Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: МАСАЖнови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано07.05.14 23:06



сега се досетих -често получавам сърцебиене ,а когато ми падне кръвното - жив ужас ! чудех се от какво е ,но понеже ходих по болници напоследък заради инфекции -лекарите още от вратата ме питаха ,, Проблеми със сърцето ? " ох и сега имам ,почти всеки ден... но са кожни лекари ,та диалогът нещо спря. Не се сърдя ,търся доктор Хаус.
Ако някой се досеща какво да пия... Бета -блокери ? Е ,те са само с рецепта.

Извинявам се ,за разхвърляната мисъл.
Ляв крак е. То не трябваше ли да върви на дясно ? Кръвообращението .


Редактирано от Tia maria на 07.05.14 23:24.



Тема Re: МАСАЖнови [re: rumikad]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано11.08.14 15:05



Полезни статия за пречистване на лимфната система.



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: МАСАЖнови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано05.09.14 09:02







Редактирано от Tia maria на 05.09.14 09:36.



Тема Re: МАСАЖнови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано06.02.15 12:38



Новост в лечението на лимфедем !





Тема Re: МАСАЖнови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано06.02.15 12:54



И една рецепта : Болният крайник се облива с вода в която е разтворена морска сол. Водата да не е мн. топла , по-скоро хладка

Каза ми я случайно срещната жена ,на улицата. Това помогнало на нейна приятелка ,на която искали да режат ръката



Тема Супермикрохирургията – нова ера в лечението на поснови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано06.02.15 17:37



Супермикрохирургията – нова ера в лечението на постоперативния лимфедем




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Супермикрохирургията – нова ера в лечението на поснови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано07.02.15 18:03



Благодаря ти ,мила Калояна ! ВВинаги си в крак с новото. Някой да има представа как мога да се свържа с д-р ЙЙорданов , оперирал съвместно с професора ? Ръчках из Гугъла ,но нищо. Работи във ВМА



Тема Re: Супермикрохирургията – нова ера в лечението на поснови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано07.02.15 21:10



Целта на форума е да си помагаме мила Мария, доколкото можем. Аз съм абонат на много електронни вестници, сайтове и какво ли не, всичко ново пристига в електронната ми поща и аз като прочета нещо интересно ви го пускам във форума. Така научавам новостите за какво ли не, дори и за хранителни добавки, лечения, разработки, видеота с лекции, радио лекции, все нещо ще ми помогне да обогатя знанията си. Такава съм си, любознателна, слабост са ми темите за здравето и здравословния начин на живот и хранене, но ... не съм егоист, винаги съм готова да помогна с каквото мога на всеки, най-вече с информация. В повечето сайтове пише споделете информацията с приятелите си, разпространете я, да стигне до всеки който се интерисува. Тук лекарите изписват много химия за всичко и не ми понасят тези хапчета, изобщо, буквално още повече съм болна от тях, за това обърнах страницата на разбиранията си и се насочих към натуралната, алтернативната медицина, която поне не ме трови, писна ми от едно "елементарно" хапче за болка да влизам в бърза помощ и да страдам от "лекарска загриженост за здравето ми", да не говорим за другите отрови които всеки лекар ти дава при който и да отидеш, рецепта с охота, по много пъти и за много симптоми, от които всъщност ставам още по зле. Няма безвредно химическо лекарство, при това то е за потушаване на симптомите, за подтискане, но не и за излекуване. Така болестта си остава и се маскира с подобрение уж, че е излекувана, а всъщност тя си е там, спи и чака ново взривяване. Така става хронична.

За твоето заболяване гледах на лаптопа с резонанса има програми за лечение, може да прибавиш и детокс, чакри, инфекции от най-различен тип, стрептококи, стафилококи, пневмококи, бактерии колкото искаш, паразити, микроби, вируси, безброй програми, кандида, ракове всякакви видове, като почнеш да ги трепеш всеки ден тези боклуци от тялото си, бавно, бавно ще станеш нов човек, така, че помисли си за него, със сигурност нямаш готовност за парите, но почни да отделяш като мен всеки месец по малко и ще му дойде момента да си купиш, ще се лекуваш вкъщи и ще помагаш на близките си за тяхните здравословни проблеми още в зародиш, това е инвестиция за цялото семейство, за близки ако щеш за цял живот. Няма да се разболявате и от грип. Към компа може да си купиш и вагинален уред, личен разбира се, който се използва за лечение при жената, има и магнитно одяло което е допълнително, но за първо време може да се купи компа за основни програми, после допълнително може да се закупуват някой неща и аз не всичко имам, но с времето ще продължа да си купувам. Така промених мисленето си, години наред се наблюдавах и виждам, че сама трябва да се взема в ръце и да намеря моя си път за остатъка от живота ми. Иначе се погубвам, правя си евтаназия бавно и сигурно.

Ако всички в нашия форум разпространяват това което четат и гледат по ТВ, тук и там - тук щеше да ври и кипи от дейност, но малко са хората които активно пишат в темите и които реално помагат на другите, или споделят, страхуват се да показват какво слушат, гледат и четат, не казвам, че са егоисти и задържат инфото само за себе си, просто не се сещат да го споделят с обичащите във форума, или се страхуват да кажат какво ги вълнува, притеснява, депресира, обърква, отвращава, а това е част от разтоварването. Задръжките на душевно ниво образуват болести. Знам, че всички сте много заети, имате прекалено много ангажименти и в свободното време всеки иска да почива, изморени сте, докато аз вече съм в друг период в живота си, където повече си стоя вкъщи и се занимавам със семейни работи, със себе си. Когато си взема почивка сядам пред компа и чета, в повечето случаи съм далеч от него, но го слушам и си върша друга работа, било видео, било радио, достатъчно е да го слушам. Така електронно "чета и книги". Но... това е положението. И аз искам да ти благодаря за хубавите думи, ако ме следваш в това което правя аз ти ще научаваш много повече от мен, аз не всичко мога от далече да улавям с "локаторите" си, сега в интернет има безкрайно много инфо, хората превеждат от цял свят най-доброто, достатъчно е да търсиш. Ти също четеш много, но доколкото разбирам време нямаш, отворена си за новости и ако се абонираш безплатно на сайтовете ще получаваш в пощата си безкрайно много полезна информация, това не струва и стотинка, само трябва желание да го направиш. Прегръдка от мен.


Сега, за доктора щом искаш да се свържиш мисля, че най-директния път за него е във ВМА, на място, и там да разпитваш докато стигнеш до него. От дума на дума, от човек на човек и ще го откриеш, ти си активен човек и знаеш как. Успех.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Супермикрохирургията – нова ера в лечението на поснови [re: kaloyana_-177704]  
Автор SATEEEN (непознат )
Публикувано08.02.15 12:26



Тиа Мария , това успях да намеря в Гугала за д-р Йорданов . Не е много , но има ел. поща.

Адрес за кореспонденция:

д-р Йордан П. Йорданов, дм

Военномедицинска академия- София,

Клиника по Пластична хирургия и изгаряния

е-mail: yordanov_vma@abv.bg



PS: Намерих и телефон : тел. +359 887 56 00 54

Редактирано от SATEEEN на 08.02.15 12:33.



Тема Re: Супермикрохирургията – нова ера в лечението на поснови [re: SATEEEN]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано13.03.15 12:46



рецепта за премахване на излишната вода от организма. сега ми я каза клиентка ,химичка ...ще пробвам . Пък е вкусна.

1към 1 катък и извара ,количество колкото малко бурканче... и си похапваш. Ще пиша има ли ефект!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.