Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Комплексарче  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано25.01.16 17:50



Чета ми на тоя мишмурок комплексиран поста и в началото се издразних и си го представих на мен как ми се прави на велик тоя пхп- ниско платен герой, после се смях, после пак му се ядосах, мислех да му пиша пост дето да го обори параграф по параграф, ама от днес има някава нова секретарка и се занимавам с нея.

http://gatakka.eu/?p=1672

та пичове полюйте го тоя вместо мен.

Аз как ги правя тия неща ами простичко. Сядам с пича, говорим си, ако успее да ми обясни ко е правил последните 5 години от живота си, ама смислено - нает. Ако не може го пращам при един дето ги пита технически неща от книга като този педал компелсирания - гетака и повече не се занимавам.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 25.01.16 17:54.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано25.01.16 17:58



Наистина бях агресивен, но не в смисъла на физическа агресия

заплеса си знае физическите лимити обаче да не изеде некой шамар. тоя мазния май му четох веднъж некъв пост за цигарите. живи да ги оплачиш такива като селския чекиджия ама тва е друга тема.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано25.01.16 18:35



Тоя дето още не може да разбере къде се пише "и" и къде "й" след толкова много изписани простотии - кво да ти кажа? И PHP, открил by reference и бил "зъл"? Леле майко. Ей заради такива отворковци голяма част от фирмите не могат да си намерят и кадри - тоя някой трябва му лепне една, за да каже, че става. Ако на тоя вЕрваш за селекция... оле майко.

Такъв отворко при правилния човек ще получи един шамар зад врата и ще е дотам.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано25.01.16 18:57



Тука не мога да не се съглася с тебе - всеки робовладелец трябва много внимателно да подбира кой да му води интервютата. Щото в доста случаи ги води човек с проблем със самооценката, който е убеден, че другите имат проблем със самооценката.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано25.01.16 19:09



Тоя верно ли има блог и фенове дето четът и щели да му искат автограф. Българския Дийсктра направо е тоя, авторитетен преподавател от софтуерния университет измислил ...НИЩО... дава акъл на 28-годишни мъже защо трябва да останат да работят на 3К заплата в кенефа. Ибахти простотията тва БГ-то.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор M744 ()
Публикувано25.01.16 19:21



Предупреждавай човече, помислих, че пак за някоя весела проза от твоите иде реч, а то... И като си помислиш, че тоя "герой" май им беше преподавал на телеришките академици.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано25.01.16 22:49



като никога целия клуб сме на едно мнение - при тоя требе работи еволюцията, под формата на права лопата.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.01.16 00:05



. Това са 1500 евро. Предполагам имате познати във Германия, Англия, Франция…. попитайте ги колко взимат програмистите там, но СЛЕД данъците. С колко пари се прибират в края на месеца? В някой държави данъците са над 60% от заплатата. Ще го кажа така, много хора на запад ще са много доволни ако успеят в края на месеца да имат 1500 евро в джоба си.

Тоя верно не е у ред.

А краят с граматиката кърти мифки!

Боже, върни феодализма! Там поне икономът е знаел, че е иконом, а не лорд.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 26.01.16 00:07.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 01:19



Аз като ви казах на тоя да му нашльокате канчето означаваше да му разбиете тиквата. Вие кво направихте? Направихте софт версия на 50 нюанса сиво. Както показва практиката в последно време ако искам нещо да стане трябва сам да си го направя. Заобиколен съм от некадърници.

Айде да го видим ся къв е тоя герой дето ми влезе в полезрението - Иван Ванков - гейтака, гетака, герака или там квото се нарича. Ся, определено да си измислиш прякор гейтака е малко притеснително, но да не влизаме в личностни нападки. Мислех и снимка да слагам ама викам ай тия ся ще мрънкат, че се заяждам, а и няма да е естетично.

Та въпросния гейтак решил да се прави на ЗЪЛ, ама решил да се прави на зъл на шматките, джонките, на умряло куче нож вади. Що бе джони, ясно е, че ти е мъничка чурката, направил си го -направил, що не си затрая? Но не той тъпанара иска да покаже колко е велик и го описва в блога си. Как видиш ли въпросния гетак дал повод на човека Х да се замисли и да поеме по правия път и то не как да е, а чрез бой. Чула жабата, че на коня му слагат подкови и тя вдигнала крак.

Големи биячи станаха програматорите в последно време, всеки бие и не знае кой кого бие. Всички тренират - един бокс (един тъмен субект), друг джиуджицу, трети - мма. И всичките ходят като напети ергени из офисите. Знаете ли в последните години с ИТ бума се отвориха много социални лифтове, който изкара доста нърдове на върха на социалната пирамида. Представете си примерно Гей-тс (тва гейтака може да е от Гейтс ба ли го), Джобс и други тъпаци примерно 100 години преди дот-ком бума. Ами тия хората нямат шанс в живота. Дори нямат шанс да се размножат. Цял живот да плюнчат някой молив в някой счетоводна кантора и ще лъскат в общите кенефи като визуализират как шефа им ебе секретарките, но с ИТ-то тези уроди получиха шанс да се изкачат до върха на пирамидата. И когато такъв тип човек - малък, жалък, дребен, безпомощен се качи на високо става страшно за едни и много, ама много весело за други.

Един от тия червей с кръгозор и визия за бъдещето макс следващите 3 месеца решил да обяснява как се е изебавал с едно момче. Тия са ми любимите. Ей тия най-обичам да ги унижавам. Ако беше се изгаврил с някой, който му е над нивото щях да кажа - Евала, наебаха те ама си куражлия. А сега кво да кажа? Тъкнопишко. (Между другото виж дали женати не се ебе с някой комшия от блока ви)

Чета му аз поста и първото нещо дето ми се набива на очите, е че Гейтака знае коя е последната версия на ПХП. КО? Последната версия на пхп? Дюд? Още на тази констатация вече щеше да си напуснал стаята ако ми беше интервюиращ. ПХП. 1-во ПХП-то е за глупаци, 2-ро ПХП-то е ниско платено и 3- ПХП-ТО Е НИСКО ПЛАТЕНО. НИСКО! Тапак. Тук вече ме фрустрираш, защото не може един червей дето има претенция да е първо човек и после програмист после да е в топ 1% на легалния елит в тази страна да няма пари за софтуер и да използва ЛАМП глупостите.

ЛАМП-а за някой фреелансер, за някой глупак дето бачка на парче, кундурджия! (и не ми давайте примери със фейсбук щото никой от вас не работи в/за фейсбук!). Като чуя ЛАМП и ми светва лампата, че срещу мен стой комплексиран глупак, който не може да научи смислен език за програмиране и живее в мизерия. Както и да е...

И въпросния гейтак хванал едно момче и почнал да се упражнява върху него с въпроси от сорта на велю и референс тайпс. Ей шматка, аз да те питам в ПХП-то спермата по велю или референс тайп се предава от кура ми към лицето ти? А? Как е в ЛАМП света? И после идва това с парите. Аз не го разбирам това да си сравняваш парите с боко тиквата и роско. НЕ НЕ НЕ честно не го разбирам. Целия този фарс. Пича искал повече пари от заплатата на президента и боко демек нещо към 3к. (явно за ЛАМП света това е много) и това не било реално. МОЛЯ? МОЛЯ? Виж ся гейтак, ако това за ЛАМП света е много за .нет света тоя пич може да вземе 4к без да се пазари, в джава света може да вземе 4.5к. Помисли над това и помисли да се преориентираш към нещо по-добре платено. Примерно проституция в твоя случай.

...искал повече от боко и роско... еби му майката и логика.... честно....

Разбира се след това герака прави и анализ/сравнения ако си в Германия. А на мен тия анализи са ми любими. Смята там данъците и вика остават ти чисто 1.5к евра и си до там. Само ще му кажа на тоя шебек, че в германия няма да ти ваксинират детето с турска отровна ваксина. think about it. После в бг 3к не са толкова много колкото си мислиш джони - 1к ипотека, 1к за новата мазда/хонда/сюпърб, 1к за сметки, излизане и курви и кръгозора ти стига до 31 число на месеца.

Любимци сте ми бе, вие миши кожички. Представям си те, ами няма да си ми на интервю, че .нет-та не го разбираш, представям си те как си ми на интервю и ми задаваш тъпи въпросчета и сам си отговаряш на тях. Представям си те и как ти се хиля нагло и искам повече пари от колкото ти си искал за по-висока позиция преди една година. Ей така ви ебавам майката на такива като вас, с искане на пари. Като ми се появи някой ей такъв дървен философ да ме пита кво става в кора на .нет и го питам колко пари взима. После го питам жена му да ли е доволна и накрая го питам като ги знае тия неща жена му що се ебе с комшията, а на него не му пуска.

Ей такива неща ги питам, разбира се вече пораснах и ги респектирам само с присъствие. На мен не смеят да ми задават подобни въпросчета, а понякога съм искал, ей така просто да еба майката на някой дребна душица, но не смеят ве, крият се. Усещат мишите кожички кога пред тях е котката и кога пред тях някой шматка.

Уточнение 1:
Като цитираш Камен Донев поне веднъж отиди на негова постановка и вместо да се занимава да търсиш малоумните графики на дънинг-крюгер иди април месец и гледай двете представления в НДК-то на културата.

Уточнение 2:
Ванков, Ванко, колко пари взимаш в момента? Аз залагам на 3.5к чисто, въпреки, че може да си на 3к, но да приемем, че имаш опит и се изявяваш при наков ти давам още 500 леа от мене.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор funatic (член)
Публикувано26.01.16 01:24



Смяхме му се всички в офиса на този пост миналата седмица.

Тоя е същия, дето с пяна на уста пропагандираше преди време, че MS .NET stack-a не ставал чеп за зеле. Всички дето пишели на .НЕТ били от некадърник нагоре. Виж, ПХП-то било върха на сладоледа.



Тема Re: Комплексарченови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 01:31



Боже, върни феодализма! Там поне икономът е знаел, че е иконом, а не лорд.

haha towa ми хареса. Този мишмурок обаче доста добро попълнение ако успя да го вкарам в този клуб. Искам някой като него, дето е тъпак ама се мисли за звезда. Примерно рабина си знае, че е тъпак и не се напъва, но този, в този има потенциал.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: funatic]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 01:33



Да, така е върхът е, но не на сладоледа, а на лайното. Виж им рейтовете на пхп и .нет

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.01.16 06:46



сал едно уточнение - пхп-то хич не е толко нископлатено.
просто има много джонки, де се водят пхп мазачи и земат по 500 кинта.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 08:32



Който иска - 7 бона бруто, трае се, мое се вземе ипотека и кола среден клас без да ти се смеят много в банката, и накрая на месеца да ти останат повече от 20 леа.

http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=44462

Старо малко, но през ден гледам по джоба ПХП девелоперчета търсят и дават рейндж 3-5 нето.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 08:34



Да, тоя глупак с "заплата по-голяма от премиера и президента" напрао ме уби. Президента си дойде милионер, премиера стана БИЛИОНЕР, боли ги за мизерните 4-5 бона бруто заплати дето им дават.

То ако вземеш да продаваш царевица на плажа, като продадеш 200-300 кочана по 2-3 лева, мое направиш 1 бон на ден, ебати смешника е тоя.

--
One day it will make sense.


Тема кво се палите бенови [re: korporativa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.01.16 08:45



се едно на село като свирна на пуйките, и тука така действат подобни публикации, а да кажеш че са нещо ново не са.
тоя човек не е нещо необикновено, за един "няма качествени хора", за други "няма качествени мъже/жени" , за трети "няма качествени боза/кренвирши/кисело мляко".
както каза баш майстора (прозявайки се от досада и кимайки в знак на съгласие) "няма, няма".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: кво се палите бенови [re: zaphod]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано26.01.16 11:16



Най-често са трите заедно.



И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: кво се палите бенови [re: zaphod]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 11:39



е затва маминото не може те трае. чудно защо не го защитава обаче, хем седи по нощите да работи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 12:35



Ок, написах, че пичовете са по-ниско платени от .нет и джава девелапарите. Факт. Информацията ми е от преди 5 години - когато имах досег до хора дето програмите на пхп. Вече маймунките програмират на Ръби.

Но понеже ми скочихте всичките за тия заплати отворих джобса. Напълно, ама напълно случайна обява като съм гледал само синиърите:

Заплата: от 2500 до 3500 BGN (Бруто)
Заплата: от 3000 до 4500 BGN (Нето)

Демек, средното за пхп синиър е към 3-3.5к. Сиреч, пак не съм бил толкова далече от рендожовете.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 12:41



некой от тия leading и challenging ли е?

