Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: limfoedemaнови [re: yraaa]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано19.05.09 00:43



za borba s otocite ima nemski aparat za limfen drenaj s newerojaten efekt,dawam vi firmata vnositel aparata se kazva LIMPHOMED,ima mnogo programi,ednata e specialno sled operacija ot rac na gardata,drugite sa za otoci na dolni krajnici,efekta e porazitelen
firmata vnositel e Simone RL OOD ili tarsete v google ima koordinati,ima informacija v koi nemski kliniki i kak lekuvat limfoedem,uspeh

Редактирано от *jull** на 19.05.09 01:16.



Тема Re: limfoedemaнови [re: ro]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано19.05.09 00:49



procedurite s LIMPHOMED se pravjat po shema i efekta e stokratno po dylag ot manualnija limfen drenaj
procedurata e 50 minuti,aparata e za otoci na vsjaka chast ot tjaloto,trjabva samo da njama kravoizlivi,tova e protivopokazanie,i pacienta ne trjabva da ima bajpas,ili elektronni stimulatori na sarceto.



Тема Re: limfoedemaнови [re: ro]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.05.09 01:21



Благодаря за информацията! Моля те, обаче, да пишеш на кирилица и ако е необходимо - използвай функцията КРЕДОР
(горе над прозореца за писане).
Телефони не се публикуват, ако можеш, дай някакъв линк за информация.
Наблюденията от ефекта на този апарат твои лични ли са?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: limfoedemaнови [re: *jull**]  
Авторsiana (Нерегистриран)
Публикувано27.08.09 09:27



Апаратът Лимфомед е в Сливен.Дали го има и в София ? Нищо не открих.



Тема Re:апарат лимфомеднови [re: siana]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.08.09 11:41



Ако ти трябва апарат за физиотерапия на лимфната система - такъв има в новооткрития център за рехабилитация на онкологично болни в София.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re:апарат лимфомеднови [re: Buba67]  
Авторsiana (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 23:07



Бубка благодаря ти ...отидох там ,но това е лимфопреса т.е за пресиране на отока.Лекарката и сестрата изглеждат печени , но крака ми не може да се пъхне в апарата !Все пак ме навиват да се лекувам с масажи поне ,тъй като при една инфекция ставало нещо ужасно...
Апаратът който търся е Лимфомед и засега го откривам в Сливен.
Смешното е , че се преместих да живея в София наскоро и всички ми казваха че имам прекрасни възможности за лечение при най-добрите специалисти...
А то какво излиза ...марш обратно в Прованса !



Тема Re:апарат лимфомеднови [re: siana]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.09.09 23:19



Благодаря, че сподели. Дръж ни в течение как ще продължиш, масаж или в Сливен. А за най-добрите специалисти, понякога много прехвалените не вършат нищо, а лежат на стари лаври. Медицината се развива с високи темпове, така че и Сливен ей го къде е.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re:апарат лимфомеднови [re: Buba67]  
Авторbenita (Нерегистриран)
Публикувано17.10.09 11:53



Здравейте аз съм Бени и сам оперирана от рак на гърдата преди 3-и седмици ми направиха операцията и ми махнаха всички лимфи под мишницата.на 2-рата седмица започна да ме боли-при докосване раката(от рамото до лакътя)от външната страна.Налагах с реванол но ништо.Tогава прочетох за Лимфодемата.Искам да благодаря на всички вас Мили Изтрадали хора че пишете за проблемите спред всички.Така и аз тук прочетох че някои си е правил УПРАЖНЕНИЯТА за раздвижване всеки ден по няколко пъти и за 15 дена всичко било ОК.Е да ви кажа че наистина е така.Сега съм на 1 седмица откакто ги правя и почти не ме боли раката.Чувствам се много добре.Благодаря ви от сърце





Тема Re:апарат лимфомеднови [re: benita]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.10.09 11:55



Чудесно, Бени, радвам се, че се чувстваш по-добре!
Очакваме и от теб да споделяш, за да продължаваме да бъдем полезни!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЛИМФОЕДЕМАнови [re: kat]  
Автор limphomed (непознат )
Публикувано19.11.09 05:53



Вносител на апарата Лимфомед за България фирма Симоне РЛ ООД Сливен
тел.0878686119.Кабинет за терапии при лимфоедеми / след операции от рак на гърдата или отстраняване на лимфни възли и отоци след други злокачествени заболявания /.Уникален немски апарат,статистика на водещи немски клиники работещи с апарат Лимфомед.Клуб на Здравето.Консултации и терапии медицински специалист Симеонова оторизирана от фирмата производител,сертификат от 1999 год.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.