Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 13:05



Не знам човек, просто накликах няколко обяви и им взех заплатите на тия дето имаха...

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 13:20





тва е место за теб като гледам екипа.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 13:27



Еййй влюбен съм



---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 13:36



седай да учиш ПХП-то до довечера да си експерт. важното е да разбереш какво е референс и какво, не.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано26.01.16 13:44



ай чиститу.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 13:56



Мисля да го играя неразбиращ и тази мацка да ми помага да навлизам в материята

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано26.01.16 14:23



Хаха, Ванков, тоя е любимеца на рабин, рапончо му гледа видеата в тубата за .нет.

Ама е почнал и яко да обижда галоша.
@Жони какво им е голямото?
От кога dir.bg форум е фактор? Явно съм проспал нещо.

Ебимумайката, някой хора немат никакво възпитание.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 14:48



Случвало се е да ме питат подробно с кои версии технология работя, една по една. Баси, той XML на мaвенжийницата е няколкостотин реда, ба ли го кои библиотеки бяха за Спринга, кой Hibernate, и още сума ти вида знаен и незнаен софтуерец... Туй за тъп въпрос ми идва. Хем аз ги инсталирам тия неща.
Чудя се и аз за псуване ли е Гатака, ама при Жаварниците референциите са основно нещо. Засега си трая и не се обаждам.
Някой като Гюро ако ми изцепи, че Линукс не се ползвал грам, а Флаш бил починал преди 10 години (щото не го ползвал) - ми ще реагирам по същия начин. Като ми допълни как ще махал интерфейси и регекси.. Сори, по-добре да туриш пишлегар и да си го научиш.

п.с. А, да, видеото кърти:




Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 26.01.16 14:49.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 14:50



Иванчо, не само си пропуснал дира моето момче, много неща си пропуснал докато си се опитвал да научиш велю-референс типовете. Гледам, че си прочел за концепцията за царевицата, но не знаеш, че тази концепция аз вече съм я развил преди хм... бая години станаха като се замисля. Като видиш, Иванчо, че шефа ти взима някакво решение той преди това е почел всички постове тук и след това взима решението. Така е успял да изпълзи от дупката в която се е пръкнал до текущата си позиция, така ще успее и да я задържи.

Виждам Иванчо, че и реториката в последно време ти е минорна, нещо не си толкова нахъсан как си бил след като си наритал детето и си написал поста. Явно самочувствието/етото ти не е толкова голямо и може да бъде смазано от няколко апологета в твоя блог, а дори не си се сблъскал с товарния влак (разбирай клубъ).

Виж ся мойто момченце много обичам да ми идват непети ергени с голямо самочувствие, тигри и после като котенца да си подвиват опашчиците. Но, забележи Иванчо аз не изпитвам удоволствие като унивам мишките, не изпитвам удоволствие и в момента. Правя го, унижавам те, щото заради такива като теб, миши кожички, сме на тоя хал. България се рекламира като ЕВТИНА дестинация. Евтина дестинация за туризъм, инвестиция, аутсорсинг. Когато мисленето ти е на дребно и живота ти Иванчо ще е дребен-аутсорснат.

Когато гледаш в канчето на другите няма как да стане. Няма как да стане и като дърпаш другарчетата си надолу обратно в казана. Как се осмелил човека да иска повече от министъра и от президента. Какво мислене само. Визионер! Що не помисли така - "Ок, пича не е толкова добър и иска 3к. Ние няма да му дадем щото сме мишки, аз самия съм по-синиър от него и взимам 3.3к", но някой ще му даде. После аз като тръгна да си търся работа няма да искам 3.7к, че да ми дадат 3.5, ще искам 5к и ако ми дадат 4.7 пак ще съм ок.

Ноооо неее Иванчо мисли така - аз ся тоя ще му докажа, че нищо не разбира, ще го унижа и на другото интервю ще иска 2к. Разбира се, пича ще отиде на още 5-10 интервюта и ще му ги дадат тия 3к дето ги иска, а Иванчо ще се радва на 3к и ще си вика "Ми аз пак съм над средното за България".

Така Иванчо, няма да стане. Така Иванчо, СпейсХ, Тесла и СоларСити не се прави.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 14:51



Доста неща е пропуснал швестер. Клубовете са му най-малкото.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.