0886018680. Имам и още един телефон, който не съм ползвала 02/9701138. Аз също си уговорих среща предварително, защото съм от Варна.
Доколкото знам лечението в България се води все още експериментално. Зависи от вида и степента на заболяването, но освен двете ваксини, които описах има и трета, която се нарича автовложен хемодериват. Трите ваксини са от така нареченото изработване на автовложки ( ваши собствени ваксини ). Но има и друг вариант на имунизация, който включва дарителски лимфоцитни инфузии. При него се вземали лимфоцити от ваш близък, които се подлагат вече на специална обработка.
Според мен е най-добре да се говори с доцент Минчев. Аз си взех всички изследвания, парафинови блокчета, епикризи, изобщо всичко, което имах и така подкована отидох.
Надявам се да има успех за всички ни. Познатите ми лекари, с които говорих казват, че това е наистина най-новото в лечението на рака в световен мащаб. Е, ние част от света ли сме или що?





Тема Обещана информация-Японски методнови [re: Илиaнa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 09:43



Малко закъснях с информацията, но едва днес ми дадоха всичко
Жената която ги ползва е на 36 години, с напреднал рак на гърдата, категорично отказала да прави химиотерапия и лъчетарапия по собствена воля Лекува се с японски продукти и има голям напредък в лечението си Ползва само 3 продукта, от всички предлагани Лекарят който ги е предписал е категоричен, че те действат като химиотерапията, само, че без нейните лоши последици Методът на лечението го пише в уебсайда Фирмата предлага и книга Гарантирал е нейното излекуване напълно Лекува се от 4 месеца
www.sunchlorella.com/home.cgi
В тяхното семейство има още един болен от рак на стомаха Отварят го и го затварят, без да правят нищо, напълно безнадежен случай Жената започва да пие продуктите и 3 месеца по-късно няма нито рак, нито метастази Жива е до днес
Фирмата има дистрибуторска дейност с много държави в Европа



Тема Re: Обещана информация-Японски методнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull** (())
Публикувано29.10.07 21:28



Калояна, моля те помогни ми да намеря анонса към тази тема! Беше я започнала като че ли някъде другаде...





Тема Re: Обещана информация-Японски методнови [re: *jull**]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 00:21



Джул,
Ако си разгледала уебсайда, задръж вниманието си на бИблИОТЕКАТА (chlorella library) и алтернативното лечение И аз днес чета и прехвърлям информацията В Европа има над 10 държави, които работят със дистрибутори , България я няма ( аз видях, че я няма) фирмата предлага да се напише от коя държава си, това означава, че ще потърси начин да снабди клиентите си по всякакъв възможен начин, при това тя се съобразява със стандарта на живот от държавата за която става въпрос и предлага продуктите си на по-достъпна цена, по евтино, Моята позната ползва
-Sun Chlorella A - по-голямата кутия и й стигат за 3 месеца ударни дози
-Chlorella Wakasa Gold и това количество й стигало за 1 месец, но тя поръчва по-големи количества наведнъж
Освен това ползва и спирулина на прах,( от друго място я купува) слага я в сокове от зеленчуци и пие ударни дози Не яде месо, сладко, тесто, повече на сокове, зеленчуци и плодове Съпругът й казва, че видимо кожата на гърдата й има промяна и се появили мехури ли, рани ли, друго ли ,трудно ми беше да уточня точно, защото на мен лично не ми е показвала нищо Тя също е имигрантка, но лекуващия й лекар не работи в щатите, Много случайно разбрах за японската фирма Каза, че имало и книга, допълнителна информация,



Тема Компресинови [re: Kaлoянa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 07:25



Искам да попитам някой ползвал ли е компреси за гърдата (или на други органи) приготвени от лекар занимаващ се с алтернативна медицина Компресите са приготвени от смески, държат се 1 час, един път на ден, всеки отделно пакетиран Използван компрес се изхвърля, не се употребява втори път Става въпрос за приготвени компреси от лекар който се занимава с алтернативна медицина, а не билкар, врачка, там подобни



Тема Re: Обещана информация-Японски методнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull** (())
Публикувано30.10.07 07:33



Благодаря, Калояна, а как се нарича този метод? Извинявам се, ако някъде си го упоменала, но както ти писах, не намирам къде си започнала тази тема в Клуба...





Тема Re: Обещана информация-Японски методнови [re: *jull**]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 08:06



Аз само бегло споменах, че чакам информация за японски метод за лечение на рак, но нищо повече Забавиха ме повече от колкото очаквах, Сега я написах и чакам вие да кажете мнението си
Забелязвам, че много хора следят новите методи прилагани по света, обмена е голям, а Япония е държава в която рака е рядкост, особенно пък рака на гърдата и не се дължи само на соята, тофуто и соевото мляко Има търкости до които се опитвам да достигна, но знам със сигурност, че те ползват ежедневно водорасли в храната си, а хлорелата също е водорасло, има някаква логика
Незнам как се нарича този метод, но това не означава, че той не е съществувал от години, просто аз сега научавам за него



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2 [re: vesela.bg]  
Авторпaм. (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 00:01



здравейте,всички ,борбени хора от този клуб прочетох доста мнения за рака на гьрдата,но не открих дали появяването на струпеи по кожата могат да бъдат излекувани.Ако някой е имал подобен проблем ще му бъда благодарна ако ми даде съвет как можем да се справим .Съвета ми е нужен за сестра ми която е обезверена.Тя не е оперирана защото лекарите прецениха че в четвърти стадий не се налага операция а само химио и лъчетерапии




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.