Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.21 14:54



Дали да се радвам? То излизене от борда, ама нали сме си говорили. Излизането нищо не дава! Важното е какво ще направим след като излезем!

А с тези малоумници, които на две магарта сеното с колкулатор не могат да разделят, как очакваш хитроумна самостоятелна монетарна политика??? Те най-елементарното счетоводно равнение на държавния бюджет не могат да направят, ти ще очакваш от тях стратегическа политика и залагане на дългосрочни цели ... ??? По-скоро бих се гръмнал!



Всичката пара в свирката!!!



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано02.12.21 15:04



Ти още малко ще кажеш, че двамата тартори са следвали нАучен комунизъм.


Не знаех, че в Харвард може да се завърши и такава специалност.
Хуу, де, те двамцата са търчи-лъжи, да предположим.
Кого би искал да видиш на масата за преговори, освен тебе си лично?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: LAMBl]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано02.12.21 15:44



Никакъв шанс за еврозона!!! - ми то това е целта. Амин!





Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.21 15:47



Аз като им гледам изявите, вече се съмнявам, че въобще са учили нещо...



Ти чу ли от тези дваминцата, икономическият екип на правителството, някакъв коментар за инфлацията, цените на енергията, на стоките, предложение за мерки, за справяне с проблема, оценка някаква ... всъщност инфлацията проблем ли е, не е ли...?
НЕ!
МВР, правеше акции и коментираше "спекулативните" цени, "Икономическият екип" - малчи!!!

Снощи, като изразих съмненията си относно образоваността им, една тяхна фенка, лично познаваща ги ... дали? ... ми сподели, че Кокорчо бил завършил "Право" в Харвардо... тоест и икономист не ... за другия не получих информация... Е, малко ги били подгонили за кражба на интелектуална собственост, фирмите им съмнителни ... ама те нали се обявиха за най-почтени, няма да лъжат я!?
Аз мисля, че при така създалата се ситуация, вече няма да ги гонят ... че министири и министърпредседатели ще стават! Няма да се излагаме пред чужденците я ...?

"Хуу, де, те двамцата са търчи-лъжи, да предположим." Те ясно, че са поставени лица, даже поставени от поставените лица... Ей този лош вкус в устата ми оставя това управление и ми предизвиква позиви за повръщане - старата ченгеларска схема, всичко да се управлява от хора, които никой не вижда.

"Кого би искал да видиш на масата за преговори, освен тебе си лично?" Не искам конкретни хора, а партии с ясна идеология!!! Това нали ти го казах, бе? Що са прайш, че не знайш!?
Искам да знам, какво ще правят и след сто години. В каква посока предлагат да се движи държавата. А аз по действията им ще преценя, дали го правят и имат капацитета да го направят. Както преценявам за настоящите - по действията им. Декларират нещо, но изпълнението му, ще ни закара на съвсем друго място, от пожеланото!!!
Не съм фен на лидерската схема - падне бащицата-мачо (спасителя с големите мускули) и не знаем къде се намираме, затваряме партията!
До сега беше Бойко, - мокрия блян на българската домакиня, ама той одърте ... Изритаха го ... може ли такива работи...!?
Нищо!
Кралят е мъртав, да живее Краля!!!
Идва Джон Траволта - Кирил Петков!!! - ма мноо убав, ма какоуу, тоя ... малиии дами паднее... ши го скъсаммм...

Редактирано от LAMBl на 02.12.21 16:00.



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: Noy BG]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано02.12.21 15:48



Никакъв шанс за еврозона!!! - ми то това е целта. Амин!
Yes! Yes! Yes! Lambi for president!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: Noy BG]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.21 15:50



Не не е това целта! Целта е да направят това, което декларират!
Ако не го направят означава, че или лъжат, или са некадърни, да го изпълнят! И в двата случая не ги искам да ме управляват!!!



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано02.12.21 15:53



Ти чу ли от тези дваминцата, икономическият екип на правителството, някакъв коментар за инфлацията, цените на енергията, на стоките, предложение за мерки, за справяне с проблема, оценка някаква ... всъщност инфлацията проблем ри е, не е ли?
НЕ!


А ти какво искаш да чуеш?


Нали според теб и не само според теб инфлацията и цените на енергията са независими от нас развития!
На масата за преговори седи бъдещата изпълнителна власт, Ламби! Не беше ли ти този, който се подиграваше на изпълнителната власт в лицето на ДАНС, която тръгнала да бори инфлацията, след като това било задача на независимата БНБ.

Та кое последно?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано02.12.21 15:59



Не искам конкретни хора, а партии с ясна идеология!!!
Такива няма. Няма дори в една Германия.



Искам да знам, какво ще правят и след сто години.

Много искаш.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.21 16:05



"Много искаш." Ми като не ми го предлагат, няма глас от Ламби!





Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.21 16:12



"А ти какво искаш да чуеш?" Е, написал съм го де, даже си го цитирал!



Да подигравах се! А те казаха ли нещо по въпроса?? НЕ! Е, как да не се подигравам!?
Ми поне да бяха казали, че е работа на БНБ! Нали те са икономисти, те трябва да знаят, чия задача е инфлацията, един вид да насочат общественото внимание в правилна посока...

"Та кое последно?" Това, кое друго?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.