Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано12.06.19 12:27



а междувременно прекия започна да иска да му пиша какво правя по цял ден като рабпота демек как съм си уплътнявал рабпотното време.

О, и на мене ми го приложиха това, ежедневни събрания всяка сутрин в 9 часа да се отчитам какво съм свършил предния ден и какво ще правя в настоящия ден. И да пращам имейл на една камара шефове с протокола от това събрание, да го имало всичко черно на бяло. Тва, след като над 15 години съм в тази фирма и дотогава не е имало такова нещо и към никой друг не са го правили. Аз им написах официален мейл, в който ги обвиних в микромениджмънт, което говори за некадърност на ръководcтвото. Те ми отговориха с официално предупреждение с препоръчано писмо.



Тема Сеганови [re: osvoboden pich]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.06.19 12:29



прочетох, че си я имаш на мобилния. За какво ти е?

То ежедневно се прави домашния вариант, краткия, а тази, дето Гуруджи я води и е на запис, се прави с учител и не по-често от веднъж седмично. Предполагам, че ги знаеш тези неща. Пък и техниката действа, ако се прави редовно. Ти колко курса си изкарал, какви, до кое ниво? Може преди да си казвал, но отдавна не си писал и не помня.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Desideratum]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано12.06.19 12:38



Ела пробвай същото тук като чужденец в Норге, и ще видиш бяло видело.
Ще те изкарат враг на Норвегия.


Тук е много по-зле от Норвегия, нищо не си видял ти ...



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 12:49



Като ретроспектирам виждам какви са ми били грешките ако целта ми е бикла да се задържа на всяка цена. Трябваше да наблягам на тия консултации на колегите,а на мрежата, сървъра и конпютрите да отделям минимум внимание и да ги оставям да се чупят за да се вижда какъв голям и необходим работник съм.А аз обратно, те забравиха кво е това компютърен проблем но пък трябваше да си оправят бъкиите в собствената работа сами.Примерно при колежката идваха да скенират на един бавен скенер щото на мултифункционалното устройство не беше настроено къде да записва файловете на сървъра. Като го настроих и ми се махнаха от главата но и нуждата от мен рязко се намали.Тя колежката си беше извоювала авторитет на незаменим и много важен кадър, рестартираше сървъра минимум по 20 пъти на ден като забиеше аз го оставих 3 години без рестарт. Като капак една колежка тръгна да печата 3000 копия наведнъж на един принтер и аз се скарах с нея в защита на техниката и хартията и тонера...Тя толкова се засегнала, че си взела болнични 3 дена.Ама майка и била съдийка та я държаха след къде къде по-големи комплоти.Както и да е тоя и други подобни инциденти с други връзкари повлияха и на последвалия конфликт с прекия. Него по-късно го уволниха заради измами с еврофондове ама бързо си е намерил платена работа в друга структура, даже с по-голяма заплата от преди.



Тема Re: Сеганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.06.19 12:51



Правя я от дъжд на вятър - когато съм по-уморен или стресиран. Учител не ми е нужен тъй като вече дълги години си я правя и без него. Изкарах първото, базово ниво, втората част я пропуснах и минах направо на трета в Шварцвалд. Също така и ДСН, Сахадж-самади медитация и сигурно още нещо ама аз вече не се занимавам с тях. Минах към ошовистите.



Техниката ми действа винаги, когато я правя - аз в никой случай не я правя редовно.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Sarayah]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано12.06.19 13:01



А каква е работата?...длъжността?...това е важно за отговора, който бих дала.

В коя сфера е?

Има ли трудова характеристика?...!!!!/изпълнява ли написаното в характеристиката?
Какво означава да се нагърбва още и още? Какво означава да се раздава още повече?

С клиенти ли работи...външни, на гише или е отзад в офис?

Оплакване в инспекция по труда!!! Ако е в София имам мой човек в главна инспекция по труда...свиркайте





Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Lira Emerald]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 13:12




Има ли трудова характеристика?...!!!!/изпълнява ли написаното в характеристиката?

Те са си оплели кошницата. в изискванията набиват цялата менделеева таблица още при назначението. за да могат ем да те ебът ем да се чувстваш виновен, че ти е малко.



Тема Re: Допълвам!нови [re: Sarayah]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано12.06.19 13:13



Прочетох, че става дума за държавна работа...та прогнозите не са добри.

Началничката тормози, защото служителката трябва да се самомахне/това е най-добрия вариант за службата!/, защото шефката е инструктирана от по-високо, че им трябва мястото за СВОЙ човек.

В тоз случай забрави да оцелее...тъпо, но е така.

п.с. навремето работих само 6 месеца в районната здравна каса, на какво се нагледах и наслушах не ти е работа...е, бях по-млада и им теглих шута още преди да ми изтече изпитателния срок. Не мога да деяна на държавна ясла:))) Бая народ ми се чудеше...ма как?...ма защо...леле



Но така е на държ. работи 90% не рачат да си освобождават доброволно местата, е така кютат дори да ги тормозят, щото за друго не стават...то и повечето дето са на подобни държ. работи са си трътки...барабар с шефовете

Редактирано от Lira Emerald на 12.06.19 13:28.



Тема Re: Сеганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.06.19 13:17



Щях да те питам - Сантош Рао - идва ли още у нас?





Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано12.06.19 13:19



мдаммм...на държавна работа, среден клас служители е баш така...там шефовете искат текучество на по-възрастните кадри особено, щото за местата чакат либовници/среден клас пак/, роднини и пр...свои хора от прованса, Перник най вече, ако работата е в Сф



Редактирано от Lira Emerald на 12.06.19 13:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.