Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: vesela.bg]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 19:31



Майка ми я оперираха от рак на гърдата преди 5г.Проведох ме 3курса червена химия и лъчева терапия.От 3 седмиици има червени петна петна по кожата.Докторите се съмняват за метастази по кожата.Минахме на видеозон -рез.е добър.Ако има хора с такъв проблем да дадат съвет.Не знам какво да очаквам.Много съм притесн.ена.





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: ani]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано11.06.07 00:24



Здравей, Ани. По коя част на тялото са червените петна по кожата на майка ти? Има ли болка или сърбеж. Аз имах приятелка с кожни метастази, след рак на гърдата, но при нея нямаше зачервяване или петна, а струпеи секретиращи и много лошо миришещи, с много силни болки, непозволяващи да облече дори и тениска. Така че се успокой, направете си всички изследвания, може да се окаже херпес зостер или червен вятър. И двете са абсолютно лечими. Успех.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: tetty71]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 10:38



Червените петна са по ръцете и стомаха.Няма секрет.Съреж има където се допират дрехите_ПО СТОМАХА.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: vesela.bg]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано12.06.07 10:34



Момичета, здравейте...
Преди малко бях на контролен преглед, опипване. Да чукна на дърво всичко е наред.

. Лекарката ме опипа много добре. Имам леки болки около двата разреза (за тумура и за кистите). Било в рамките на нормалното, особено, когато се разваля времето.

И на 11/09/2007 съм пак на пълен контролен преглед - ехо на гърда и горна част на корема (черен дроб) + снимка на бял дроб + мамография.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.06.07 14:43



Поздравления! Добре ти се е отразило пируването в "Дивака" онази вечер!





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: *jull**]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано12.06.07 16:53



Абсолютно. Въпреки, че пих едно кафе...
пирувах с душата и се чувствах великолепно....

Изводът се налага от само себе си - "По-чести срещи. Действат озвежаващо и здравословно"....



П.С. само себе си, как точно се пише. Защото имам смътното чувство, че го пиша грешно...



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: tetty71]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 17:03



Изследванията са добри.Туморен маркер в норма видеозон на стоммаха добър бял дроб без проблеми но неможем да разберем защо и оттичча ръката и има червени петна и защо има сърбеж по ръката.Ако някой има такъв проблем да пише.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: AйeзCeдaй]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.06.07 17:04



Правилно се съмняваш - пише се САМОСЕБЕ СИ", но туй да ти е кусурът! Повече ми харесва как си написала "оЗвежаващо" и жалко, че е случайно! Обичам такива бисери! Когато понякога се пропусне или смени буквичка, такива смехории се получават, че не спирам с часове да се кикотя!





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: *jull**]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано12.06.07 20:53



Аха... сега и яз го видях....и сама си се смея, като лудите....

Без да се оправдавам, но често от бързане пропускам букви или ги бъркам, както горното





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА тема №2нови [re: tetty71]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 18:59



TETTY 71 какво означава струпеи секретиращи ако имаш време пиши
ani




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.