Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: lipari]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.06.19 14:54



обикновено чорапът се промъква между маншона /гуменото уплътнение на вратата/ и барабана



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 14:55



Не знам гледах го на клип в нета и го продухах маркучето и си бачка.



Тема Re: Болницата на ужасите..нови [re: Desideratum]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано12.06.19 14:55



Каквато и да е системата, тя функционира заради здравните осигуровки, които хората си внасят докато работят. Ти колко здравни осигуровки си внесъл откак си там?? А имаш очи да ругаеш системата!

@}-,-`-


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 14:56



е, че кво, баба ми цял живот е прала на ръка и доживя до 86.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.06.19 14:59



ми значи маншонът е халтав, сменя се с нов и ай готово.
обикновено там ми се крие по някой срамежлив чорап, ама наште маншони лепнат за барабана като шамар на бъбрива уста.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 15:00



сигурно така е станало, то имаше сега се сетих и друг случай- пералнята съм я нивелирал с някаква книга то книгата се намокрила и пералнята избягала от подпорите, бе аз съм заспал и чувам адски трясък в коридора се едно некой бие с чук по тенеке и тогава с едната ръка спрях пералнята да не бяга, с другата откъртих плочка от стената и я подложих. По-късно разбрах, че можело да спра пералнята от копчето без последаствия като само го издърпам.Както и да е лепих и плочки после.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: lipari]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.06.19 15:01



или се ползват мрежести торбички за пране на чорапи



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано12.06.19 15:03



Е то без мъж трее и от тва да разбираш и батериите на вибратора да сменяш.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.06.19 15:05



за първи път прочетох за нивелиране на пералня с книга



с книгите какви ли не кощунства са се вършили във всички времена,
но за подложки на перални не знаех, че стават
ми ако пералнята не е с автоматичен филтър и се наложи да го почистиш от насъбралите се мъхове?

и това, дето си откъртил плочка от стената сигурно е виц или плочката е била преди падане
аз съм изпускала нещо и се е счупвала подова плочка, но да откъртя ей така набързо от стената плочка не съм пробвала признавам



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.06.19 15:06



е, че кво, баба ми цял живот е прала на ръка и доживя до 86.

и на работа ходила, и кинти носила.



стана ми фаворит за мъж-мърляч.
предишният беше един, дето жена му го помолила да отпуши тоалетната и той цял месец се кумил да разучава в нета как се отпушва тоалетна и да върти теории, че таа работа висш пилотаж. добре, че имали втора в апартамента. накрая извикала майстор, оня направил 2-3 движения с едно гумено нещо и от дупката изскочила детска играчка на някое от лапетата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.