Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ненови [re: osvoboden pich]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.06.19 13:45



знам, следи в сайта, аз такива пари за там нямам и не се интересувам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Desideratum]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 13:47



Имаме разпределение на дейностите не споделям соц и кастанедските ценности, че всяко тяло става за всяка работа тоест като трябва да се разглоби пералнята и да се извади заседналия чорап го правя аз а когато трябва да се сложи прането и да се натисне копчето-тя.Грижел съм се и изцяло сам за себе си като студент ми нито прането нито яденето беше на ниво ама няма да умра де.



Тема Болницата на ужасите..нови [re: Sarayah]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано12.06.19 13:48



Днес бях за изследвания за бъбреците.
От бързане забравих урината.Както и да е,отидох там,и се изпиках в чашка по-късно.
Отивам..на регистратурата-обърка ми името,наложи се за справка банкова карта.
После като на полуидиот излезна да ми показва зелената линия която да следвам.
След 20 минути закъснение ме приеха.
Оказа се че още от 2011 година са видяли че с бъбреците нещо не е наред.
Но им се видяло незначителни промени в стойностите.
Дефакто преди две години е започнал процеса,но никой така или иначе не ме е извикал превантивно.
Казаха че ако се влоша в близките години,може да се наложи да взимат тъкан от бъбрека за проба.
И взе да ми обяснява за диализа и за трансплантации.И ми рече-ама ти да не се притесни?
Мноого си далеч от това.


Даде ми безплатна пластмасова колбичка за следващия път.За след 5-6 месеца.
После ме прати да ми вземат кръв и да занеса урината към лабораторията.
Тази на регистратурата счупи тъпомера и наглостта.
Първо ми направи забележка че на гишето не искала никаква урина с бактерии да оставям,не била тя човека от лабораторията.
После три пъти ми обърка ЕГН-то.
Аз обаче не и останах длъжен.
Както тя нагло и отвисоко за урината,така и аз нагло и отвисоко-Ами и трети път се налага да те поправям,докога?!
Да видиш как гледаше като тресната.


После жената вътре ми взе десетина епруветки с кръв.
И като и рекох че съм на антиколагулант,като скочи и взе да притиска памука с лекопласта на вената.

Тия хора,са тотално изперкали.
Тия по гишетата,когато и да ги изгонят,все ще е късно.
На връщане към първата регистратура,където отивах да платя,макар и да имам фри корт..тая пак се лута..аа,имал си фри корт..няма нищо да плащаш.
Просто тия са пълен цирк.
Неслучайно все във вестниците излизат статии за оперирани по погрешка и изпуснати с грешни диагнози.
Наскоро пак имаше случаи,два.

Та..радвайте се че сте във България.
Все пак там колкото и да са с купени дипломи,още има от старата генерация.
Значи от 2011 имам проблеми с бъбреците и протеин в урината,и чак сега..чакаха тромбозата..за да го открият уж.
Нямам думи.
СКАПАНА НОРВЕЖКА ЗДРАВНА СИСТЕМА.
Имал съм и следи от кръв в урината.
Да съм пиел Оксфордж,за високо кръвно..и ще ме следят.


С всеки съм който както си постели!


Тема Re: Всичконови [re: crazymonkey-126377]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.06.19 13:50



То... когато бях в Арт ъф ливинг ми излизаше дисциплина и от задника... ама сега реших че дисциплината не е за мен. Дори и Бастрика и това другото дето се правеше преди крията - не го правя - директно минавам към самото дишане и това ми е достатъчно - след това се чуствам пълен със сили и енергия - а на мен това ми трябва.





Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.06.19 13:58



като трябва да се разглоби пералнята и да се извади заседналия чорап го правя аз а когато трябва да се сложи прането и да се натисне копчето-тя.Грижел съм се и изцяло сам за себе си като студент ми нито прането нито яденето беше на ниво ама няма да умра де.

гъзорък значи.