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 13:05



Не знам човек, просто накликах няколко обяви и им взех заплатите на тия дето имаха...

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 13:20





тва е место за теб като гледам екипа.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 13:27



Еййй влюбен съм



---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 13:36



седай да учиш ПХП-то до довечера да си експерт. важното е да разбереш какво е референс и какво, не.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.01.16 13:44



ай чиститу.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 13:56



Мисля да го играя неразбиращ и тази мацка да ми помага да навлизам в материята

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано26.01.16 14:23



Хаха, Ванков, тоя е любимеца на рабин, рапончо му гледа видеата в тубата за .нет.

Ама е почнал и яко да обижда галоша.
@Жони какво им е голямото?
От кога dir.bg форум е фактор? Явно съм проспал нещо.

Ебимумайката, някой хора немат никакво възпитание.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 14:48



Случвало се е да ме питат подробно с кои версии технология работя, една по една. Баси, той XML на мaвенжийницата е няколкостотин реда, ба ли го кои библиотеки бяха за Спринга, кой Hibernate, и още сума ти вида знаен и незнаен софтуерец... Туй за тъп въпрос ми идва. Хем аз ги инсталирам тия неща.
Чудя се и аз за псуване ли е Гатака, ама при Жаварниците референциите са основно нещо. Засега си трая и не се обаждам.
Някой като Гюро ако ми изцепи, че Линукс не се ползвал грам, а Флаш бил починал преди 10 години (щото не го ползвал) - ми ще реагирам по същия начин. Като ми допълни как ще махал интерфейси и регекси.. Сори, по-добре да туриш пишлегар и да си го научиш.

п.с. А, да, видеото кърти:




Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 26.01.16 14:49.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 14:50



Иванчо, не само си пропуснал дира моето момче, много неща си пропуснал докато си се опитвал да научиш велю-референс типовете. Гледам, че си прочел за концепцията за царевицата, но не знаеш, че тази концепция аз вече съм я развил преди хм... бая години станаха като се замисля. Като видиш, Иванчо, че шефа ти взима някакво решение той преди това е почел всички постове тук и след това взима решението. Така е успял да изпълзи от дупката в която се е пръкнал до текущата си позиция, така ще успее и да я задържи.

Виждам Иванчо, че и реториката в последно време ти е минорна, нещо не си толкова нахъсан как си бил след като си наритал детето и си написал поста. Явно самочувствието/етото ти не е толкова голямо и може да бъде смазано от няколко апологета в твоя блог, а дори не си се сблъскал с товарния влак (разбирай клубъ).

Виж ся мойто момченце много обичам да ми идват непети ергени с голямо самочувствие, тигри и после като котенца да си подвиват опашчиците. Но, забележи Иванчо аз не изпитвам удоволствие като унивам мишките, не изпитвам удоволствие и в момента. Правя го, унижавам те, щото заради такива като теб, миши кожички, сме на тоя хал. България се рекламира като ЕВТИНА дестинация. Евтина дестинация за туризъм, инвестиция, аутсорсинг. Когато мисленето ти е на дребно и живота ти Иванчо ще е дребен-аутсорснат.

Когато гледаш в канчето на другите няма как да стане. Няма как да стане и като дърпаш другарчетата си надолу обратно в казана. Как се осмелил човека да иска повече от министъра и от президента. Какво мислене само. Визионер! Що не помисли така - "Ок, пича не е толкова добър и иска 3к. Ние няма да му дадем щото сме мишки, аз самия съм по-синиър от него и взимам 3.3к", но някой ще му даде. После аз като тръгна да си търся работа няма да искам 3.7к, че да ми дадат 3.5, ще искам 5к и ако ми дадат 4.7 пак ще съм ок.

Ноооо неее Иванчо мисли така - аз ся тоя ще му докажа, че нищо не разбира, ще го унижа и на другото интервю ще иска 2к. Разбира се, пича ще отиде на още 5-10 интервюта и ще му ги дадат тия 3к дето ги иска, а Иванчо ще се радва на 3к и ще си вика "Ми аз пак съм над средното за България".

Така Иванчо, няма да стане. Така Иванчо, СпейсХ, Тесла и СоларСити не се прави.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 14:51



Доста неща е пропуснал швестер. Клубовете са му най-малкото.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 14:59



Та кво казваш за джава, референциите и основите на езика?



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 15:05



На всяко интервю ме питат кое къде седи в паметта. Туй, че може да си бичиш с години без да ги знаеш - не омаловажава факта.
Не, не говоря за указатели от С/С++.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 15:06



Чакай чакай чакай...

ТОЗИ има видео блог? Този обяснява на някакви други като него, но по-малко информирани разни неща? Сериозно ли?

Еби му майката:

прецъках това видео нямам претенция да съм го гледал само чух следните фрази - "Бойко се бори с енергийната мафия и те го свалиха заради това.", "Бойко е добрия" чакай, чакай... този определено не в час.... с нищо.

Това за .нет-а няма да го гледам. Анализатор. За мен този е мислител от нивото на Адорно и Адам Смит, Еразъм Ротердамски.....

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 15:08



Няма да е зле да си намери приятелка и да споделя с нея гениалните си мисли. Така ще се излага само пред един човек. Не е най-красивит и умен тип на света, ако мога така да се изразя политически-коректно, но щом взима 3141 лева и 35 стотинки бруто, все ще намери някоя Гана да го трае.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано26.01.16 15:11



Да, точно това видео имах впредвид на въпросния анимационен герой, с което междудругуто требва да бъде по-нисък и от тревата, а не да тормози дечицата, които ходят по интервюта.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 15:11



Бе не знам, ама на това клипче коментарите са... лудите и тъпите с привличат. Не знам как се нарича този ефект, ама един от коментарите почва:

"Казвам се Григор Маринов, от България, покръстен в правослвната вяра на 13 годишна възраст..."

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 15:12



http://gatakka.eu/?page_id=2

Oбвързан, хетеросексуален (малко останахме) , парашутист,дървен философ и пишман планинар. Какво още?


Ами то и това не е много ок. Щото очевидно е намерил няква селска пръчка дето работи за 600 леа продавачка в била и го гледа като бог. От там започват и нереалните представи дето има за себе си. Понякога трябва да има някой дето да те хване за краката и да те свали на земята, а в света му като няма други авторитети освен Наков и Него си няма как да стане...

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 15:14



Това, че някой не ебе, не го прави хетеросексуален.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 15:16



Мой, схвана ми се коремните мусколи от смя:

януари 26th, 2016 at 2:55 pm
Какво ме нападнахте от dir.bg? Аз попитах от кога е фактор, понеже не знаех а вие тука ме заплашвате. Хайде малко по-спокойно, защо толкова лично го взехте всички? Често са ме заплашвали но тука малко преминавате граница на нормалното, визирам и няколко мейла които спокойно могат да отидат по каналния ред на следствие-прокоратура. Я по-спокойно всички, много бягате от темата и идеята и. Щом не си научил елементарни неща за 8 години аз няма да дам на никого 1 минута.


---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 15:17



Тоя като го гледам няма пари за скъпите параноични наркотици, сигурно е на лепило. Другият вариант е да си е тъп по дефоулт, което с всеки следващ постинг става все по-вероятно.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 15:19



дебелаците винаги се обиждат като им го кажеш, въпреки че е за техно добро. както селския ерген - аз за негово добро му казвам спре да лъска, то само ходи псува.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 15:32



С една дума и ти ги оценяваш кандидатите с подобни въпросчета от училищните времена и подкрепяш този начин на водене на интервю със синиъри? В кви фирмички работите вие бе хора..

Понеже явно си фен на тия неща, аре втори опит:

При джава следното е вярно:

1. "pass-by-reference"
2. "pass-by-value"
3. "pass-by-reference" or "pass-by-value"

Без да търсиш в уеба.



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 15:35



И после се почва 'Уооооо ма той как може да не знае това и да иска 5к чисто', 'Уооо ма то сина ми дето е на 5 ги знае тия неща' - това от реално интервю при нас, а въпросния геврек е на 3к с бонусите, едвам свързва двата края щото жена му била мноо ценна и не трябвало да работи, а да стои в къщи да си гледа децата. И ходи с по 2 леа в джоба. Като събираме пари за някой за рожден ден за подарък оня иска пари на заем...

Ей за такива миши кожички става въпрос.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 15:38



С една дума и ти ги оценяваш кандидатите с подобни въпросчета от училищните времена и подкрепяш този начин на водене на интервю със синиъри?
Не, аз не водя интервюта. Имайки предвид и географското ми местоположение...


Инак вече споделих, че няма как да видиш на интервю кой какъв всъщност е. Познавам хора, накълвали въпросите от интервютата, Нетът е пълен с тях, и се назубрят за месец. После безропотно изпълняват някакви хипер неоптимални и неудачни похвати, и се дърпат да го обсъдим всички и да го подобрим.
Вече и сертификатите не признават, тия на Оракъл, да речем. Щото са същата простотия, извадена от контекста на реалния живот.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 15:51



Абе не съм съвсем съгласен с тебе.

На интервюто, ако го водиш както трябва може много добре да си схванеш кой става и кой не. И не е до това дали ще ти отговори на някви задръстени въпросчете дето си си ги изсмукал от пръстите. Манталитета рабине, манталитета се гледа, а той си личи от километри в повечето случаи.

Гуру има доста стойностни постове по тая тема, ти понеже си архивар, вярвам ще ги откриеш.

Корпоратива още в първия си пост го е описал как се подхожда на интервюта.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 15:57



Точно.



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 16:04



Гуру има доста стойностни постове по тая тема, ти понеже си архивар, вярвам ще ги откриеш.
Toва де триел интерфейси и регекси ли? Или за "несъществуващия" Линукс. Всичко на света е М$ и Белезниците, как дося не съм го осъзнал, щот съм прос вероятно...

Не може да прецениш кандидат на интервю. Описвам по възходящ ред на значимост:
1. Това, че е накълвал теория - не значи много. Показва натура на зубрач.
2. Може освен това да има опит, но и да има склонност да не си дава зор.
3. Дори да намериш идеалния кандидат - тъкмо почне да движи проектите, и да те напусне в най-тегавия момент.
4. Дори да ти отмъкне проект с колегите барабар.
5. И клиенти.
Тия работи на интервю няма как да ги видиш. Досега най-смислените въпроси (според мен) са за слабостите на използваните технологии. Аз оттам бих почнал, въпросчетата за версия са жалки. И аз не се старая да помня справочни данни, дето се намират с един сърч. То да са 100 - да ги запомниш. Но не може да запомниш всичко.

Манталитета рабине, манталитета се гледа, а той си личи от километри в повечето случаи.
Ми ако не дойда с модерен телефон, с раздрънкан джип (специално пригоден за гората), оставил си бърлогата в Голямото село, и на квартира в малкото село... Ергенин, без ипотека дори, за капак!
Какъв извод ще си направиш за мен?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 26.01.16 16:06.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 16:05



повече лъскане за теб, ерген селски, по-малко размишления за неща де не зависят от теб и без това.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 16:07



Иначе ще ръждяса майка ти, лъскам я редовно! Деба и боклука, да не остане тема да не засереш!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 16:09



Ергенин

ми чекиджия, какъв извод да си направят хората



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 16:14



Тизе да не си женен червей, бе измет? Ели си от сектаджиите, дето нямало секс преди брака. Ти еба майката, само за това да си говорим по всички теми.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 16:15



Чакай бе, каква квартира в малкото село, не си ли лендлорд там?



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 16:20



Давай по темата! Не ми се купува имот тук, иначе не са скъпи. Не си струва спрямо наема. Имам други идеи за инвестиция в имот.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 16:21



не знам защо на мен ми се караш, че си селски ерген деба. лъскай повече, че си нещо изнервен, чекиджия мамин



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано26.01.16 16:23



Ей женен червей, не отклонявай въпроса.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 16:39



Сърбят ме ръцете да вляза в блога му на тоя и да му напукам канчето. Гледам даже, че ми е чел постовете. Похвално. Така се прави, но за да стигне нивото ми на мислене много постове трябва да ми прочете и много време да отдели да разбере какво иска да каже автора. Малко като да анализираш символисти. Трябва да знаеш символиката, каква семантика носят отделните символи, но това е за напреднали, за много напреднали. НЕ може от кабата на селския стадион да отидеш да риташ на Ноукамп при големите батковци със скъсаните гуменки.

