Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.01.16 00:08



Абе верно, кво са случва с Бернанкето?

*Програмист-изолационист


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано27.01.16 00:12



Нещо удари на късо твоя робот

почна goto :
Аз чакам отговор на въпроса си, кои сте вие и какво ще се случи когато не направя това което искате да направя..



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 00:14



освен, че е уволнен де.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: Aaron]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано27.01.16 00:17



Ти ли пишеш от името на цлубс.дир.бг у форума на тоя бе? Само ти употребяваш думата "ждрольо". Не дей се кара на момчето че ти си доста по-тъп от него. Той поне генерици е чел. И чесно батка ебати убития таблет

. Правилно ти казват.



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 00:22



Хахах има гаражни проблеми. Търси си гараж ама единия му бил къс, а другия тесен... няма пълно щастие в тоя живот.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: federer]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 00:24



Аз се наиграх с тоя, едитна си поста путката. Дори не си застана зад думите. Дееба и курвата. Супер точно съм го профилирал още от първия параграф.

Иначе като го гледам май му залепва релето, но един шамар зад вратлето и се оправя. Като тия телевизорите едно време като го шибнеш отгоре и се оправя картината.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!

Редактирано от korporativa на 27.01.16 01:12.



Тема Re: Комплексарченови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано27.01.16 00:26



ХЙахаха ще ме умориш. Кво значени има кой кво е чел бе? Пред жената на Радо Прашката на касата на Била всички сме равни.

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано27.01.16 04:19



Пича не знае, че byref не се препоръчва в пхп, а от 5.4 &$var хвърля фатал ерор. За 2010 говорим.



Тема Re: Комплексарченови [re: korporativa]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано27.01.16 06:43



еми да, то логично с това уволняване веднъж годишно да заживее в каравана.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Комплексарченови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 08:36



Е то тоя герой бил "СТО" в някаква неизвестна фирмичка, Деспарк, точно 2 месеца като гледам последно, преди да го изгонят. Нормално - първо, че е дървен философ, второ, че очевидно е доста слаб програмист. СТО трябва да можеш да се разбираш с хората, той тоя като го гледам със себе си не може да се разбере, камо ли с някой друг.

Заблудена душица, и тия, дето го подкрепят в мизерния му блог какви са се събрали - всичките до един с безумни правописни грешки, "и / й", "очуден", запетайките не знам защо оставят спейсинг от двете страни между тях, формирането на логическа мисъл ментално и параграф визуално им е невъзможна. Наивна представа за работата, индустрията, нещата и всичко.

Джонки.

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.