Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: нeизличимo бoлeн]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано18.02.10 12:55



И предпочиташ да вярваш на хора, които само мислят как да ти вземат парите? Както казах, аз много бих се радвал, ако имаше такова чудодейно лекарство, но по всичко личи, че няма. Все пак всеки сам за себе си решава, но аз като човек се чувствам длъжен да помогна на всеки според силите си, без значение дали другите го оценяват или не.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: СТАВРИНОЛ? [re: Xokep]  
Автор MamaD (член)
Публикувано18.02.10 13:01



Това е публикация на руски екип с участието на Долматов



Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: нeизличимo бoлeн]  
Автор novanadejda (непознат )
Публикувано18.02.10 13:07



Не го слушай с безпочвените му коментарии. Той не знае какво е да се бориш и да търсиш смисъла на това, което правиш. Да се прави на мъдрец.Щом така го кара отвътре...Губим си времето с такива като него.



Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: novanadejda]  
Автор desidora (непознат )
Публикувано18.02.10 13:41



Здравей!Аз съм от Шумен.Майка ми е с диагноза рак на черен дроб.В понеделник постъпва във ВМА Варна за операция.Аз също бих се присъединила,ако има такова сдружение да се поръча лекарството.Ще следя темата.Ако мога и аз ще помагам,но след като мине операцията.
Поздрави



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: MamaD]  
АвторXokep (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 13:49



Статията за ефектите на руски от Долматов:
http://www.retol.biz/ufd-medaktiv.pdf



Тема Контингент за изпитания?Re:Нанобомби ...нови [re: desidora]  
Автор novanadejda (непознат )
Публикувано18.02.10 13:58



Здравей! Оперцията ще мине. Борбата е после. Успех! Поздрави на майка ти и й предай, че е в сигурни ръце.



Тема Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: Xokep]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано18.02.10 14:14



Малко съмнителна статия. Интересно дали сериозните научни списания ще я приемат за публикация?

Най-важното е невидимо за очите.



Тема lasi-Лекарство ли е Re: СТАВРИНОЛ?нови [re: lasi]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано18.02.10 14:39



товае друго нещо, вчера бях скепик, но сега започвам да вярвам на лекарството.
значи в Русия се използва и предписва от лекари. Намерих адреса на този текст:


тук е предаването по Нова ТВ:


Торенти за български и руски филми:


Тема Re: ВНИМАНИЕ!!!!!нови [re: DDeli]  
АвторMMA (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 15:20



Мили хора,

Живея от 8 години в Москва и роднини се свързаха със мен за да им го купя това "лекарство". Направих малък интернет решарж преди да позвъня в "офиса" на "фирмата". Знам, че е почти невъзможно да ви убеди човек, че чудеса не съществуват, но главното за вас в момента е да не губите своето време с мошенници. Съсредоточете се на болниците, професорите и лекарствате, които се продават в цял свят. Малка група явно български мошенници, за да изглеждат по достоверно са намерили в Москва едно човече със име "Одинцов Николай Владимирович". Това човече (иначе не може да се нарече) дълго време е работило като продавач на лекарства в Сърбия и Босня и има представление от PR и реклама. Човечето е създало няколко сайта и няколко фирмички и е пуснало в БЕСПЛАТНИТЕ И АНОНИМНИ ИНТЕРНЕТ МЕДИИ съобщения, че фирмата "Medical Trials Unified" ужким е почнала "клинически" испитания на "лекарството STAVRINOL " в Русия. Други ИНТЕРНЕТ медии бързо и навсякъде са процитирали това съобщение. Надул се е мехур и много малко хора могат да забележат как и от къде е почнал да се надува. Едната фирма се казва НАНО-С, а другата Medical Trials Unified. Фирмите не съществуват. Съществуват само интернет страничи които са зарегистрировани от един и същи човек. Бъща ми почина от рак преди няколко месеца. Представям си, че е страшно да си обречен. Такива престъпници трябва да ги бесят по стълбовете.
Няма никакво лекарство СТАВРИНОЛ, има малка група НЕЧОВЕЦИ които хранят децата си със чужда кръв.
Скоро ще дам адрес в интернет където ще поставя доказателствата, че това са мошенници.



Тема Re: ВНИМАНИЕ!!!!!нови [re: MMA]  
АвторMMA (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 15:28



Забравих да кажа, НЕ СЕ ПРОДАВА В АПТЕКИТЕ! НЕ Е РЕГИСТРИРАНО В РУСИЯ! НИТО ЕДИН ДОКТОР ТУК НЕ Е ЧУВАЛ ЗА НЕГО!

Единственият ОФИЦИАЛЕН (горе-доле) източник е тази НоваТВ със своето предаване. Всички писанини в интернет са от частни лица и САМО в ПУБЛИЧНИ места където всеки може да пише (блогове, форуми и т.н.) и основната маса са цитати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.