Виж ся Иванчо, когато се правиш на умник трябва да си подготвен за ситуацията, че идват големите батковци и ти напукват шамарите. Общо взето това дето е било в детството, но сега нещата са по-суфистицирани. Шамарите се бият интелектуално, не че ако те хвана едно на едно няма да ти изкарам въздуха за 3 мин. Не си мисли че всички програматори са с големи лупи и внимават да не направят някой по-широка крачка, че да не им се сцепят ташаците и са на 3к чисто.

И да, бицепса не ми е 45 санта, но с Гуру може да ти врътнем едно интервю на Корнера. И да, не те познавам. Прочетох ти блога и ти видях две видеа където се излагаш. Това ми беше достатъчно да разбера колко ти е акъла.

Изприпкай да си направиш регистрация тук и се защити адекватно на терен. Нямам желание да профанизирам шибания епистоларен диалог.

ПС
И ако обичаш не ми говори как си бориш стотинките и как ти стига ли.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано26.01.16 16:40



Путката , на тебе никой не се кара, ти вчера си направила 128 свирки на Лозен и си подобрила рекорда на кирливата ти майка от миналата седмица, е как да ти се кара човек ?? Ти си за медал ма



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано26.01.16 16:57



колеги малко по спокойно че ГЕйтака се поуплаши

Какво ме нападнахте от dir.bg? Аз попитах от кога е фактор, понеже не знаех а вие тука ме заплашвате. Хайде малко по-спокойно, защо толкова лично го взехте всички?
Често са ме заплашвали но тука малко преминавате граница на нормалното, визирам и няколко мейла които спокойно могат да отидат по каналния ред на следствие-прокоратура . Я по-спокойно всички, много бягате от темата и идеята и. Щом не си научил елементарни неща за 8 години аз няма да дам на никого 1 минута.




jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 17:08



Не вярвам някой от тука да тръгне да му пише мейли. Нас по дяволите не ни се занимава да му пишеме в блога, ти ми говориш за мейли.

По останалата част:

"„Без бой не става, боя изгражда, той не разгражда“ – много умни думи на Камен Донев. Дали ще е физически бой или бой по егото няма значение."


и пак:

"Така че, шамар от един задник може да бъде много по-полезен от похвала от един пухльо!
"




Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 17:10



сандокан с двата ножа и шкембето говори за заплахи айде моля ти се. не го закачай, че ше пусне пак снимка по боксерки.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 18:38



Ти на този човек се впечатляваш, но ако видиш при мен какви идват на интервюта, ум ще ти зайде. Писнало ми е да ми се влачат кадрите на СофтУни, които в психиятрия може да ги вземат, но в софтуерната индустрия място нямат. Не зная какви им ги говори онзи олигофрен, но претенциите им за заплати са уникални, на фона на бутафорните знания, които демонстрират.
Хм, стигнахме и до въздухарите!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 18:41



Hahha, ей като в техникум сме всичките тука. Един път да се изложиш и цял живот. Не че не го заслужава айде... попилях се да хиля.

А бе тоя тряя го домъкна тука да пише. Гледам го ся почнал да се обяснява ква му е заплатката. Сладур, както казва Гуру нито е на скъпи наркотици нито на евтини, просто пича си е тъп. Натурално тъп.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 18:45



Гейтака тряя да ме черпи една бира, че го популяризирах. Този пинокио го направих известен за цялата ИТ индустрия, това което той не успя да направи с всичките малоумни клипчета и лекции за софтУни

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 19:00



Остави личните напатки настрани, аз може да съм всеки, коментирай темата/тезата, не моята личност.

тва звучи като маминото малко. ама как да те оставим какъв си, като мнението и стойността му зависи от това. примерно нащо насраното - квото и да каже за Линукс, Джава, ала бала на края на деня се свежда до селски ерген чекиджия. нема как да стане просто. и тук така "Оставете Бритни на Мира" малко работата.

та имаме си един Програмист вече тук ако дойде и тоя че стане баси борбата с маминото. че си издерът очите аз съм много за да се регистрира. Андон че го направи ВИП акаунт виднага, сигнатурите че се сменят през ден и т.н.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 19:06



Ти сериозно ли искаш да си причиниме тва? Тва е барут бе човек, рабин е яко назобен срещу ПХП, представи си кво ще стане - атомен апокалипсис баси...

Ше хванеме рак на очите, недей така.



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.01.16 19:21



звучи точно като апокалипсис - твърдо съм за.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 20:23



ала бала на края на деня се свежда до селски ерген чекиджия. нема как да стане просто. и тук така "Оставете Бритни на Мира" малко работата.
Само не стана ясно с какво това влиза в работата на замръзнал червей, също ерген. И защо в абсолютно всички теми трябва да се говори как съм селски ергенин.
За по-малко от час ставам градски (п.с. дори столичен) ергенин, като повечето чекиджии тука. Въпреки, че:

женен с ипотека, 2 деца, мизерна заплата, зла дебела жена и юркане от шефа до 65 годишен -

ми изглежда кошмарно по - лошо от:

ергенин, дето си бичи кефа без да се съобразява с когото и да е.
Какво нееволюиралото продълговато нещо го интересува аз как си карам свободното време по мой личен избор, че всяка тема я обръщаме на това?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 26.01.16 20:25.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано26.01.16 21:10



Гейтака тряя да ме черпи една бира, че го популяризирах.

Факт, неоспорим при това.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 23:12



Бе мани бе... дееба и помияра му с помияр. Два пъти уволняван поради некадърност И това забележи по негови думи... После на тоя му дали да изпитва хора...

Айде веднъж да кажеш случайност, втори път съвпадение, трети път кво е?

Как те уволняват два ДВА пъти поради некадърност бе? И после ще имаш очи да ходиш да пишеш блогове и да плюеш по хората, че били некадърни и с претенции.

Гьонсурат, му се вика на тва.

Седим с Бернанкето, пушим наргиле и ми вика: "Що си се заял с тоя бе? Гледам го, прилича ми на Радо Прашката... и на приказки вика го докарва". Отварям и го гледам тоя Радо Прашката:



Ми те едни към едно бе. На акъл, на физиономия, на приказки. Една майка ги е раждала. Ей така после им излизат прякори за цял живот на тия гейтаци. От гейтака на Радо Прашката.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 26.01.16 23:14.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.01.16 23:16



Мушмурокът - както го наричаш - страда от синдрома на начинаещия даскал.
Той не изпитва, той показва на ученика колко е по-велик от него.

Като чекнем и опцията "пази боже сляпо да прогледа", нещата стават съвсем....



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.01.16 00:08



Абе верно, кво са случва с Бернанкето?

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.16 00:12



Нещо удари на късо твоя робот

почна goto :
Аз чакам отговор на въпроса си, кои сте вие и какво ще се случи когато не направя това което искате да направя..



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 00:14



освен, че е уволнен де.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано27.01.16 00:17



Ти ли пишеш от името на цлубс.дир.бг у форума на тоя бе? Само ти употребяваш думата "ждрольо". Не дей се кара на момчето че ти си доста по-тъп от него. Той поне генерици е чел. И чесно батка ебати убития таблет

. Правилно ти казват.



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 00:22



Хахах има гаражни проблеми. Търси си гараж ама единия му бил къс, а другия тесен... няма пълно щастие в тоя живот.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 00:24



Аз се наиграх с тоя, едитна си поста путката. Дори не си застана зад думите. Дееба и курвата. Супер точно съм го профилирал още от първия параграф.

Иначе като го гледам май му залепва релето, но един шамар зад вратлето и се оправя. Като тия телевизорите едно време като го шибнеш отгоре и се оправя картината.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 27.01.16 01:12.



Тема Re: Комплексарченови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 00:26



ХЙахаха ще ме умориш. Кво значени има кой кво е чел бе? Пред жената на Радо Прашката на касата на Била всички сме равни.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано27.01.16 04:19



Пича не знае, че byref не се препоръчва в пхп, а от 5.4 &$var хвърля фатал ерор. За 2010 говорим.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 06:43



еми да, то логично с това уволняване веднъж годишно да заживее в каравана.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 08:36



Е то тоя герой бил "СТО" в някаква неизвестна фирмичка, Деспарк, точно 2 месеца като гледам последно, преди да го изгонят. Нормално - първо, че е дървен философ, второ, че очевидно е доста слаб програмист. СТО трябва да можеш да се разбираш с хората, той тоя като го гледам със себе си не може да се разбере, камо ли с някой друг.

Заблудена душица, и тия, дето го подкрепят в мизерния му блог какви са се събрали - всичките до един с безумни правописни грешки, "и / й", "очуден", запетайките не знам защо оставят спейсинг от двете страни между тях, формирането на логическа мисъл ментално и параграф визуално им е невъзможна. Наивна представа за работата, индустрията, нещата и всичко.

Джонки.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: croesus]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.16 08:44



да не работиш нощна смяна, че половината ти мнения са между 2 и 4 сутринта



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 08:49



мне бе, за бернанкето говорим.
иначе гейтака е известен - успя да обедини целия клуб срещу себе си.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 08:52



Той е първия, който успя да обедени клуба, верно, това Реконструктора и С'ветския да са на едно мнение с мене - чак се чувствам омърсен тия двамата да са съгласни с мене.

Бернанкето е перфектен явно, щом си търси гараж, значи колата му е скъпа. Не го мисли.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 09:29



или е каравана, в която живее - щом са му малки гаражите.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 10:15



Ма не ме слуша ве, казах му че това са само проблеми, ама не. Взимаш едно и после трето, пето, десето. Купуваш кола за 100к после търсиш гараж за още 20, мислиш го.

Ама изхитри се вече. Като тръгне да прави някоя глупост дето и той самия знае, че е глупост не ме пита. Казва ми постфактум. Аз разбира се пак му обяснявам, че е тъпотия и той пак след една седмица идва и му вика -да ве верно е тъпотия.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 10:26



Кола 100 бона - после каското 5 бона всяка година, зимни гуми с джанти 3-4 бона, като е над 300 коня 1400 лева данък кола. Ти мани това, ми курви по цял ден те занимават - трябва да ги ебеш, черпиш, губят ти времето. После гараж вкъщи 30 бона, гараж до офиса 30 бона...

И аз бях така преди 2-3 години с Панамерата, ама после послушах рабин и сега ни хубава кола, ни курви, ни проблеми - петъка гледам Панорама по Канал 1 и заспивам спокойно като пич.

Не знам как не се бях сетил по-рано.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 10:53



И аз бях така преди 2-3 години с Панамерата, ама после послушах рабин и сега ни хубава кола, ни курви, ни проблеми - петъка гледам Панорама по Канал 1 и заспивам спокойно като пич.

Хората се кефят на различни неща, проумей го накрая, не си малък вече. Тия лъскавите дрънкулки са направени за управляемото стадо точно, дето им обясняват, че лизингът не бил кредит

. После те ми го обясняват на мен, и ми викат прос, щото ги не знаа тиа неща
Поне за себе си имаш ли идея дали нямаше да е по-добре тия пари да ги инвестираш в 5+ ширпотребни компа, и роби. И те да изкарват парите, докато ти се чудиш с какви модерни думички да им вадиш душите. Един среден по големина проект е от 100 бона нагоре, докъм половин милионче са минавали през фирмата. А сам каза, че не си милионер, и като те гледам така ще си остане. Заплатаджийче в UK те бие по доходи, поне така изглежда, да не споменавам кой точно умен гъз е
Ами опъваш каиша денонощно, и си въобразяваш, че някой ти се кефи. Тава а мизерия, баце. Не знам някой да е станал паралия сам. Освен някои писатели / художници, ама тях им викате интелектуалци, и няма да се хванеш с това, пък и вероятността да те открие обществото преживе е нищожна. То дося не те е открило, че закога...
Нали се чантоса, кефиш се на 5-те думи де комбинира мекото - следователно това ви е критерият за успех. Успял човек си, по вашите критерии Ако намерите някоя женска и за него - и ще мирне клубчето.

п.с. Пак по твои думи - имал си напълно реален шанс да станеш съдружник с реални милиони. Ама не си ме послушал, хукнал си да си пилееш парите по кифли и чантии, и ся геедаш Панорама по канал 1. (вече ще пестя любимата ми емотиконка, че не е за 2 дни то...)

