Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 11:19



Намерих и елитния квартал край морето. До кв. Индустриален, и бивша корабостроителница Бургас!


Всъщност, Люлин изглежда много по-добре, правилно си се насочил

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш

Редактирано от rabin на 27.01.16 11:20.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 11:25



Добър си с Гуугъл Earth и с оценянето на бизнеса на другите хора. Леко пропуски имаш, примерно Маслото в последните 10 години (а и сега) бачка за американци и няма вече Телерик, а американска Прогрес, но... Също и мене хич трудно ме преценяваш как съм точно и какъв съм, аз съм ти поствал доста хинтове, дето са факти, а не каквото ми скимне да пиша, най-малкото човек, който за една година е бил на Хаваите, Австралия, Япония, Лас Вегас, Ню Йорк, Париж и Лондон, Лос Анжелис, Пало Алто,... нали... но както и да е.

Искам да ти кажа, не се притеснявай за мене, рус, здрав и еба добре, мерси за вниманието. На Маслото не му завиждам за нищо, съжалявам го, мина през тумор на мозъка, взе мноооооого малко от тия 400 милиона, всички го знаят вече какъв е (и прякора откъде е) - не искам да съм на негово място, плюс това съм по-здрав и красив.

Не се притеснявай за мене, скъпи.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 27.01.16 11:40.



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 11:51



e като ти казвам, че си чекиджия, не мога разбера шо се сърдиш деба



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 11:54



който за една година е бил .. Париж и Лондон... нали... но както и да е.
Все едно на Мингото и Съветския да разправяш, че си бил в София.
Сума ти обяви има за работарче де фръчи да инсталира и къстомизира софт при клиентите на място. И ще ти плащат за което, и го имат като недостатък на работата.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 11:56



Чекиджия е лепкавия червей.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 11:57



Разликата е, че аз джиткам за кеф. Другата разлика е, че няма кой да ми казва какво да правя.

Това стига ли ти?

--
One day it will make sense.


Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.01.16 12:01



Билетите за такава обиколка са не повече от средна заплата на senior. За какво изобщо повдигаш въпроса? Или щото си си направил труда, или какво?
Предпочитам да посетя екзотични дестинации, ако аз избирам.

Между другото - наш Гатака си затворил блога за коментари, пробвах да го похваля за видеата.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: Комплексарченови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 12:01



Не пич, билетите и петзвездните курорти в Хаваи + 2 седмици разходи там са 20 бона. За мен и мацката, която е с мен, нали, ти си чекиджия и това няма да го разбереш, но... Това е на Гейтака 2/3 от годишната заплата.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 27.01.16 12:02.



Тема Re: Комплексарченови [re: savoyclub-56458]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.01.16 12:08



екзотичните дестинации включват спане на палатка ала бала така цървулите обесняват мизерията си - екзотика. като Урсула нещо екзотично за до 500 еуро ако може. може, Петолъчката достатъчно екзотична ли ти, Румънска подлого.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Комплексарченови [re: jeffty]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано27.01.16 12:09



Урсула може да се връща и на плюс от тия екскурзии, кои знае. Ако заработва добре...

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.