Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Комплексарченови [re: croesus]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.16 08:44



да не работиш нощна смяна, че половината ти мнения са между 2 и 4 сутринта



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 08:49



мне бе, за бернанкето говорим.
иначе гейтака е известен - успя да обедини целия клуб срещу себе си.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 08:52



Той е първия, който успя да обедени клуба, верно, това Реконструктора и С'ветския да са на едно мнение с мене - чак се чувствам омърсен тия двамата да са съгласни с мене.

Бернанкето е перфектен явно, щом си търси гараж, значи колата му е скъпа. Не го мисли.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 09:29



или е каравана, в която живее - щом са му малки гаражите.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 10:15



Ма не ме слуша ве, казах му че това са само проблеми, ама не. Взимаш едно и после трето, пето, десето. Купуваш кола за 100к после търсиш гараж за още 20, мислиш го.

Ама изхитри се вече. Като тръгне да прави някоя глупост дето и той самия знае, че е глупост не ме пита. Казва ми постфактум. Аз разбира се пак му обяснявам, че е тъпотия и той пак след една седмица идва и му вика -да ве верно е тъпотия.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 10:26



Кола 100 бона - после каското 5 бона всяка година, зимни гуми с джанти 3-4 бона, като е над 300 коня 1400 лева данък кола. Ти мани това, ми курви по цял ден те занимават - трябва да ги ебеш, черпиш, губят ти времето. После гараж вкъщи 30 бона, гараж до офиса 30 бона...

И аз бях така преди 2-3 години с Панамерата, ама после послушах рабин и сега ни хубава кола, ни курви, ни проблеми - петъка гледам Панорама по Канал 1 и заспивам спокойно като пич.

Не знам как не се бях сетил по-рано.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 10:53



И аз бях така преди 2-3 години с Панамерата, ама после послушах рабин и сега ни хубава кола, ни курви, ни проблеми - петъка гледам Панорама по Канал 1 и заспивам спокойно като пич.

Хората се кефят на различни неща, проумей го накрая, не си малък вече. Тия лъскавите дрънкулки са направени за управляемото стадо точно, дето им обясняват, че лизингът не бил кредит

. После те ми го обясняват на мен, и ми викат прос, щото ги не знаа тиа неща
Поне за себе си имаш ли идея дали нямаше да е по-добре тия пари да ги инвестираш в 5+ ширпотребни компа, и роби. И те да изкарват парите, докато ти се чудиш с какви модерни думички да им вадиш душите. Един среден по големина проект е от 100 бона нагоре, докъм половин милионче са минавали през фирмата. А сам каза, че не си милионер, и като те гледам така ще си остане. Заплатаджийче в UK те бие по доходи, поне така изглежда, да не споменавам кой точно умен гъз е
Ами опъваш каиша денонощно, и си въобразяваш, че някой ти се кефи. Тава а мизерия, баце. Не знам някой да е станал паралия сам. Освен някои писатели / художници, ама тях им викате интелектуалци, и няма да се хванеш с това, пък и вероятността да те открие обществото преживе е нищожна. То дося не те е открило, че закога...
Нали се чантоса, кефиш се на 5-те думи де комбинира мекото - следователно това ви е критерият за успех. Успял човек си, по вашите критерии Ако намерите някоя женска и за него - и ще мирне клубчето.

п.с. Пак по твои думи - имал си напълно реален шанс да станеш съдружник с реални милиони. Ама не си ме послушал, хукнал си да си пилееш парите по кифли и чантии, и ся геедаш Панорама по канал 1. (вече ще пестя любимата ми емотиконка, че не е за 2 дни то...)

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 27.01.16 10:57.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 10:57



Така е баце, колкото по-надоле свалям колите и жените по-ниска класа, толкова по-добре се чувствам. Мисля да си продам и амартаментите по морето и в гъзарските софийски квартали, да мина на гарсониера в Люлин - и само автобуси, метро - всичко останало го раздавам на такива като тебе и Гейтака и ставам билионер.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 11:00



Добавих малко към горното ми мнение, като достоен завършек.
Ами кефи те, щото точно това си направил. Ся щеше да си с няколко милки в сметката, вместо да се ебаваш с Маслото, който наистина ги има.
Кои са тия тузарски квартали в София, че пак не се сещам, прощавай! Tози ли?



Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 27.01.16 11:03.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 11:05



Страхотно рабине! Бизнес план напрасо си разписал. Кандидатствай сега за рисков капитал и давай с пачките.

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.