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 27.01.16 10:57.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 10:57



Така е баце, колкото по-надоле свалям колите и жените по-ниска класа, толкова по-добре се чувствам. Мисля да си продам и амартаментите по морето и в гъзарските софийски квартали, да мина на гарсониера в Люлин - и само автобуси, метро - всичко останало го раздавам на такива като тебе и Гейтака и ставам билионер.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 11:00



Добавих малко към горното ми мнение, като достоен завършек.
Ами кефи те, щото точно това си направил. Ся щеше да си с няколко милки в сметката, вместо да се ебаваш с Маслото, който наистина ги има.
Кои са тия тузарски квартали в София, че пак не се сещам, прощавай! Tози ли?



Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 27.01.16 11:03.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 11:05



Страхотно рабине! Бизнес план напрасо си разписал. Кандидатствай сега за рисков капитал и давай с пачките.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 11:19



Намерих и елитния квартал край морето. До кв. Индустриален, и бивша корабостроителница Бургас!


Всъщност, Люлин изглежда много по-добре, правилно си се насочил

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 27.01.16 11:20.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 11:25



Добър си с Гуугъл Earth и с оценянето на бизнеса на другите хора. Леко пропуски имаш, примерно Маслото в последните 10 години (а и сега) бачка за американци и няма вече Телерик, а американска Прогрес, но... Също и мене хич трудно ме преценяваш как съм точно и какъв съм, аз съм ти поствал доста хинтове, дето са факти, а не каквото ми скимне да пиша, най-малкото човек, който за една година е бил на Хаваите, Австралия, Япония, Лас Вегас, Ню Йорк, Париж и Лондон, Лос Анжелис, Пало Алто,... нали... но както и да е.

Искам да ти кажа, не се притеснявай за мене, рус, здрав и еба добре, мерси за вниманието. На Маслото не му завиждам за нищо, съжалявам го, мина през тумор на мозъка, взе мноооооого малко от тия 400 милиона, всички го знаят вече какъв е (и прякора откъде е) - не искам да съм на негово място, плюс това съм по-здрав и красив.

Не се притеснявай за мене, скъпи.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 27.01.16 11:40.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 11:51



e като ти казвам, че си чекиджия, не мога разбера шо се сърдиш деба



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 11:54



който за една година е бил .. Париж и Лондон... нали... но както и да е.
Все едно на Мингото и Съветския да разправяш, че си бил в София.
Сума ти обяви има за работарче де фръчи да инсталира и къстомизира софт при клиентите на място. И ще ти плащат за което, и го имат като недостатък на работата.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 11:56



Чекиджия е лепкавия червей.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 11:57



Разликата е, че аз джиткам за кеф. Другата разлика е, че няма кой да ми казва какво да правя.

Това стига ли ти?

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 12:01



Билетите за такава обиколка са не повече от средна заплата на senior. За какво изобщо повдигаш въпроса? Или щото си си направил труда, или какво?
Предпочитам да посетя екзотични дестинации, ако аз избирам.

Между другото - наш Гатака си затворил блога за коментари, пробвах да го похваля за видеата.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 12:01



Не пич, билетите и петзвездните курорти в Хаваи + 2 седмици разходи там са 20 бона. За мен и мацката, която е с мен, нали, ти си чекиджия и това няма да го разбереш, но... Това е на Гейтака 2/3 от годишната заплата.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 27.01.16 12:02.



Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 12:08



екзотичните дестинации включват спане на палатка ала бала така цървулите обесняват мизерията си - екзотика. като Урсула нещо екзотично за до 500 еуро ако може. може, Петолъчката достатъчно екзотична ли ти, Румънска подлого.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 12:09



Урсула може да се връща и на плюс от тия екскурзии, кои знае. Ако заработва добре...

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: Гypy]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 12:16



ей, един човек в тоя клуб да работи, без да скатава, и вие само се заяждате.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: Гypy]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.16 12:19



а ако наеба майка ти пред тебе , ще бъдеш ли благодарна мършо нещастна



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: Гypy]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 12:22



това са само митове, най-много да се върне с венерическа болест. иначе тва на чекиджията са ми любимите аргументи - ма билета струва една заплата. значи ти два месеца нема да ядеш нищо и че пестиш от тоалетна хартия да можеш едната да я платиш за билети. после стигаш там, чекираш на летището, снимка пред гишето и обратно. и хем правел квото си иска, хем ако можел да избира. от толко лъскане е откачил тотално.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 12:25



Мдам, и аз се учудих, според рабин е добре ако не бачкаш въобще. Аз собственик на софтуерна фирма дето не бачка като луд не съм видял. Ти ако ги оставиш програмистчетата, те са умни копелета, и не ги контролираш, че ти цъкат клъбс.дир.бг и Фейсбук по цел ден и ще те направят на две стотинки.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.16 12:26



Мършо , що лъжеш че си имала Панамера, да ти еба майката циганска



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 12:29



Ти си просто дете, колко мислиш, че е Панамера на старо:

http://www.cars.bg/c1478696

Сегашната ми кола е малко по-евтина от това. Кайен на газ мое си вземеш за 15 бона. Ти за кво си мислиш, че всяка втора кола в София е Ауди, БМВ и Мерцедес.

Събирай сили за магистралата, не си хаби енергията в мисли.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.16 12:37



мисля на магистралата да пусна оная курва майка ти, да са в комплект с майката на Путката, кво ще кажеш Чироз, тъкмо че ти помага за ипотеката



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 12:57



Hahah, обаче колегите продължават да шльокат канчето на Прашката. Дори и рабиняка се е включил (даже аутсайдерите му скочиха).

Искам да споделя един доста добър текст с вас. С удоволствие бих се видял с автора на по бира. Рядко се срещат такива добри текстове, а когато се срещнат трябва да се оценят по достойнство:

194 Случаен минувач Bulgaria Mozilla Firefox Windows Says:
януари 27th, 2016 at 12:02 pm
Г-н Ванков,

Първо да ви кажа, че с този си пост, вие сериозно излагате себе си и фирмата, която представлявате. Не е допустимо (направо си е идиотско), да изнасяте каквато и да е информация за това какво се случва по интервютата във вашата фирма. Не е допустимо. Ако бях собственик на тази фирма, или ваш ръководител, бих ви уволнил на мига, както и бих разпространил официално извинение за случката. Не знам как очаквате оттук нататък някой нормален човек да кандидатства при вас.

Също така, тезата, която защитавате, е тотално сбъркана. Явно представите ви за пазара на труда в България се базират на това, което се чува от новините, както и в някакъв тесен кръг фирми и познати (фирми, за които вероятно се говори по новините). Нивата на заплащане в софтуерната индустрия в България не са някакви определени или дефинирани от някой ей така от въздуха. Има достатъчно фирми в България (не една и две), в които заплащането е много по-високо от това, което вие предполагате, че някой „заслужава“. Това зависи изключително много от това колко може фирмата да изкара от труда на един програмист. От това, което сте написали, става ясно, че вашият досег е единствено до нискоефективни и евентуално аутсорс фирми. Има фирми, в които начинаещият програмист, току що завършил ФМИ, започва на 2000лв. Обикновените PHP „уебаджии“ са на 4000-6000лв. Петцифрените заплати за синиър или TL също не са рядкост.

Между другото, това е валидно както за България, така и за Западна Европа. 2000-3000 евро е заплатата в една нискоефективна фирма, която наема хора на килограм. Явно нямате достатъчно познати, които да ви разяснят това, или просто познатите ви са на същия хал като вас.

Още една „тайна“ да ви кажа за подбора на персонал. Наистина сериозният бизнес (до който явно нямате досег) не подбира хората по знанията им, а по потенциала им. Един човек може да има нула знания и опит, но да има потенциала след една година да е много напред с материала. Така че няма нищо ненормално да се дадат 3-4хил. лв заплата на някой без знания – достатъчно е да се вижда, че има правилно отношение към работата и околния свят, и поставен в подходяща среда, само след няколко месеца да може да „произведе“ нещо за в пъти над тези пари. Но като цяло, вашето отношение към целия този процес просто изглежда аматьорско. Не бих ви поверил да правите интервюта, защото просто не ставате за тази работа :)

Още нещо ще ви кажа. Работя във фирма в България, където хора със значително по-малко знания от вас имат доста по-добри доходи. Споменах по-горе сумите за PHP devs. Не знам дали ви е интересно защо се получава така, но ще ви обясня. Вие, г-н Ванков, нямате особен шанс работите на такова място, по ред причини, но най-видимите от тях са, че имате сбъркано отношение 1) към работата и 2) към правописа. Досега не съм видял читав човек, който да пише с правописни грешки, а съм видял доста хора, повярвайте ми :). Похвално е, че разпространявате техническите си знания, но с тях разпространявате и едно много грешно отношение към заобикалящия свят. Дано читателите ви да не ви слушат. :)

Аз бих казал следното на всички начинаещи програмисти, които си търсят работа:
Не се свенете да искате голяма заплата. Не се свенете да бъдете скъпи. За да бъде успешен един човек, той сам самият трябва да се оценява като скъп. Естествено, това трябва да бъде подплатено със съответните личности характеристики. Не казвам знания и опит, защото това е нещо преходно – днес ги нямаш, но утре може да ги имаш. Но докато се оценяваш евтино, си обречен на мизерия. Това е.

Поздрави,
Случаен минувач


---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 27.01.16 12:58.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 13:00



Мдам, този текст е адски силен и добре написан, все едно аз съм го писал (но не съм). Тоя пич не знам как е попаднал в блога на идиотите, предполагам от линка от тука, нямам обяснение иначе.

Разбира се, идиотите веднага го наплюха, но както съм казвал - да си прост не изисква много мозък.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 13:24



Има един лаф, дето не е мой: „Като отиваш на концерт – не отиваш само за финалните няколко акорда“.
А целият живот отива, все едно че чакате нещо много хубаво да се случи, ама накрая. У клуб погромисти сме минали периода с неимоверните усилия за себедоказване, доказване на другите, и не знам още на кого. Има си stackoverflow, има си торенти с книги, затова не ги обсъждаме. Затова между наистина безсмислената простотия може да се види и кой къде е в реалния живот. Преди години пак в него клуб витаеше мнението, че наистина сериозните проекти са само на .NET.

Tук е моментът да поздравя Гатака със серията СТРАХОТНИ видеа по въпроса.

То това е и основната причина за раздора там – малцинство сме дето ползваме отворен код и безплатни ОС. Бърка в мозъка на такива като clubs.dir.bg, както тук се представи, затова така говори. Всъщност отвореният код и Линукс бърка в интимните места на многомилиардни корпорации, и са принудени да се съобразяват.
Опитвам да ви кажа, че тая огромна на пръв поглед простотия не е от омраза. Един ден вероятно всеки от вас ще може да се погледне отстрани, и да поиска нещо за себе си в тоя живот. Бъхтенето като глух петел, търченето по митинги и трупането на технологии е до време. Заплата на програмист на запад почва от 40 К паунда бруто, през 60 К средно ниво, горна граница няма.
Хората се опитаха да ви обяснят, че 3К лева взема чистачка в Белгия. Мернах го в горните постове, ако вече не сте го изтрили. Вярно, че стандартът в БГ е смешен, но границите са отворени, интернет има, и няма оправдание за незнание.
Не, че няма специалисти в България. Няма много, дето са ОК да живеят на квартира в София цял живот, докато им пилят в службата как многомилионния проект ще пропадне ако не се напънат за пореден път. Повечето от колегите ми не можеха да се организират да си вземат отпуските по 2 години и повече. Да не говоря за не-розовата перспектива като се пенсионираме, ако е в БГ.
Един друг не се уважаваме като колеги, в реалния живот. За това става въпрос, затова е този отзвук.


селския ерген излъска ли у блогчето, а



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 13:25



Бръкна ти у задния отвор, а, меко?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 13:51



words of wisdom, ерген селски, words of wisdom



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор bobyb (ветеран)
Публикувано27.01.16 14:01



Един друг не се уважаваме като колеги, в реалния живот. За това става въпрос, затова е този отзвук.


Добре, аз не мога да разбера какво се оплаква, тука нема по-уважаван човек у клубЪТ.



Тема Re: Комплексарченови [re: bobyb]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 14:02



то целия пост е издържан в стилистиката "Стара мома котка търсеше".

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: bobyb]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 14:30



Това си беше за там, че се надцакват да доказват един на друг кой по не разбира. И си подсичат заплатите един на друг. Тука е ясно.
Е го е, мекото - само за мен говори и мисли. Тука е очевидно.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 14:33



Ти нали играеше на ФОРЕКС, играчо. Ей ти - 10 бона нето ще ти дадат хората за твоя мега мозък:

http://www.jobs.bg/f3070488

После да не кажеш, че не мисля за тебе.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 15:03



Ба, ми то това за мен бе... ко?

