Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор bobyb (ветеран)
Публикувано28.01.16 11:25



Виртуалка при бивш клиент, и ти си я ползваш ей така като бекдоор??? А ние си мислим че крадеш само тоалетни... Всичко ще си кажеш накрая.



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.01.16 11:29



Такааа, let me get this straight:

- backdoor с Уиндоус при клиент (той знае ли, че му влизаш в машината, за да пишеш коментари при Гейтака)
- ползваш Уиндоус
- анонимайзери и VPN-и
- скрил си се на село, да не те гледат
- крадеш химически тоалетни от магистрала Тракия, и то не еднократно

Рабине, мисля, че е време да уведомя ДАНС-анджиите. И без това ги познавам половината, обядваме всеки ден по кръчмите около Корнера (нали, те са от другата страна на улицата на 5 метра) - познавам ги много добре и сме пили даже заедно.

Мисля ти е време да изгориш, много голЕма акула станА.

--
One day it will make sense.


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: bobyb]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 11:35



При всеки си инсталвам по една такава, с тяхната ОС и браузър, да тествам как изглеждат проектите от тяхна гледна точка.
Имам 7 крадени тоалетни в задния двор, да си акам за всеки ден от седмицата.
Ае, младежи, мекото верно ще успее да ме изгони с простотията си. Решението беше ваше.

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано28.01.16 12:03



Педал мазен, намери ли си психиатър или да викаме Файла ?



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:12



ba... само да го викнат да пише обяснение в два екземпляра на ръка без индиго мисля че ще му е достатъчно

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:14



мммммммммммммм ходи при оня гейтака с прашките да си говорите за .нет и пхп. Там аудиторията я видя нали? Само металюги

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:16



Добре ве, една разбирам. ЗИмата студено, те пластмасови... Две.. пак добре щото мое да ти е харесала първата и да имаш една резервна за някой разстройство. Ма 7. Еби му майката.....

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор synergie (пристрастен)
Публикувано28.01.16 12:17



Не се прави бе смотан, страх те хвана, щото се видя че си уиндоус, че ИП-то ти е известно и лесно може да разберем кой си. Какви клиенти имаш ти по селата със селски ип-та? Замазваш тука ситуацията с напускането за да се изгуби интерес към личността ти, но ясно се видя че цъкаш на уиндоус а скоро ще знаем и от кое село.



Zaphod: ти си тревопасно рабине

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: synergie]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 12:21



Я пиши на гейтака да даде ИП-то, аз имам едни приятели дето се занимават с доставки на интернет. Дай ще го видим тоя в коя част на люлин живее

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 12:25



хаха клубЪТ успя да направи това, което два други трябваше да постигнат с баняне. ерген селски, ти верно ли си мислиш, че ше тръгна да пиша у на некъв улав сайта да се представям за теб. тоя станиол тва лъскане ти разказа играта деба



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.