Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано02.12.21 22:39



Еми ти взимаш МОСВ значи, Ламби е финансов, и оправяйте се.



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: Crrafterr]  
Автор 2biri ()
Публикувано02.12.21 22:48



Дай ми пример. Някой да е поискал да строи километри канали или да отводнява или напоява села и да са му отказали? Да е имало инициатива да се построи ПСОВ, която да поеме 5 села?

Беше дадено като пример - псов и напояване/отводняване. От детските ми години квото можеше да се разруши и открадне при съществуващата инфраструктура, се бастиса. Пари няма никога, освен след смъртни случаи. Вода ще продължава да занямва по-често. ПСОВ се строиха по ОП, дори за чисти реки и море нямахме пари. Тоооооолкова години демокрация и никога не съм чувала за подобни инициативи. Водата не е от точка до точка. Трудно се управлява и контролира. Айде първо добрия пример за частна отсечка от магистрала и после за водите. Там кво - инвестираш, печелиш и пей сърце, нали? Като завалят едни тол такси, едни данъци баш за твоя участък... и плуват корабчета. А онова и мърда даже





Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: Green Light]  
Автор 2biri ()
Публикувано02.12.21 22:54



Пък ти да гушиш частни псов, а?





Тема Re: алтернативен погледнови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.21 23:03



За Нинова май нарочна тема бях пуснал. Ми къде й е анагнозията??? Че тя, от умираща преди пет години от БСП направи управляваща партия!?

Добре бе, само аз ли виждам, че БСП направи най-големия си удар за... всички времена?

Че те на 9 септември нямат такава заслуга без руснаците. А сега без външна помощ имат:

- Президент

- Ще направят правителство и ще управляват сами, въпреки че формално ще са в коалиция.

- ПП направиха си клонинг, маскираха го така, че електоратът не се усети, че са едно и гласува за тях.

- Успяха да употребят абсолютно безплатно Славито (ИТН). Сега плешивото недоразумение им играе по свирката като пале. Каква метаморфоза!? Къде е кречаталото Тошко??? Укротяването на опърничавата африканска маймунка???

- Убиха единствената си радикална антикомунистическа оппзиция - ДСБ, разбира се чрез новото си острие Корчо и Кокорчо. Пунтираха отделна компания с десен уклон...и успяха. Кой се вързва на такива парчета, не знам, като са назначени от чугунения комунист Радев, какви могат да са??? Даже сега за да е пълно унижението на ДСБ, ще ги вкарат в комунистическото си правителство, та никога повече да не могат да се обадят, че са антикомунисти!! Разсипаха ги направо!!!

Редактирано от LAMBl на 02.12.21 23:41.



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: Crrafterr]  
Автор TCNQ ()
Публикувано02.12.21 23:12



Е да де, само че дясно няма в тези преговори. Дори безумните твърдения на А Василев, че видиш ли, нямало вдигане на данъците, а вдигането на МОД е били нужно и дори задължно, защото е минимално... Повече държава е изцяло ляво нещо. Много смотано ми е присъствието на ДБ (твърдейки за дясно), и както ИТН - чийто бос Сл ТТ бе изкарал наистина десния малкия мук. Въобще, голям турлюгювеч, само и само да има правителство...



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.12.21 23:13



Като изключим онова за предложенията, които нищо не струват, защото са диагностика, всичко останало е все същото неандерталско дясно, което слушаме вече 30 години и за което на всички по света стана ясно, че не работи, само за нашите квази десни, пионерски кръжоци не е станало ясно.

Прекалено уморен съм за да се аргументирам, но ако оцелея до неделя, може и пак да пиша.



Тема Re: алтернативен погледнови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.21 23:12



Красотата на словото можела да бъде опасна???





Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: 2biri]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.12.21 23:41



Пречиствателната станция за отпадни води в Букурещ е отдадена чрез концесия, ето пример за публично-частно партньорство. Иначе не мога да се похваля, че разбирам какво (и защо) казваш.



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано03.12.21 00:26



Ти вече ми се подиграваш ... а искаш грантове, като на Пътника...?
Викаш, не си чувал да говоря за борда и монетарни мерки? Те к'ви са?

Как к'ви са? Ами монетарни са!



Сега май ти ми се подиграваш.
Не беше ли ти този, който се пенявеше, че това е единствено в компетенцията на БНБ, а не на изпълнителната власт?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано03.12.21 01:05



В управлението на държавата участват всички институции. Какво, БНБ и правителството няма да седнат на една маса и да си съгласуват действията? Едните ще прибират пари, другите ще ги раздават???

Редактирано от LAMBl на 03.12.21 01:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.