• Forex knowledge and experience is a must- ще го гугълна за една седмица и съм готов
• 1-2 years of experience as a team leader - ми чи ко то това ми идва натурално да упрявлявам хора
• Sales driven personality - да ве ко
• Excellent communication skills - професор по жаргонно право съм
• Very good management skills - дори и сега без да съм ТЛ ми носят кафе колегите
• Fluency in English, both spoken and written - бе един курс и съм готов
• Excellent computer skills - знам как да си инталирам халфлайфа от стреем
• Analytical thinking - не мое да ми го отречете това вижте как наебах гейтака Прашката
• Attention to details - жените веднага ги забелязвам
• Desire to work and develop - ми чи къ?
• Team player - open to share knowledge and to support colleagues - всички бачкат, аз обирам лаврите
• Professional Attitude - ебал съм всички секретарки във фирмите дето съм бил И не само

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 15:05



Пробвай се. 10 бона е добре, мое да стигне за едно Volvo S90 на лизинг спокойно + за доста курви.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 15:22



Мани ве само проблеми. После да търся гаражи, да го мисля.... Вчера като видях къв угрижен и изморено унил беше бенанкето след цял ден търсене и оглеждане на гаражи.....

Не е за мене целия тоя стрес. Аз ся ебавам майката на хората (виж ко причиних на Прашката), а представяш ли си ко ще стане ако наистина съм изнервен

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 15:37



бернанкето последно кво возило има?

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор M744 ()
Публикувано27.01.16 16:07



Много точен и добре аргументиран пост.

Аз бях почнал да пиша пост в същия дух. Все едно ми е чел мислите автора, но се отказах.

Реших, че от една страна си струва да се напише нещо смислено, което да му обясни на човека къде е сбъркал генерално, точка по точка. Да не излезе, че само кусури намираме без да даваме решение макар, че тук поне на 2-3 места се обясни къде греши. При второто замисляне обаче реших, че не си струва да се обяснява на хора, които не са в състояние да схванат, какво им се обяснява.

Явно автора все пак е решил, че ще се намерят такива, които да загреят ако не сега, то след време.



Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.16 16:13



Чирос, кой те пусна от псхиатрията Чирос



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор M744 ()
Публикувано27.01.16 16:13



Абе тоя ще го баннат и от там :).



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 16:17



искаме роб на тръстиката който бере с нашата скорост, или по-бързо
Mи искат хората, всеки иска! Вайфон за два леа, и 3 циганки да му играят на масата!


след 4:20. Тия на PHP ако ги правят тия неща - язе ще скъсам с жаварника!
Майтапче де...


Уау, наели китайчуги да им правят хартуера. Уау! Уау!
Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 27.01.16 16:20.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 16:18



braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat режа вени..........

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано27.01.16 16:20



Аз съм нощна смяна от 6 години насам.



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 16:41



е не, маминото ергенче винаги мета по една шпакла като се представи. там страхотни видеа, тук как немало цензура ама нали, и т.н. докато не го набанят и после ходи плюе по другите форуми. курвенски номера, кво друго може да очакваш от селския ерген.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 16:45



Бръкна ти видеото за .NET, а?
А???
Ще ме банят, щото мнозинството са овце! Квото им кажат - това пишат. Био-роботи!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 16:50



ерген селски, аз не гледам видеа за да си изградя мнение за нещо. тва че на теб некой требе ти смели нещо у видео формат да назобкаш си е твой проблем



щото мнозинството са овце
иначе и двамата страдате от тоя проблем аз затва искам ви съберем да стане като онова клипче де Тъндъра го пусна с котката и филията. не знам защо се дърпате така, според мен те е страх от директен сблъсък с такъв титан

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 17:01



Ако ви пусна текст за .NET няма да го прочетете, видеата са по-смилаеми за вас. Личи си, че хваща декиш.
Меко, от 5-те думи де комбинираш - това за котката ми е неведомо. Нито съм длъжен да го знам, нито имам идея. Тъндъра повечето пъти не му гледам видеата, де пуска.
Предполагам, че и на останалите е неясно за фиксацията ти с тая котка, ако искаш си обяснявай смущенията в ганглия на тях.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 17:05



да, с тоя си пост само показваш един потенциален проблем - и двамата сте изключително неграмотни и сблъсък по каквато и да е тема че е труден



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 17:10



Нямам идея са фикса ти с котките, не съм ветеринар, неграмотен съм по темата. Не съм виждал да ядат червеи, затова се чудя.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор M744 ()
Публикувано27.01.16 17:29



За тоя пост заслужава бан до живот и никъв достъп до компютър, че както виждаме е заразно.



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 17:37



абсурд, на кого ще ни остави.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 17:42



шо бе гледай кви експерти има титани на уеб програмирането и ПХП-то:




От хора ползващи dir.bg кво можем да очакваме? Сигурно пощата им е в abv.bg и си чатят в Гювеч.bg (gbg.bg) (може и да бъркам и някой от следните сайтове вече да не съществува или да не се използва вече за това. Не съм влизал там от години.

тва всичките са ниво селския ерген винаги можем го заменим с друг, както се изразява Урсула, играч.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема ти и сегаси билионер, щото това нищо не значинови [re: savoyclub-56458]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано27.01.16 18:25



ей, не се научихте, че такова число в българския нема



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор M744 ()
Публикувано27.01.16 22:31



Тоя е като втори Зукърбърг, тва сигурно го е изкодил за нула време и после мисълта му внезапно е спряла да тече.



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 01:23



а бе и вие ли виждате това или лаптопа ми се наеба нещо



---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 01:28



бахмааму тоя що гледа така?



---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 28.01.16 01:29.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 01:33



и аз псувам що нямаме българския Илън Мъск, що нямаме СпейсХ, Тесла и другите глупости

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано28.01.16 01:34



чакай да позная , тва е оня чирос от Меден Рудник



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 01:35



не знам ве човек цъкам по линковете на jeffty

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.01.16 01:51



Ти още малко и ша попиташ що сме нямали Изаура.





Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 08:38



е т’ва ли е най-важното?

http://gatakka.eu/?p=1672#comment-263588

Засрамете се!!1!

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано28.01.16 08:44



ибаа и тирадата в стил рамбо.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 08:59



Поредното тъпо дете, но вкара един добър лаф "дир-ник". Дирник е добре, не се бях сетил досега.

Тоя джонка го наемам за 950 лева,, щом парите нямат значение, и ще му асайнвам най-вълнуващите бъгове за ИЕ6.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор Henry Krinkle (новак)
Публикувано28.01.16 09:48



Колко мъка има по тоя свят боже ... Какво да каже човек не знам...





Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 09:50



Е ти пак начи за пари говориш.

програмирането е любов, а не пари!

момчето ти го е казало в поста:-)

*Програмист-изолационист


Тема И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано28.01.16 10:07



Иначе наш Рамбо пак се е проявил, даже от краденото ХП през виртуалката е писал:

brigante не си ти когато не си лъскал скоро а? Аз съм патронът на клубЪТ в дир и съм такъв щото съм най-прост там те на те. А ти си тук в блога в ролята на полюционист. Къде ще бъда патрон другаде, да стана полюционист като теб в нечий чужд блог ли?

п.с. Корпорациите ни изпиват кръвчицата. Плащам данъци на М$ от джоба си. Крада химически тоалетни от магистралата в знак на пртест.





Zaphod: ти си тревопасно рабине

Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 10:07



Абсолютно, и "този пиксел под Андроид 3.х" е с 3 пиксела по нагоре от "Андроид 4.х", но само на Самсунг Галакси, а на Nexus е 8 пиксела настрани и закрива окото на куклата Барби на нашия app за 'Смени Тампона на Барби'".

Не любов, страст е програмирането.

Директно този бъг отива при този ентусиаст.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 28.01.16 10:24.



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: synergie]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 10:11



Хахахам, да, този блог показва операционната система. Добро попадение!

Рамбич, имаш ли обяснение, защо ползваш шибания Уиндоус, а се правиш тука на турбо-Линукс юзър и псуваш Били. Искам отговор до 5 минути, че взимам IP-то от Гейтака, пращам ДАНС и белезници.

Действай.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: synergie]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано28.01.16 10:31



де вале мадре

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 10:34



Майка му деба на жалкия сопол, почна от мое име да пише!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 10:36



По нагоре, по нагоре, моето момче. Последният пост е фалшив, ама имаш един от вчера истински и си с Уиндоусче. Вече съм питал Гейтака за IP-то, предлагам ти да се преместиш в друго село. Само химическата тоалетна не знам как ще подходиш с нея логистично.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано28.01.16 10:36



я натовари на витарата, то ясно.
само преди това трябва да крадне малко бензин.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 10:42



Хаха, аз като ви разправам, че рабинчо си джитка на краденкото уиндоусче и само са прай на линухар вие ми не вервате. Нищо чудно и да бичи ПХП па да са прави на интересен с джавичката.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор M744 ()
Публикувано28.01.16 10:50



дали искаш да си причиниш подобно нещо.



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 10:54



Не съм се смял толкова с годни както тия няколко дена покрай гейтака. И ко излезе ся, рабиняка цъка със крадена седмица и го е страх да го вдигне на 10-ка да не би да му почука Влади Горанов със съдия изпълнител за използване на нелегален софтуер.

То после да не излезе че рабинячето е winforms дев, ама да е срам да си каже.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 10:55



Рабинчо, оти си не пуснеш вече IE-то, нема нищо страшно.

*Програмист-изолационист


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 10:56



Рабиняка е 100% Windows Forms програмистче в Чилирика. Прави се само.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 10:59



хахаха ерген селски, пак ли некой друг виновен бе деба

на, целувай ръка да предам на бате Били мерси за кирилицата от твое име

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 11:00



на акъл го докарва, кат гледам и на визия



---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 11:11



Последният пост е фалшив, ама имаш един от вчера истински и си с Уиндоусче.
Излизам през VPN, що, лошо ли е? Имам няколко. Никога не пиша по форуми от реалното си IP. Вчера точно заради тия неща не успях да напиша поста си с първия път (постът ми, дето мислех че са затворили блога стои), имам и скрипт-блокери.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 11:12



Пишеш по форуми през VPN? А слагаш ли си шапката от станиол, или ти си с нея постоянно?

Това обаче не обяснява уиндоуса, мой, тази информация се взима от клиентаския браузър. Обясни сега на манекените и милионерите защо си с Уиндоус.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: korporativa]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 11:14



Обаче последните няколко поста - все лъжи по моя посока, като добавим и писането с моя ник...
Все да ми писва, май верно си губя на 100% времето тука...

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 11:15



Обясни Уиндоуса бе.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 11:16



Еййй VPN-и мипиени, сателити, торбраузъри, биткойни, на баба Станка личната карта и ти с един ред JS му еба майката....

Рабиньие как мина интервюто за синиър бе? или ти не си сменял работа а само си се издигал

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 28.01.16 11:18.



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 11:17



... и телеришкото ИП

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 11:20



Конкретно в случая - wordpress не работи през анонимайзърите, с които излизам. По изключение. И сайта на Инвестора, само те са проблемни. Само че в последния не пиша.
Оставил съм си една затънтена виртуалка при един от клиентите дето съм админвал, която ползвам само за такива цели. Наистина е Windows, и е лицензиран, успокой се.
Това мекото де писа от мое име наистина ме издразни, за капак с другите простотии от вас. Верно се замислям дали да се изнасям от тук. Печес човека останаха да пишат, и основно псувни.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: korporativa]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 11:22



Убедих ги да останат с динамично IP, може и на Телерик да е било.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор bobyb (ветеран)
Публикувано28.01.16 11:25



Виртуалка при бивш клиент, и ти си я ползваш ей така като бекдоор??? А ние си мислим че крадеш само тоалетни... Всичко ще си кажеш накрая.



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 11:29



Такааа, let me get this straight:

- backdoor с Уиндоус при клиент (той знае ли, че му влизаш в машината, за да пишеш коментари при Гейтака)
- ползваш Уиндоус
- анонимайзери и VPN-и
- скрил си се на село, да не те гледат
- крадеш химически тоалетни от магистрала Тракия, и то не еднократно

Рабине, мисля, че е време да уведомя ДАНС-анджиите. И без това ги познавам половината, обядваме всеки ден по кръчмите около Корнера (нали, те са от другата страна на улицата на 5 метра) - познавам ги много добре и сме пили даже заедно.

