Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:52 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 16:14



Тизе да не си женен червей, бе измет? Ели си от сектаджиите, дето нямало секс преди брака. Ти еба майката, само за това да си говорим по всички теми.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 16:15



Чакай бе, каква квартира в малкото село, не си ли лендлорд там?



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 16:20



Давай по темата! Не ми се купува имот тук, иначе не са скъпи. Не си струва спрямо наема. Имам други идеи за инвестиция в имот.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 16:21



не знам защо на мен ми се караш, че си селски ерген деба. лъскай повече, че си нещо изнервен, чекиджия мамин



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано26.01.16 16:23



Ей женен червей, не отклонявай въпроса.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 16:39



Сърбят ме ръцете да вляза в блога му на тоя и да му напукам канчето. Гледам даже, че ми е чел постовете. Похвално. Така се прави, но за да стигне нивото ми на мислене много постове трябва да ми прочете и много време да отдели да разбере какво иска да каже автора. Малко като да анализираш символисти. Трябва да знаеш символиката, каква семантика носят отделните символи, но това е за напреднали, за много напреднали. НЕ може от кабата на селския стадион да отидеш да риташ на Ноукамп при големите батковци със скъсаните гуменки.

Виж ся Иванчо, когато се правиш на умник трябва да си подготвен за ситуацията, че идват големите батковци и ти напукват шамарите. Общо взето това дето е било в детството, но сега нещата са по-суфистицирани. Шамарите се бият интелектуално, не че ако те хвана едно на едно няма да ти изкарам въздуха за 3 мин. Не си мисли че всички програматори са с големи лупи и внимават да не направят някой по-широка крачка, че да не им се сцепят ташаците и са на 3к чисто.

И да, бицепса не ми е 45 санта, но с Гуру може да ти врътнем едно интервю на Корнера. И да, не те познавам. Прочетох ти блога и ти видях две видеа където се излагаш. Това ми беше достатъчно да разбера колко ти е акъла.

Изприпкай да си направиш регистрация тук и се защити адекватно на терен. Нямам желание да профанизирам шибания епистоларен диалог.

ПС
И ако обичаш не ми говори как си бориш стотинките и как ти стига ли.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано26.01.16 16:40



Путката , на тебе никой не се кара, ти вчера си направила 128 свирки на Лозен и си подобрила рекорда на кирливата ти майка от миналата седмица, е как да ти се кара човек ?? Ти си за медал ма



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано26.01.16 16:57



колеги малко по спокойно че ГЕйтака се поуплаши

Какво ме нападнахте от dir.bg? Аз попитах от кога е фактор, понеже не знаех а вие тука ме заплашвате. Хайде малко по-спокойно, защо толкова лично го взехте всички?
Често са ме заплашвали но тука малко преминавате граница на нормалното, визирам и няколко мейла които спокойно могат да отидат по каналния ред на следствие-прокоратура . Я по-спокойно всички, много бягате от темата и идеята и. Щом не си научил елементарни неща за 8 години аз няма да дам на никого 1 минута.




jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 17:08



Не вярвам някой от тука да тръгне да му пише мейли. Нас по дяволите не ни се занимава да му пишеме в блога, ти ми говориш за мейли.

По останалата част:

"„Без бой не става, боя изгражда, той не разгражда“ – много умни думи на Камен Донев. Дали ще е физически бой или бой по егото няма значение."


и пак:

"Така че, шамар от един задник може да бъде много по-полезен от похвала от един пухльо!
"




Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано26.01.16 17:10



сандокан с двата ножа и шкембето говори за заплахи айде моля ти се. не го закачай, че ше пусне пак снимка по боксерки.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.