Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 10.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.01.16 13:31



Рабине, вече си известен не само в клубЪТ на милионерите и манекените, ами и сред простолюдието в ИТ сферата. Благодари на джефти и покажи малко признателност, д'те ебе.

Нужен съм ти тук, така прозвуча! Аз съм най-прос, не само в този клуб. И комплиментите почнаха...

Zaphod: - Не се мъчи да разсъждаваш



Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 13:36



айде на, целувай ръка и дано съ намери булка



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: И аз го знам като дирник, не го е измислил онзинови [re: jeffty]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано28.01.16 14:10



Ти си булка ма, женен червей.



Тема въпросинови [re: korporativa]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 15:45



Нека да обобщя въпросите, които зададох над 20 пъти и вие непрекъснато сменяхте темата без да дадете отговор:
– Кои сте вие и какво ще стане като не направя това което искате.
– Как преценяте ниво на кандидат на интервю, след като техническите въпроси, според вас, са грешният начин.
– Колко е нормалната стартова заплата за начинаещ – наблягам на думата начинаещ. Да кажем PHP full stack.
– Кои са фирмите, които дават 5К на начинаещ и колко дават на старшите в този случай

И един бонус въпрос, защо не излезете с истинските си личности, за да преценят останалите в този блог колко авторитетно е мнението ви, на какво е базирано. Защо седите зад псевдо анонимността? Нека да ви видим кои сте.


- баси драматичния сопол. оставете Бритни на мира, че викнем анонимните и ала бала. ебем ти манията за драма. че се извърти оста на земята, келеш.
- къде некой е казал такова нещо. имаш си лист, излизаш пред кандидата, рецитираш прав въпросите и си номер едно. оти си губиш час за интервю като можеш да автоматизираш даже с един бърз ПХП скрипт версия пролет/лято 2016 с ироничен смях на всеки %3 въпрос.
- начинаещ...PHP full stack...линукс администратор като селския ерген. последно на кое да наблегнем.
- нема се научите, че никой нищо не дава деба и лешперите.

и за бонус точки - да се не депресирате, че така си представяте хора де имат пощи на gbg.bg (ако го има тоя сайт нали, че немам гугъл да питам бинг дали амазон го пингва) и си чертаете графики. реалността е трудно за приемане понятие.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано28.01.16 15:59



Булка, бойна задача имаш, я му пиши отговор на гейтака, аз ще ти диктувам от тука, че да не се излагам с моя виндолски ейсър Р7 да ми се смеят там у блогь.

Питай го той сам ли си е измислил метода на интервюиране или го е чел някъде и ако го е чел къде. Щото аз къде съм бил на интервюта никой не е питал въпроси за езика на програмиране. Нито у гугъл, нито у епъл некой ше те пита такива глупости. Обаче при гейтака требва сичко да знаеш за 3к заплата.

Ето как е у гугълето например

. Пича не помни дефиницията, пита и му обясняват.

Пиши му там и кажи че е от совиета.



Тема Re: въпросинови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.01.16 16:05



тааа еба ли я?
ти нали си в борда на директорите бе и там ли те питаха коя е сегашната версия на ПХП. тва днешните директори не са като едно време деба.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано28.01.16 16:39



Това тоя ->

<- ли го е писал?


... а бе тоя от кво НЕ разбира?

---

Нищо не съм очаквал И пак съм разочарован!!


Тема Re: въпросинови [re: korporativa]  
Автор Henry Krinkle (новак)
Публикувано28.01.16 17:28



Сега се сетих, че тия дето го слушат тоя тъпак и му се кефят гласуват наравно с нас...не, няма надежда за тая държава.



Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано28.01.16 19:36



Путката, я кажи днеска колко свирки навъртя, че пак си под нормата, майка ти кирлива да иба



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: въпросинови [re: jeffty]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано28.01.16 19:56



Едно леко уточнение тука требва са внесе. Софчето НЕ Е в борда на директорите, той е над тях, определя им и им гласува премиите.

*Програмист-изолационист



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.