Мисля ти е време да изгориш, много голЕма акула станА.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: bobyb]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 11:35



При всеки си инсталвам по една такава, с тяхната ОС и браузър, да тествам как изглеждат проектите от тяхна гледна точка.
Имам 7 крадени тоалетни в задния двор, да си акам за всеки ден от седмицата.
Ае, младежи, мекото верно ще успее да ме изгони с простотията си. Решението беше ваше.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано28.01.16 12:03



Педал мазен, намери ли си психиатър или да викаме Файла ?



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:12



ba... само да го викнат да пише обяснение в два екземпляра на ръка без индиго мисля че ще му е достатъчно

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:14



мммммммммммммм ходи при оня гейтака с прашките да си говорите за .нет и пхп. Там аудиторията я видя нали? Само металюги

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:16



Добре ве, една разбирам. ЗИмата студено, те пластмасови... Две.. пак добре щото мое да ти е харесала първата и да имаш една резервна за някой разстройство. Ма 7. Еби му майката.....

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано28.01.16 12:17



Не се прави бе смотан, страх те хвана, щото се видя че си уиндоус, че ИП-то ти е известно и лесно може да разберем кой си. Какви клиенти имаш ти по селата със селски ип-та? Замазваш тука ситуацията с напускането за да се изгуби интерес към личността ти, но ясно се видя че цъкаш на уиндоус а скоро ще знаем и от кое село.



Zaphod: ти си тревопасно рабине

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: synergie]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:21



Я пиши на гейтака да даде ИП-то, аз имам едни приятели дето се занимават с доставки на интернет. Дай ще го видим тоя в коя част на люлин живее

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 12:25



хаха клубЪТ успя да направи това, което два други трябваше да постигнат с баняне. ерген селски, ти верно ли си мислиш, че ше тръгна да пиша у на некъв улав сайта да се представям за теб. тоя станиол тва лъскане ти разказа играта деба



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Готовонови [re: korporativa]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано28.01.16 12:25



Това му писах:

Здрасти, абе тука има един дето се представя за мен от форума на тия смотаняци в дир-а, Rabin с главно R, може ли ип-то да го изоблича кой е?

Zaphod: ти си тревопасно рабине


Тема Re: Готовонови [re: synergie]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 12:27



после пак че се гледате гузно утре като и чупака му пусне снимката.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Готовонови [re: synergie]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 12:33



Хахаха, радваш днес.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 12:39



Не се прави бе смотан, страх те хвана, щото се видя че си уиндоус, че ИП-то ти е известно и лесно може да разберем кой си.
Губя си немалка част от времето със субекти, дето се представят с моя ник. Дойде момент на катарзис, и вече пиша по задължение. Дори по време на война са се гнусяли да излизат с вражески флаг.
Вече ме е гнус от вас. Това е.
Ползвам Уй-ндоус, мейлът и телефонът ми са известни отдавна, и още нямам хабер от някого. Доволен ли си?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 12:43



Добре бе, селски, два въпроса:

- Ползваш Уиндоус, защо лъжеш, че си на Линукс.
- Ползваш Уиндоус, значи ти върши работа, защо псуваш Били, кво ти е направил? Направил ти е нещо, с което си вадиш парите, а ти даже не си го платил, крадец мазен, и го псуваш?

Айде обясни ми, че изпадам в морфичен резонанс.

--
One day it will make sense.


Тема Не, обясни защо си на уйнодоснови [re: rabin]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано28.01.16 12:45



След това вече може вежливо да си тръгнеш.

Zaphod: ти си тревопасно рабине


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: Aaron]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано28.01.16 12:47



А ти защо джиткаш на китайски таблет за 100 кинта?



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:47



Днеска от сутринта сте мега силни всичките. ЕВАЛА

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Готовонови [re: synergie]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано28.01.16 12:50



И пак си се осрал. Това трябва да е молба-заявление





Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 12:58



Ай сега виж в огледалото кой говори без да има идея за какво. Факт е, че не познаваш лично и един от нас. Има работодатели, имаме си фриленсъри, има един в борд на директорите в Лондон. Има един team leader. Има и скатавки. Има и боклук, разбира се, като навсякъде. Такъв е животът.

tooo much irony can't take it anymore nooooooooooooo death by irony

селския чекиджия се бори от наше име а ние така да го резнем в груб вие не сте хора бе, вие сте Програмисти

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 12:59



Вече ти обясних за какво ползвам Уй-ндоус.
1. При клиентите, когато тестваме системите им. Няма как да държа всички комбинации ОС-браузър при мен, нямам и желание. Запомни и си запиши, че всички са лицензни. Това са преинсталирани компютри, вече са Линукс сървъри, но имат OEM лепенка на Уй-ндоус, от когато са купувани.
2. Ползвам го при мен когато нещо не тръгва на Линукс. Само един случай досега.
Да, при мен имам едно пиратско XP. Не крадено, а пиратско, копирано от оригинален диск на служебен комп.
Били не помня да съм го псувал. И аз съм тръгнал от Уй-ндоус, и бях на него допреди по-малко от 8 години. Само ме е стра от белезниците, кога се явява в сънищата ми. Но намерих решение.
Кое не е ясно дотук?

Няма ли да ти е по-добре да спра да пиша тук, ами ме занимаваш с едни и същи неща? Ето, вече си дадох сметка, че присъствието ми тук ми губи повече от разумното време. И то със субекти, за които няма нещо гнусно на тоя свят. Е, мен ме догнуся! Погледни последните 2 страници - ама селянин съм, чобанин, небогат, неженен, нямам чавета. Да, вярно е. С какво сте по-различни, ако изключим чантосването. Циганията е по-успешна по тоя параграф. Тизе така ли интервюираш - да опише как точно кандидатът го кефи да живее.
Съзнанието ви е само в личния ми живот, не знам що не коментирате по същество каквото съм писал. Май не можете, не ми казвай, че не искаш.
Ако на тебе ти е забавно - не знам аз за чий съм ти тука!
Отговорих ти, сега си ти наред!
За чий съм ти аз в този клуб?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 13:00



Измет, не ме рязваш, просто ме е гнус вече! Правиш ли разлика?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Не, обясни защо си на уйнодоснови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 13:05



Ми не ме занимавайте, мисля да спирам да пиша по моя инициатива. Какво по-лесно за теб?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: jeffty]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано28.01.16 13:08



Силно звучи, че има някой в борда на директорите тука, нищо че си раздават коледни бонуси дето Урсула на почивка не може да отиде с тях.

Zaphod: ти си тревопасно рабине


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 13:10



т.е. дойде отново да го поемеш и да кажеш колко те е гнус да го поемаш, евала, чекиджия селски, евала



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: synergie]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 13:11



е тва го е впечетлило робчето сега.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 13:14





Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 13:16



На майка ти в устенцата, що не ме пускате да си ходя бе като не ви кефя, ами по задължение и навик да те пцуем?
Ванката ви вика "двуличници", и тука е много прав. Аз на каквото му се кефя му го казах. Не е прав за някои неща, но за което е прав можете да му цуняте задника 1000 пъти подред, и поотделно!
Някои от видеата му са класика, а теб светът ще те запомни с гнусни лигави номера.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 28.01.16 13:20.



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 13:19





Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 13:26



Рабине, вече си известен не само в клубЪТ на милионерите и манекените, ами и сред простолюдието в ИТ сферата. Благодари на джефти и покажи малко признателност, д'те ебе.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 13:31



Рабине, вече си известен не само в клубЪТ на милионерите и манекените, ами и сред простолюдието в ИТ сферата. Благодари на джефти и покажи малко признателност, д'те ебе.

Нужен съм ти тук, така прозвуча! Аз съм най-прос, не само в този клуб. И комплиментите почнаха...

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 13:36



айде на, целувай ръка и дано съ намери булка



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: jeffty]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано28.01.16 14:10



Ти си булка ма, женен червей.



Тема въпросинови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 15:45



Нека да обобщя въпросите, които зададох над 20 пъти и вие непрекъснато сменяхте темата без да дадете отговор:
– Кои сте вие и какво ще стане като не направя това което искате.
– Как преценяте ниво на кандидат на интервю, след като техническите въпроси, според вас, са грешният начин.
– Колко е нормалната стартова заплата за начинаещ – наблягам на думата начинаещ. Да кажем PHP full stack.
– Кои са фирмите, които дават 5К на начинаещ и колко дават на старшите в този случай

И един бонус въпрос, защо не излезете с истинските си личности, за да преценят останалите в този блог колко авторитетно е мнението ви, на какво е базирано. Защо седите зад псевдо анонимността? Нека да ви видим кои сте.


- баси драматичния сопол. оставете Бритни на мира, че викнем анонимните и ала бала. ебем ти манията за драма. че се извърти оста на земята, келеш.
- къде некой е казал такова нещо. имаш си лист, излизаш пред кандидата, рецитираш прав въпросите и си номер едно. оти си губиш час за интервю като можеш да автоматизираш даже с един бърз ПХП скрипт версия пролет/лято 2016 с ироничен смях на всеки %3 въпрос.
- начинаещ...PHP full stack...линукс администратор като селския ерген. последно на кое да наблегнем.
- нема се научите, че никой нищо не дава деба и лешперите.

и за бонус точки - да се не депресирате, че така си представяте хора де имат пощи на gbg.bg (ако го има тоя сайт нали, че немам гугъл да питам бинг дали амазон го пингва) и си чертаете графики. реалността е трудно за приемане понятие.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано28.01.16 15:59



Булка, бойна задача имаш, я му пиши отговор на гейтака, аз ще ти диктувам от тука, че да не се излагам с моя виндолски ейсър Р7 да ми се смеят там у блогь.

Питай го той сам ли си е измислил метода на интервюиране или го е чел някъде и ако го е чел къде. Щото аз къде съм бил на интервюта никой не е питал въпроси за езика на програмиране. Нито у гугъл, нито у епъл некой ше те пита такива глупости. Обаче при гейтака требва сичко да знаеш за 3к заплата.

Ето как е у гугълето например

. Пича не помни дефиницията, пита и му обясняват.

Пиши му там и кажи че е от совиета.



Тема Re: въпросинови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 16:05



тааа еба ли я?
ти нали си в борда на директорите бе и там ли те питаха коя е сегашната версия на ПХП. тва днешните директори не са като едно време деба.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 16:39



Това тоя ->

<- ли го е писал?


... а бе тоя от кво НЕ разбира?

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: въпросинови [re: korporativa]  
Автор Henry Krinkle (новак)
Публикувано28.01.16 17:28



Сега се сетих, че тия дето го слушат тоя тъпак и му се кефят гласуват наравно с нас...не, няма надежда за тая държава.



Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано28.01.16 19:36



Путката, я кажи днеска колко свирки навъртя, че пак си под нормата, майка ти кирлива да иба



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 19:56



Едно леко уточнение тука требва са внесе. Софчето НЕ Е в борда на директорите, той е над тях, определя им и им гласува премиите.

*Програмист-изолационист


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано28.01.16 20:10



Губя си немалка част от времето със субекти, дето се представят с моя ник.
allah, allah.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: въпросинови [re: federer]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 20:19



Айде пак некой не си е пил диазепамчето.

*Програмист-изолационист


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: chupac]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 20:44



Явно не щете да живеете без мен:
1. Мекото писало с моя ник
2. Гюро видял, че Wordpress показва ОС и клиентски браузър. Измисли си, че Гатака му дал моя ОС, браузър и IP. Замълчах си, че знам какво е видял, да видя докъде ще стигне. Мога да му дам мейла и телефона си, достъпни са за всички, той щял да ме търси с ДАНС. И то за лицензен WIndows.
3. Korporativa разбрал - недоразбрал - пише, че Гюро ме хакнал с един ред JS.

Дотук видите ли какви сте смешни, ели да продължавам? Питах сериозни неща, и гореизброените се правят, че не са ги видяли.
allah, allah.
Отслужи ли си вечерната молитва, или това беше тя?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано28.01.16 22:10



Майка ти ебах. Аре ма булка, нали гласувахме за тебе да ни представляваш пред обществото. Аз казах че трябва да се гласува за диклофенака ама на. Червей женен.



Тема Re: въпросинови [re: Aaron]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано28.01.16 22:13



Батка ти поне си диклофенак. Вече бивш най-насран клубар, почетно, земи китайското таблетче и ми постни мнението у блогь. Пиши с ник "диклофенак" да та позная че си ти.



Тема Re: въпросинови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 22:15



Софчйе, тебе да не съ изволнили от Борда на директорите тия дни?

*Програмист-изолационист


Тема Re: въпросинови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 22:17



Да, така требва се обръщаш към мен, с БАТКА.

