Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Дио -реналнови [re: Tia maria]  
Автор Crasiva (ентусиаст)
Публикувано29.10.13 23:08



Ами отиваш в Zamunda.net и си изтегляш например Foxit Reader Portable и даже няма нужда да го инсталираш.
Иначе в статията се казва, че задържането на вода често става и при здрави възрастни, които изпитват колебания в теглото.
Повечето хора можели да запазят към пет килограма скрита вода в тялото си в естествена течност в клетките си, която заобикаля клетките, докато тези със затлъстяване могат да запазят и осем.
В предменструалния период за много жени част от общия дискомфорт е и задържането на вода. Имат усещането за подуване на ръце, крака и най - вече в областта на корема. Това натоварва и сърцето.
В менопалзата има повишаване на теглото, като често това е заради задържането на вода заради по - малкото прогестерон. Чувстват се тежки, тромави и неудобряват външния си вид.
Високото кръвно и задържането на вода вървяли ръка за ръка. Кръвното нолягане измервало натиска на кръвта срещу стените на кръвоносните съдове и ако той остане висок продължително време се развива хипертонична болест, а не само симптома високо кръвно.
Ето защо трябвало да се управляват нивата на течностите, които мога да повлияят на кръвното налягане.
Приемът на недостатъчно вода през деня също предизвиквало отоци външни и вътрешни.
Правилният хранителен режим и приемането на техния продукт помагало за това. Техните неща се правили от два вида бреза и са хранителна добавка с меко диоретично действие, която разтоварва организма от излишните течности.
Действа едновременно диоритично и спазмалитично, за да не се било превърнало изхвърлянето на вода в неприятно преживяване.
Нещата им запазвали водния и солев баланс и хората го предпочитали в случаи на задържане на вода в менопауза и високо кръвно.
За да сме се били почувствали по - леки да го пием поне два пъти на ден.


Това за Египет ще е явно нещо интересно.



Тема Re: Дио -реналнови [re: Crasiva]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано05.11.13 20:27



Ето , много клипчета касаещи лимфедема ,които ми изпрати една клубарка. TNBC,
сърдечно благодаря ! Не са на български ,но за превръзките например,всичко се разбира и така.



Лечение на лимфедем с етерични масла :




Тема Re: Дио -реналнови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано06.11.13 17:04



Блог на жена , която твърди ,че се е справила с лимфедема. Нейните съвети.



Още един блог ,материалът е за билки очистващи лимфната система




Тема Re: Дио -реналнови [re: Tia maria]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано04.12.13 08:47



ЛИМФОМИОЗОТ - капки, Хомеопатичен лекарствен продукт.
Прилага се при лимфостаза (оток) от различен произход - следоперативна, следтравматична, статична; лимфаденити; тонзиларна хипертрофия и хроничен тонзилит.
Препоръчаха ми това лекарство. Някой пробвал ли го е? Аз го започнах от началото на декември. Имам силен лимфедем на дясната ръка след мастектомия. Зная, че хомеопатичните лекарства трябва да се вземат дълго време, но имам намерение да опитам. Ще докладвам има ли резултат.



Тема Re: Дио -ренал [re: rumikad]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано04.12.13 10:18



В момента пробвам това ,рекламираното - Ликвид , Ликууд. Глупост , глупост ,глупост ! Никакъв ефект. Изхвъря се вода ,но то като на ден се приема по литър и половина -според предписанията- е ,ми ще се изхвърли ,къде ще иде. Кракът ми е по-зле от всякога. Даже личи под широка пола ,която ,,мете " земята.
Вляза ли в ГТ 10 човека скачат да ми правят място. Само дето ТЕЛК ме смята за здрава.

Редактирано от Tia maria на 04.12.13 10:23.



Тема Re: Дио -ренал [re: Tia maria]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано04.12.13 18:57



Аз изпих от Ликуид две шишета и също нямам никакво подобрение. Даже ми се струва че повече ми се подуваше ръката.



Тема Re: Дио -ренал [re: rumikad]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано21.12.13 17:33



Втората история е за лимфедема/ след 25-та минута / Кадрите са шокиращи - предупреждавам. И какво излиза -помогнала й е някаква пациентска организация. Към коя ли да се обърна ?
АПОЗ ? Давайте идеи .
Руми , с теб да основем някаква...просто ми се върти такава идея...



Съгласна съм и на експерементално лечение. Но къде ?

Редактирано от Tia maria на 21.12.13 17:36.



Тема Re: Дио -реналнови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано01.02.14 11:39



Руми, действа ли хомеопатичното лекарство ?

При мен крака малко се сви от ...само себе си. Наистина не е кой знае колко ,но прогрес има. Сега е в застой -не се надува повече ,но и не спада. Чудя се на какво се дължи - ядох много спанак и карфиол миналата седмица ,но режим не съм спазвала.

Мисля да опитам рецептата на Ванга , за отоци по краката. Не ми е ясно какви са тези отоци ,може и бъбречни да са били ,но след лечението жената изхвърлила голямо количество вода и се оправила.

Ето рецептата - В една кофа студена вода се разтваря пакет каменна сол. Мокри се кърпа и се слага на кръста . Сменя се няколко пъти.

Нещо не ми се иска в тоя студ да си правя студени компреси... ще видя кога ще се престраша.

Ами каменна сол къде да намеря ?

Редактирано от Tia maria на 01.02.14 11:41.



Тема Re: Дио -реналнови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано01.02.14 11:44



Да допълня ,че постоянно го стягам с превръзки ,даже спя с тях.



Тема В помощ на болни, с отстранена млечна жлеза и лимфнови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано01.02.14 23:13





Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.