Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 18:38



Ти на този човек се впечатляваш, но ако видиш при мен какви идват на интервюта, ум ще ти зайде. Писнало ми е да ми се влачат кадрите на СофтУни, които в психиятрия може да ги вземат, но в софтуерната индустрия място нямат. Не зная какви им ги говори онзи олигофрен, но претенциите им за заплати са уникални, на фона на бутафорните знания, които демонстрират.
Хм, стигнахме и до въздухарите!

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 18:41



Hahha, ей като в техникум сме всичките тука. Един път да се изложиш и цял живот. Не че не го заслужава айде... попилях се да хиля.

А бе тоя тряя го домъкна тука да пише. Гледам го ся почнал да се обяснява ква му е заплатката. Сладур, както казва Гуру нито е на скъпи наркотици нито на евтини, просто пича си е тъп. Натурално тъп.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 18:45



Гейтака тряя да ме черпи една бира, че го популяризирах. Този пинокио го направих известен за цялата ИТ индустрия, това което той не успя да направи с всичките малоумни клипчета и лекции за софтУни

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 19:00



Остави личните напатки настрани, аз може да съм всеки, коментирай темата/тезата, не моята личност.

тва звучи като маминото малко. ама как да те оставим какъв си, като мнението и стойността му зависи от това. примерно нащо насраното - квото и да каже за Линукс, Джава, ала бала на края на деня се свежда до селски ерген чекиджия. нема как да стане просто. и тук така "Оставете Бритни на Мира" малко работата.

та имаме си един Програмист вече тук ако дойде и тоя че стане баси борбата с маминото. че си издерът очите аз съм много за да се регистрира. Андон че го направи ВИП акаунт виднага, сигнатурите че се сменят през ден и т.н.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 19:06



Ти сериозно ли искаш да си причиниме тва? Тва е барут бе човек, рабин е яко назобен срещу ПХП, представи си кво ще стане - атомен апокалипсис баси...

Ше хванеме рак на очите, недей така.



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.01.16 19:21



звучи точно като апокалипсис - твърдо съм за.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 20:23



ала бала на края на деня се свежда до селски ерген чекиджия. нема как да стане просто. и тук така "Оставете Бритни на Мира" малко работата.
Само не стана ясно с какво това влиза в работата на замръзнал червей, също ерген. И защо в абсолютно всички теми трябва да се говори как съм селски ергенин.
За по-малко от час ставам градски (п.с. дори столичен) ергенин, като повечето чекиджии тука. Въпреки, че:

женен с ипотека, 2 деца, мизерна заплата, зла дебела жена и юркане от шефа до 65 годишен -

ми изглежда кошмарно по - лошо от:

ергенин, дето си бичи кефа без да се съобразява с когото и да е.
Какво нееволюиралото продълговато нещо го интересува аз как си карам свободното време по мой личен избор, че всяка тема я обръщаме на това?

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 26.01.16 20:25.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано26.01.16 21:10



Гейтака тряя да ме черпи една бира, че го популяризирах.

Факт, неоспорим при това.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 23:12



Бе мани бе... дееба и помияра му с помияр. Два пъти уволняван поради некадърност И това забележи по негови думи... После на тоя му дали да изпитва хора...

Айде веднъж да кажеш случайност, втори път съвпадение, трети път кво е?

Как те уволняват два ДВА пъти поради некадърност бе? И после ще имаш очи да ходиш да пишеш блогове и да плюеш по хората, че били некадърни и с претенции.

Гьонсурат, му се вика на тва.

Седим с Бернанкето, пушим наргиле и ми вика: "Що си се заял с тоя бе? Гледам го, прилича ми на Радо Прашката... и на приказки вика го докарва". Отварям и го гледам тоя Радо Прашката:



Ми те едни към едно бе. На акъл, на физиономия, на приказки. Една майка ги е раждала. Ей така после им излизат прякори за цял живот на тия гейтаци. От гейтака на Радо Прашката.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 26.01.16 23:14.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.01.16 23:16



Мушмурокът - както го наричаш - страда от синдрома на начинаещия даскал.
Той не изпитва, той показва на ученика колко е по-велик от него.

Като чекнем и опцията "пази боже сляпо да прогледа", нещата стават съвсем....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.