*Програмист-изолационист


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано28.01.16 22:21



Рамбо, мани тея глупости, я виж как ми изглежда вима на



Убунтуто у амстердам жужи, а аз съм се вързал през ssh и си джиткам със симпатичната ми блутут клавиатурка - щрапата-щрап, щрапата-щрап. Идилия.

А даже не съм цайс

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: въпросинови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано28.01.16 23:37



че и реклама и пуснаха вече, ще има поръчки Путката





jeffty - най насраната Путка на форума

Тема Re: въпросинови [re: federer]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано28.01.16 23:40



хъх, на магистралата вече като кибертрон ли се изявяваш?

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: въпросинови [re: chupac]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано28.01.16 23:43



ми не знам помак , гледам че потребителят Кибертрон е писал от щатите, аз съм в България, сега чакам и турско IP да видя, че да знам че си писал ти, докато аз еба насраната ти майка с нерезан кур



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: въпросинови [re: federer]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано28.01.16 23:51



потребителят кибертрон е същият неграмотник като теб, та може рабин да ти е показал как се ползва прокси.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: въпросинови [re: chupac]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано29.01.16 00:05



Абе да ти иба майката турска, първо научи кога се ползва пълен/непълен член (за тебе е резан/нерезан ) , виж майка ти знае разликата между резан и нерезан кур, и познай кой предпочита



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: въпросинови [re: federer]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 00:08



оооо Урсула, стигна пак до члена деба



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано29.01.16 00:23



Путката, голяма реклама ти прави гейтака, скоро ще имаш изобилие от клиенти , а кирливата ти майка ще остане за циганите от Лъвов Мост



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано29.01.16 00:23





Тряя да седна да напиша един сериозен пост как да изпитваме хора и преди всяко интервю, изпитващия да седне да го прочете и след това да си направи интервюто като хората. А може кандидата да им го праща като придружение към CV-то си.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 29.01.16 00:24.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 00:30



тва само Урсула може да е



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано29.01.16 00:31



Аз си мислех, че тоя се ебава с поста от фирмата му ама не. Я го е:



А бе тази мацка еблива ли е?

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: въпросинови [re: federer]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 00:32



да не пита за снимка по боксерки



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано29.01.16 00:39







jeffty - най насраната Путка на форума

Тема Re: въпросинови [re: federer]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано29.01.16 00:42



ееее продуктово позициониране

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: въпросинови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано29.01.16 00:43



абсолютно правилно



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: въпросинови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор M744 ()
Публикувано29.01.16 00:54



С тая кака 90% от кандидатите ще са блокаж след 5-10 секунди.

В контекста на темата, има един коментар, който може да е полезен:

TukTuk Syko1 year ago (edited)

My ex-boss is an idiot. We were looking to hire a Web Application Developer to build our internal web applications, mostly reporting and web pages ...During the interviews, he would give the candidates a programming problem and ask them to come up with an algorithm to solve it in like 15-30 minutes. There were awesome candidates with over 15 years of development experience but they could not come up with an algorithm to solve the programming problem. Then came this kid who just graduated from college with 6-months of academic work experience and he was able write an algorithm to solve it. My ex-boss offered that kid the job. I intervened but he would not have any.

9 months later, that kid built such a shitty web application portal, everyone hates using it. The kid built a web portal that looked like it came straight out of the "How to Teach My Teenage Kid to Code" book. My boss would hire two(2) QA engineers just to find all the bugs. The problem is when he fixed one bug, another one popped up somewhere. The two QA engineers were thankful they had a stable job because of one stupid boss and incompetent kid.

The point is, it's not like my boss was looking for someone to program a spaceship that goes to Mars, you don't need algorithms for building reports and webpages. Data structures, algorithms, linked list, etc, these favor people who are recently freshed out of school. People with 15+ years of experience don't deal with algorithms everyday, unless your job requires it. Their job is to get things done, done right, and done on time. The customers don't care how you build it because noone will open the box to see if you know how to write algorithms or not.


Не е съвсем прав, но да помниш на изуст един куп алгоритми, които евентуално в 99% от случаите ще ти вършат работа само ако си останал без батерия на смартфона докато чакаш самолета.



Тема Re: въпросинови [re: federer]  
Автор M744 ()
Публикувано29.01.16 00:56



Вземи смени плочата па ти, че си зациклил яко.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано29.01.16 01:20



Опа, още едно диамантче излезна. До тук сме с две:

268 Клубар Bulgaria Mozilla Windows Says:
януари 29th, 2016 at 12:49 am
Гледам доста народ се е изреди да пише. Мен ме мързи, ама ще драсна няколко реда.

Гатак – що не ти е ясно още, че си се омазал?

Относно обявата за тия 3К – и аз я видях и реших да се ебавам с тия пичове. Обадих се ентусиазиран и питах – кой курс да изкарам, за да взема 3К? Културно ми обясниха, че за да ги взема тия пари – трябват година – две опит. Питам – в обявата пише 3К – не е ли старт? Обясняват – не пише че е стартово. Продължавам да се правя на улав и казвам – заблуждавате хората, ала бала – един вид – заяждам се. Учудващо спокойно ми обясняват – това е маркетинг. Ебаси – даже не ми даде сърце да ги напсувам.

Понеже питаш как правят интервюта хората – ще ти кажа при нас. Случва се от първото изречение да стане ясно, че човека отсреща не е за нас. Двамата колеги, дето правят интервюто, не се правят на големите батки. Задават лесни въпроси на човека, подсказват му леко – играят театър 20-30 минути. Дори и така се е случвало няколко моми да насълзят очите. Супер тъпо е да изгавриш някой, за това че не знае нещо елементарно. Повечето хора дори са наясно, когато не се представят добре и си питат какво да подобрят. Дори някой да почне да се дърви, заяжда или философства много без покритие – колегите ми пак се държат културно (въпреки, че и двата са изроди и могат да са много „зли“ – 100% те бият по тоя параграф).

Иначе като търсим хора – търсим такива, дето ще паснат в екипа. Техническите умения винаги са на второ място. Ако човека не е тъп – ще се научи. Говорим за web, дагоеба – не за rocket science. Да не казвам, че често хора дето не знаят някои базови неща се оказва, че знаят други по-добре дори от старши. Давам пример – на един младеж му се губеха основни концепции в ООП – цитираше ги, ама личеше че не ги е проумял. Вместо да го разкарат – колегите продължиха интервюто и се оказа, че пича е машинка на MVC и много добър с js. Иначе като човек беше супер – шефа вика – вземаме го. 2 години по-късно работи като змей и кърти мивки.

Друго – не знам дали е възможно човек с 8 години опит да не знае какво е предаване по стойност и предаване по референция. Не съм чул от колегите ми някой на интервю дори и с 0 дни опит да не е отговарял на тоя въпрос. Възможно ли е пича да не те е разбрал какво го питаш? Да е спекъл поради твоето отношение? Невероятно звучи да не знае това, дори и само с ПХП опит.

По-горе са ти посочили доста причини защо трябва да се държиш нормално. Да ти кажа и няколко други – представи си тоя, дето е срещу теб да не го слуша много главата. Не е трудно да те изчака вечер някъде и да ти начупи глава, ръце, или крака. Няма нужда да е корав за да го направи. За лошото име, дето може да излезе на фирмата ти го казаха. Мен един евреин на техническо интервю така се ебаваше с мен – изкара ме ултра простия, щото не съм ползвал singleton в някаква тестова задачка. После взе да ми разказва как имал 10 години опит (аз имах малко по-малко тогава) и колко добър бил – титан в програмирането, а такива като мен дето не харесвали singleton и service locator били капути. Последва хейт от моя страна в нета и това 100% се е отразило на броя кандидати. След мен и други яко хейтиха. Фирмата се преименува след година. Да ти дам и друг пример що не трябва да ебаваш кандидати за работа – тия дето не стават много обикновено стават рано или късно шефчета. Не се знае след няколко години тоя човек дали няма да ти стане шеф. Мисля, че разбираш.

Понеже се говори и за парите на джонките – казвам как е при нас. 2к старт и следващите 3 години по 500 лв увеличение на 6 месеца. За 3 години до сега – един напуснал да работи фрийланс и вече иска да се връща. Аз – въпреки, че не се считам за много добър програмист – копам за 7к на месец. На фирмата ми и дават по $250 за мой час – смятай както искаш. На джуниърите клиентите плащат по $120-$150, на средното ниво – $200. Шефа прави много добри пари, ние си имаме добро място за работа и прилични заплати, екип със супер хора.

Някой от многото


---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: въпросинови [re: federer]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 01:34



къде бе Урси не виждам снимка по боксерки никъде



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Готовонови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано29.01.16 08:48



Софроний няма ли да се събирате пак борда на директорите ми си седнал да ровиш по разни тъпи сайтове като кокошка в сгурия

Zaphod: ти си тревопасно рабине


Тема vim, emacs ... мазохистинови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.01.16 09:34







Тема за гуру са улучили, язък беше свесеннови [re: federer]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.01.16 09:36







Тема Re: за гуру са улучили, язък беше свесеннови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 11:50



абе вие с маминото ергенче да не сте влюбени в Гуру бе ебем ти критичните постове. освен да се извини, че не е сбъднал очакванията ви, друго може ли да направи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Готовонови [re: synergie]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано29.01.16 12:27



Събрах борда на директорите, показах им ситуацията у клубъ и гласувахме че путките трябва да се баннат ако не си научат номерата. Ти кой номер путка беше?



Тема Re: Готовонови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 12:29



ама виж как погнусения чекиджия сам си тръгна, а, А, АААА!!! ходи сега лъска нервно в панелката. теб и Урсула че ви пощадим айде.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Готовонови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано29.01.16 12:41



Софче, тука всички вече разбрахме, че таа заран си имал проблеми с метрото



Пак добре, че не си ги шамаросвал тия омразе от борда на директорите

*Програмист-изолационист

Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор Маче ( мръсно )
Публикувано29.01.16 12:59



Прекаляват. Този "неуспешен" кандидат може да се разпознае в тази PR кампания и да вземе, да разкаже своята гледна точка за случилото се. Да не се окаже, че Ванката силно е изкривил нещата през погледа на собствената си субективна призма.



Тема Re: Готовонови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 13:14



е поне на борда на директорите на съпорта сигурно е писал гневно писмо да ги пита защо плаща бонусите.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: въпросинови [re: M744]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано29.01.16 14:06



Нема алгоритми тука. Производната на полином е от гимназията за х^н е н*х(н-1) и е написано на дъската, не може да кажеш че има некъв алгоритъм тука. Много по-важно е да питаш и да разбираш това което ти се обяснява на място, а ако не разбираш да питаш правилните въпроси, а не да ти е мътно в главата, като голия свирец дето щеше да решава краставиците с некви дървете ама как точно не знае.



Тема Re: Готовонови [re: Aaron]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано29.01.16 14:06



Моля всички путки, по-малко путкарстване и повече числа.



Тема Re: въпросинови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано29.01.16 14:17



То и ти така беше тръгнал по индукция да доказваш с малки прости кейсове дето е точно толкова далече от действителността колкото дърветата на Евлампи

Zaphod: ти си тревопасно рабине


Тема Re: въпросинови [re: synergie]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано29.01.16 14:22



Не употребявай думата индукция. Не означава това което си мислиш че означава. Номерче имаш ли?



Тема не може, не си падам по кифлинови [re: jeffty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.01.16 15:08







Тема Така се троли качественонови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано29.01.16 15:35



http://gatakka.eu/?p=1672#comment-263675
научете се вече.
Рабине, оти им не каза там на ония за Били Белезниците и М$$ как ни обират и ни пият кръвчицата, и за ония мелеарди вирусчета в Уиндоусчето.
Днеска ше одиш ли на протеста пред парламента да поскачаш малко?

*Програмист-изолационист


Тема Re: въпросинови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор M744 ()
Публикувано29.01.16 15:43



Единствения алгоритъм тука е каката.

Гейтака беше писал, че питал по принцип за сортиране ала бала, та в тоя ред на мисли тва наблюдение ми се стори смислено и не далече от истината в неговия случай.



