Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано12.06.19 13:21



Щом са и дигнали мерника, няма да и се размине...но поне да си направи кефа да ги разхвърля по Инспекция на труда, ей така малце шум...после да чака да я уволнят/но не дисциплинарно, нека е точна поне с идване и отиване от работа, почивки и т.н./, те ще и предложат хитреците в един момент да напусне по взаимно съгласие/ако няма друга обективна причина/...ако има нерви да чака да я уволнят/това е по-добрия вариант, защото ще вземе повече месеци заплащане за в бюрото по труда/



Редактирано от Lira Emerald на 12.06.19 13:23.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано12.06.19 13:25



Концлагер.

С всеки съм който както си постели!


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано12.06.19 13:28



Е,като си мъж..не е срамно да удариш една метла,парцал или прахосмукачка.
Не сме в ориента,нали?
Помагай в къщи,жена ти не е в крайна сметка прислужница.
Аз всичко си оправям в къщи.Дори и когато работих,пак аз повечето вършех.Колкото и уморен да бях.
Съдове,пране,чистене,пазарене..всичко.
Готвене също.
И да се разведа един ден,жена няма да ми е нужна.


То и повечечето жени не ги вършат тия неща тип-топ реално.

С всеки съм който както си постели!


Тема Re: Сеганови [re: osvoboden pich]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.06.19 13:29



втората част я пропуснах и минах направо на трета в Шварцвалд.

Че как ти позволиха?

Тряа си ги метнал, че си карал втора част. На Шварцвалд съм била ама за РД на Гуруджи, не за курс.
Базовия съм го карала 14 пъти, втора част - 7, ДСН - веднъж и няма да повторя, макар, че беше невероятен, Сахадж самади - 4 пъти, Блесинг - веднъж, Шакти крия - веднъж и веднъж Pre-TTC и ми остава само учителският, но аз не ща, не се чувствам готова. Щом още се нервя на хората, значи не съм. Сега планирам да ида на втора част и дано успея, че от 3 години не съм ходила по ред причини, най-вече финансови. Паричките са почти осигурени, спечелих от небрежността и глупостта на хората - на два пъти по 100 кинта от лотарията от хвърлени и нерегистрирани билети, ще добавя още малко, ще си намеря цветополивач и коткогледач и отивам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.06.19 13:30



Те са си оплели кошницата. в изискванията набиват цялата менделеева таблица още при назначението. за да могат ем да те ебът ем да се чувстваш виновен, че ти е малко.

, но по-скоро

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Ненови [re: osvoboden pich]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.06.19 13:39



знам, ако помниш, не съм от София и много събития ги пропускам даже като инфо. Последно го виждах 2012 или 13 в Берлин, беше се обулчил човекът.


Сантош ми е най-първият учител на първия базов курс.
Свами Джотирмайя познаваш ли? Сега в неделя - 16.06 ще има празник на йогата и той ще има лекция. Ама никой от нашия град не се навива да идем за един ден, пък аз не шофирам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Сеганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.06.19 13:40



Ами не знам - пуснаха ме - то не е кой знае какво - готино беше ама много сериозно приемаш нещата... първата и аз съм я карал много пъти. Бях помагач на ДСН и първа част - също няколко пъти. Ако видиш Яни и Косьо - поздрави от мен.





Тема Re: Ненови [re: crazymonkey-126377]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.06.19 13:42



Чувал съм го ама вече се махнах от там и продължих напред - ако се прави организация за 3-та част в Шварцвалд - моля кажи - мисля да ходя още веднъж - стига да съм свободен.





Тема Всичконови [re: osvoboden pich]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.06.19 13:44



приемам сериозно, или правя нещо 100%, или никак. Точно както там ни учат и това ме зарадва, че съм била на прав път.

Координатор съм за нашия град, но от около 2-3 години спрях да организирам, щото никой не ще да помага, а обучихме над 100 човека. Винаги съм помагала, където и да съм била, на мен ми е кеф. Косьо най-вероятно ще го видя в началото на юли, ще го поздравя,ама пиши една биляшка от кого, щот не мога да кажа "Коси, имаш поздрави от един освободен пич"

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Всичконови [re: crazymonkey-126377]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.06.19 13:45



От Боби.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.