при това, чорапите не засядат в пералнята тъй, щото да се налага разглобяването и.
значи и неграмотник.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Lira Emerald]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 14:01



Не бих казал, че искаха текучество в моя случай.Ето предишната жена беше искарала до пенсия и е работила там 30 години. Иначе ако вече искат да те махнат тогава всичйко опира до връзките.тоя прекия бил назначен на мястото на една жена която била принудена да си подаде молба за напускане,а тя имала доста дебели връзки щом после я назначили ем на по платена работа в НАП.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 14:14



Де бе изобщо не засядат особенно в маркуча от барабана до помпата.Имаше и парче медна тел и стотинки и някаква гнус.Повредата беше следната- стигне ли до изпомпване на водата и помпата чегърта половин час и нищо.Даже и грип си
заработих щот стоях гол по гащи на теракота януари месец докат я оправя.Като малък бях особенно гъзорък но после компенсирах с упоритост.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.06.19 14:16



ама вий с някаква соц. Перла ли перете???





Тема Re: Допълвам!нови [re: Lira Emerald]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.06.19 14:19



Прочетох, че става дума за държавна работа...та прогнозите не са добри.
напротив
в такъв случай шансовете й са много добри


максимата, която важи е "не знаеш кой зад кого седи", т.е. не знаеш някой си човек на кого е
отделно има и КТ, колкото и наивно да звучи
човек трябва да отстоява правата си, ако държи на тях
и друго, което е по-важно - да има неща, в които е най-малкото трудно заменим,
а не да е поредната пионка, която си чопли носа
като цяло по-лесно е да се разкрие нов щат, отколкото да изхвърчи някой,
а се знае, че некадърност най-трудно се доказва
човек трябва да може да води своите битки
обикновено такива конфликти са заради нещо друго
напр. преди няколко години шефът ми ме заплаши, че за мен ще има последствия, ако брат ми /тогава общински съветник/ не гласува по желания от него начин
и продължи с репликата, че иначе той бил доволен от моята работа,
като последното беше толкова нелепо, че няма накъде - по простата причина, че си нямаше идея аз какво работя
е, обясних му някои положения от кодекса и си излязох
като затварях вратата, го видях как седеше зяпнал и същисан
нито тон съм повишила, нито някакви обидни думи съм казала, само факти и цитат на нормативни документи, но му се изясни, че заплахата му не минава

наскоро разказвах пак как публично бе казал, че за нещо не му било известно и щял да ми го възложи, въпреки че законово е регламентирано да го свърши друга институция, а не тази, в която той и аз работим
е, и тук не позна
и понеже бе протоколирано, възразих, че най-малкото е могло да каже, че ще запознае със случая... при което той взе да омаловажава - абе, карай кво ти пука какво е написано и какво говорят, за мен знаеш ли какво приказват... казах му: напротив, пука ми. аз съм обикновен човек. на всеки му е скъпо името в обществото, а вие сте публична личност, за вас могат да говорят всичко, а дори, че сте спал с министър-председателя... поел сте този риск, но на мен ми е важно глупости да не се говорят публично за мен /горе-долу това бе ситуацията... разказвах я, като беше прясна/
и пак бе онемял и нямаше какво да каже
но няколко дни след това ми мълчеше
явно си бе спомнил примера, който дадох за него и министър-председателя
след няколко дни отново се опитаха да ме накарат да поема работата на другата институция, но по-меко - да съм помогнела. казах, че като видя че са направили нещо по въпроса /а от 2016-та още не се бяха помръднали/, за конкретно нещо мога да помогна, но иначе не
и така приключи случаят
човек не трябва постоянно в работата да се запилява в някакви караници и разправии. иначе в един момент нищо няма да свърши. но пък и не трябва да си оставя магарето в калта



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: aiumi]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 14:26



Аз моя прекия го разбрах какъв човек е. Пуснат с хеликоптер от най-високо ниво в столицата, като по-млад давал пари на брат и сестра да се бият пред него един с друг.Идеалният кастанедски тиран, известно време съжалявах, че не му избих зъбите после се радвах, че не го направих предвид възможните правно-материални усложнения. Но ако не бях напуснал даже и да го бяха махнали както година по-късно то най-вероятно нямаше да се обърна към духовното и щях да имам работа но да бъда дълбоко нещастен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.