Тема Re: Така се троли качественонови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 15:44



селският ерген ни напусна, Андоне, трябва да му изберем наследник. че му дам неколко дена да го вида дали се изпедерасти и че пропише пак и отварям тема. Урсула и Софчйето се борят вече.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано29.01.16 15:46



Как е тръгнал и оттам че го банят скоро и ше се върне, нема къде да оди.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Така се троли качественонови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 15:52



нема, тука го погнуся каза. чувствително ергенче излезе деба.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано29.01.16 16:05



Путката, най важното е че майка ти не е чувствителна, ама ваобще и го поема в задника си всеки ден, докато и бият шамари по ченето



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Така се троли качественонови [re: federer]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 16:11



борбата между теб и Софчйето че е много оспорвана. за сега го водиш с една снимка



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Готовонови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.01.16 16:41



Подута презряна мършо, няма гаранция, че ще спра да те псувам. Не църкай радостно! След като почна да се представяш за мен в Нета, и тука 2-3 ръкопляскаха - бахти нещастниците сте, честно.
ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Готовонови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 16:48



слагай шапката и лъскай смело през Уиндоусчето. от селски ерген нема как да очакваш да си държи на думата



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Готовонови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.01.16 16:54



Казах, че ме е гнус от тебе и тия, дето ти се радват. Не съм обещавал, че няма да те псувам.
Само на Чупака не знам името, останалите се знаят кои са, Гюро вече не се и крие. Как ще се чувстват ако почна да се представям вместо тях?
Питам тях, ти си в света на полу-живите!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Готовонови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 17:28



от толко лъскане си изпараноясал тотално бе, ергенче селско

мен ми беше ясно, че си чекиджия и само ревеш като вдовица за кур нема кво ми се обесняваш

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Готовонови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано29.01.16 18:55



Рабинчо, не пенясвай така бе, че си докараш некой диабет, па си на години вече, опасно е.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Готовонови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 19:02



според мен е сърдит, че идолът му не му обръща внимание. прави се на недостъпен дебе страх го е и него от директнен сблъсък.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.01.16 19:08



абе селският ерген трети пост му пише вече а тоя се прай и го игнорира??? тва на нищо не прилича.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано29.01.16 19:30



Путката, тя и кирливата ти майка на нищо не прилича ама я ебат сръбските тирдажии днеска цял ден на Драгоман, ти още не си се отчела за свирките от днеска, пак ще има бой с колан



jeffty - най насраната Путка на форума

Редактирано от federer на 29.01.16 19:31.



Тема Re: Готовонови [re: rabin]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано29.01.16 20:51



е как бе - името си ми е известно - chupac.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано29.01.16 21:27



ко ко??

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано29.01.16 21:28



а бе вие сте като извадени от техникум ве

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано30.01.16 00:10



Путката е завършила Техникум по Хранително Вкусова, не и ли личи, аз съм завършил най елитната математическа гимназия на Балканите



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано30.01.16 01:01



Класическата ли бе?

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано30.01.16 01:55



Силистренската Класическа до Дунава при Румънците.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Така се троли качественонови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано31.01.16 18:21



абе тука неква нова любов се заформя маминото му пише фермани в 2 сутринта страшна работа.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор M744 ()
Публикувано31.01.16 18:32



И аз тва гледах днеска, върви им приказката. Явно капацитетите се надушват.



Тема Re: Така се троли качественонови [re: M744]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано31.01.16 18:35



аз стигнах до "не ме коментирайте нема да пиша повече" и после видех още бая поста. явно и там си държи на думата. само не знам шо не им е обеснил как "работи" до 2 сутринта в Събота.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано31.01.16 18:48



Типично за селския ерген обаче не се разбира какво точно иска да каже. Много гадно така да ебеш бабички по селата и по цял ден да няма с кой да си говориш. Най-адекватното му мнение беше самопризнанието че краде Химически тоалетни.

Zaphod: ти си тревопасно рабине


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано31.01.16 19:13



Ебете си майката, цялата гнусна паплач!
Измет разложена, он ме моли да му коментирам въпросите. Четеш избирателно.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано31.01.16 19:22



ама шсъибети ли на края или само го дразниш



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано31.01.16 19:24



Eба майка ти, не съм обратен. Подута мърша!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано31.01.16 19:39



абе живееш на село далеко от хората, сам, всички жени са некви побеснели лели и т.н. айде да не се лъжем



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано31.01.16 19:43



споровете с тролове нямат смисъл и по друга причина – те са безделници и имат цялото време на света да кибичат в нета. Така на всеки твой пост трола може да генерира 10 негови –с нулево качество, повтарящи едно и също, но това не променя фкта, че разводняват темата и затрупват твоите постове.



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано31.01.16 19:43



С теб не можем да се лъжем, щото не можем да говорим, щото си боклукът на интернета, мършата на клуба. Само за това говорите по цял ден. Комбинация от 5 думички, с години!
Нищожества!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Така се троли качественонови [re: federer]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано31.01.16 19:48



Аз на практика вече не участвам в този клуб, освен да го напсувам надлежно. Тук вече няма какво да се прочете и обсъжда. Няма мисъл, няма дори заяждания. Червеят ви обърна на дупката не само на дира, ами и на БГ нета. Може би лудите си говорят така - зациклени на 5 думички по цял ден, години наред.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано31.01.16 19:53



защо се излагаш така пред новия си приятел



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано31.01.16 19:56





виж Урсула кво ти намеква бе, хомосексуалист селски ерген

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано31.01.16 20:54



Кой участва и кой не в тоя клуб - решавам аз.Участваш - засега, добре си разказал играта на Гатака.
А Путката чак ме гуугл-ва, дали не съм и влязъл в кирливата курвенска тиква а ?



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор M744 ()
Публикувано31.01.16 21:02



Тая драма малко прилича на това

.



Тема Re: Така се троли качественонови [re: M744]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано31.01.16 21:54



аналогичен случай сега че тръби сто години как не е гей при всичките му постове толко години. явно е минал в графа "поредния клуб де беше хубав ама вече за нищо не става", въпреки че не е набанян. педераски номера.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано31.01.16 22:48



Измет, заради теб нищо не върви тук вече. Лайното в аптеката, катранът в кацата с мед. Другите те оставиха всяка тема да се превръща в писане на едно и също, 5 думи накръст. Отстрани изглежда като клуб на психично болни, и то тежко болни. Дейба и толерастията!
Лампов отвори тема за Редис, аз съм работил с това и имам какво да споделя. Ама вече не се трае от смрад! Нула отговора.
Бог да го прости!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано31.01.16 22:57



Рамбо, специално ти подадох кокалче поне два пъти (да се почустваш доминатор) и захапа и пускаше смайлита.

Сега, когато секи тука те чука в устата с немит кур, изведнъж е гадно място, а?

Я се стегни

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано31.01.16 23:07



eee Путката, и ти твърдиш че не си курва на околовръстното, ама всеки ден те виждам коленичила да работиш на разклона на Лозен, аде мола ти се



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Така се троли качественонови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано31.01.16 23:16



Просто не ставате, докато търпите тая гнус да сере постоянно.
Няма да ми промениш мнението толкова елементарно. Иначе пак може да псувам, но няма да се абя за сериозни неща. Тук вече е душевен кенеф!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор M744 ()
Публикувано31.01.16 23:55



Добре де, може ли така?

Намери ново поле за изява - блога на онзи корифей гейтака и аре, не ми трябвате.

Никва благодарност, че тука хората са толерирали излиянията ти години наред. А направо "Не! Напускам!".

Тва човешко ли е, кажи ми?



Тема Re: Така се троли качественонови [re: M744]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.02.16 00:02



бе аз като ти казвам педераст, тва е. ама тъпо нема кой го набани да стане мъченик и си остана селски ерген.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Така се троли качественонови [re: jeffty]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано01.02.16 01:37



хахахах кoй от тия е Урсула?

Zaphod: ти си тревопасно рабине


Тема Re: Така се троли качественонови [re: M744]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.02.16 09:57



Докато лигавата мърша кендза по всяка тема с един и същи сет от 5 думи - това си остава място за душевни отпадъци. Тук съм си, само дето става основно за псуване. Всъщност, само за това.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Така се троли качественонови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.02.16 10:10



ма ти и без тва си технически неграмотен бе, ерген селски

виж там на Урсула линковете къде те кани в нов форум да сереш

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Така се троли качественонови [re: synergie]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.02.16 13:58



Урсула нема нужда от пикап тя си пада по тирове.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.02.16 17:20



А бе рабина май си намери мястото в клуба на гейтака-ците

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.02.16 17:40



май не, и там остана неразбран. само тук нема кой го набани обаче да стане мъченик и затва си остава дрът селски ерген. жалка картинка. сега сигурно оди спами в на Урсула форума си търси мъж.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано01.02.16 17:43



Hahah, тежко е

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.02.16 18:00



Не, просто тука и за лигавене не става вече. Освен ако не си психично болен да повтаряш 5 думи години наред.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.02.16 18:19



е кое точно те издразни сега не мога разбера - че ти викам селски ерген ли. нали сам го казваш и се гордееш с това, какъв е проблема не виждам. тва, че си чекиджия, е само производно на горното

бегай да лъскаш да не съм те видел повече тук

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.02.16 18:32



eрген лъскане тирове Урсула село

Измет, как да ти ъпгрейднем фърмуера да добавим поне 2-3 нови думички, че тия се изтъркаха? Покрай тебе и другите спряха да пишат.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано01.02.16 18:34



на Путката и е най тежко, тва кирлива майка и дъщеря да си правят конкуренция на Околовръстното на Лозен не си е работа, днеска са обслужили по 78 клиента, не е зле



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.02.16 18:48



не коментираш нищо от това, което съм написал обаче, ергенче селско



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано01.02.16 18:58



Путката не си знае интереса, ако се държи културно ще я преместя да я ебат на Лъвов Мост, което си е нагоре в йерархията, ама тва да си от кърджалийско село , си ебало кирливата мама



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.02.16 21:46



Язе съм прос селски ергенин, чобанин, офчар, кое не ти е ясно още?
Язе съм най-прос у мултивселената, с второ място по простотия.
Деба засерител на компания, на макя ти простата фостата!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.02.16 21:49



забравил си мамин чекиджия



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано01.02.16 22:25



абсолютно всичко е наред, редуцирахме Путката до една воняща мърша , само и погледни съдържанието на последните 50 мнения, със сигурност е на диазепам, нашата цел е тя да се хвърли под някой влак



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.02.16 22:50



Taя измет трябва да бъде разкарана от клубчето, за да заприлича на каквото беше.
Сещаш се... здраве - симптоми - болест - лечение - здраве.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема ЕВАЛАнови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано03.02.16 19:46



Noone Bulgaria Google Chrome Windows Says:
февруари 2nd, 2016 at 11:48 am
Според мен 3000 е някаква нечувана заплата. Аз вземам по-малко от половината на тази сума, и успявам да изплащам собственно жилище.
Другия вариянт е фирмата да те премести в Пловдив, от всичките ми мознати на не мениджърски длъжности, максималната заплата за която съм чувал е 1400 чисто, немиджъри вземат мах до 2000




jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.03.16 21:43



Творбата е съкровена изповед, отражение на дълбока екзистенциална драма, провокираща етическите устои на лирическия герой. Риторичният въпрос „Защо съм зъл?“ недвусмислено говори, че пред себе си имаме човек, чието мислене, душевност, мироглед са подчинени на ценностите и нравствено–моралните норми на патриархалното християнско общество. Мотивите (оставащи загадка за посредствения читател) от една страна и кармичната необходимост за осъществяване на тъмната страна на личността – от друга, представят трагичните измерения на страданието на лирическия герой. Същевременно, от коментарите към творбата се изяснява, че интервюиращия признава своите кусури, изразяващи се в непоправима /по думите му/ неграмотност, липса на образование и др. и въпреки това, той намира морални сили да издевателства над чуждата самооценка (заедно с прилежащата й личност). Достигайки зенита на вътрешния си конфликт, лирическия герой е готов в името на алтруизма да достигне до невиждана крайност – да пожертва собствения си професионализъм (държейки се като „ГОЛЯМ задник“ ). В хулите към кандидата всъщност звучи болката на хуманиста, чиито идеали нямат място в един свят на меркантилност и посредственост. Всъщност творбата би могла да бъде определена като „трагедия на съзнанието”, която не може да остави безучастен дори случайния минувач.
http://gatakka.eu/?p=1672

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐


Тема леле рабко, само си за литературен критикнови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано12.03.16 23:06







Тема Re: леле рабко, само си за литературен критикнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано12.03.16 23:34



селското ергенче така като стара мома като го набанят от некъде после ходи с години ги столква да им покаже какво са загубили.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: леле рабко, само си за литературен критикнови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.03.16 23:55



Къде са ме баняли, бе бързоходен сопол?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.