Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Комплексарченови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 01:31



Боже, върни феодализма! Там поне икономът е знаел, че е иконом, а не лорд.

haha towa ми хареса. Този мишмурок обаче доста добро попълнение ако успя да го вкарам в този клуб. Искам някой като него, дето е тъпак ама се мисли за звезда. Примерно рабина си знае, че е тъпак и не се напъва, но този, в този има потенциал.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: funatic]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 01:33



Да, така е върхът е, но не на сладоледа, а на лайното. Виж им рейтовете на пхп и .нет

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.01.16 06:46



сал едно уточнение - пхп-то хич не е толко нископлатено.
просто има много джонки, де се водят пхп мазачи и земат по 500 кинта.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 08:32



Който иска - 7 бона бруто, трае се, мое се вземе ипотека и кола среден клас без да ти се смеят много в банката, и накрая на месеца да ти останат повече от 20 леа.

http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=44462

Старо малко, но през ден гледам по джоба ПХП девелоперчета търсят и дават рейндж 3-5 нето.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 08:34



Да, тоя глупак с "заплата по-голяма от премиера и президента" напрао ме уби. Президента си дойде милионер, премиера стана БИЛИОНЕР, боли ги за мизерните 4-5 бона бруто заплати дето им дават.

То ако вземеш да продаваш царевица на плажа, като продадеш 200-300 кочана по 2-3 лева, мое направиш 1 бон на ден, ебати смешника е тоя.

--
One day it will make sense.


Тема кво се палите бенови [re: korporativa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.01.16 08:45



се едно на село като свирна на пуйките, и тука така действат подобни публикации, а да кажеш че са нещо ново не са.
тоя човек не е нещо необикновено, за един "няма качествени хора", за други "няма качествени мъже/жени" , за трети "няма качествени боза/кренвирши/кисело мляко".
както каза баш майстора (прозявайки се от досада и кимайки в знак на съгласие) "няма, няма".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: кво се палите бенови [re: zaphod]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано26.01.16 11:16



Най-често са трите заедно.



И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: кво се палите бенови [re: zaphod]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 11:39



е затва маминото не може те трае. чудно защо не го защитава обаче, хем седи по нощите да работи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 12:35



Ок, написах, че пичовете са по-ниско платени от .нет и джава девелапарите. Факт. Информацията ми е от преди 5 години - когато имах досег до хора дето програмите на пхп. Вече маймунките програмират на Ръби.

Но понеже ми скочихте всичките за тия заплати отворих джобса. Напълно, ама напълно случайна обява като съм гледал само синиърите:

Заплата: от 2500 до 3500 BGN (Бруто)
Заплата: от 3000 до 4500 BGN (Нето)

Демек, средното за пхп синиър е към 3-3.5к. Сиреч, пак не съм бил толкова далече от рендожовете.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 12:41



некой от тия leading и challenging ли е?

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.