Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор M744 ()
Публикувано26.01.16 14:59



Та кво казваш за джава, референциите и основите на езика?



Тема Re: Комплексарченови [re: M744]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.01.16 15:05



На всяко интервю ме питат кое къде седи в паметта. Туй, че може да си бичиш с години без да ги знаеш - не омаловажава факта.
Не, не говоря за указатели от С/С++.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 15:06



Чакай чакай чакай...

ТОЗИ има видео блог? Този обяснява на някакви други като него, но по-малко информирани разни неща? Сериозно ли?

Еби му майката:

прецъках това видео нямам претенция да съм го гледал само чух следните фрази - "Бойко се бори с енергийната мафия и те го свалиха заради това.", "Бойко е добрия" чакай, чакай... този определено не в час.... с нищо.

Това за .нет-а няма да го гледам. Анализатор. За мен този е мислител от нивото на Адорно и Адам Смит, Еразъм Ротердамски.....

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 15:08



Няма да е зле да си намери приятелка и да споделя с нея гениалните си мисли. Така ще се излага само пред един човек. Не е най-красивит и умен тип на света, ако мога така да се изразя политически-коректно, но щом взима 3141 лева и 35 стотинки бруто, все ще намери някоя Гана да го трае.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано26.01.16 15:11



Да, точно това видео имах впредвид на въпросния анимационен герой, с което междудругуто требва да бъде по-нисък и от тревата, а не да тормози дечицата, които ходят по интервюта.

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 15:11



Бе не знам, ама на това клипче коментарите са... лудите и тъпите с привличат. Не знам как се нарича този ефект, ама един от коментарите почва:

"Казвам се Григор Маринов, от България, покръстен в правослвната вяра на 13 годишна възраст..."

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 15:12



http://gatakka.eu/?page_id=2

Oбвързан, хетеросексуален (малко останахме) , парашутист,дървен философ и пишман планинар. Какво още?


Ами то и това не е много ок. Щото очевидно е намерил няква селска пръчка дето работи за 600 леа продавачка в била и го гледа като бог. От там започват и нереалните представи дето има за себе си. Понякога трябва да има някой дето да те хване за краката и да те свали на земята, а в света му като няма други авторитети освен Наков и Него си няма как да стане...

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 15:14



Това, че някой не ебе, не го прави хетеросексуален.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано26.01.16 15:16



Мой, схвана ми се коремните мусколи от смя:

януари 26th, 2016 at 2:55 pm
Какво ме нападнахте от dir.bg? Аз попитах от кога е фактор, понеже не знаех а вие тука ме заплашвате. Хайде малко по-спокойно, защо толкова лично го взехте всички? Често са ме заплашвали но тука малко преминавате граница на нормалното, визирам и няколко мейла които спокойно могат да отидат по каналния ред на следствие-прокоратура. Я по-спокойно всички, много бягате от темата и идеята и. Щом не си научил елементарни неща за 8 години аз няма да дам на никого 1 минута.


---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.01.16 15:17



Тоя като го гледам няма пари за скъпите параноични наркотици, сигурно е на лепило. Другият вариант е да си е тъп по дефоулт, което с всеки следващ постинг става все по-вероятно.

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.