Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.12.21 23:39



Аз ти разправям, че ми обясниха, че блок чейна ги пази криптовалутите, ти за наводнения като Бирите ми говориш!?
От кво ги пази, бре, Ламби? Дан би някой да не ги обере ли?


Щом можеш да ги купуваш и продаваш, значи подлежат на търсене и предлагане, което определя цената.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.12.21 23:46



Това е друго, криптовалута!!! Нея блокчейна я пази!!! Питай криптоспециалистите, ако не ми вярваш.



Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.12.21 23:55



Естествено, че не ти вярвам, ама на тях – още по-малко.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Изкушавам се ...нови [re: LAMBl]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.12.21 00:38



Бирите не разбира материята - факт. Никога не съм го крила.

Но и да не знаеш детайли и да се изказваш също не е ок. Ти като не знаеш какво се прави в една сфера - как даваш препоръки какво трябва да се случи? То не може така, ама кво от това, ама това не е същността му. Като не му знаеш същността, не коментираш или първо се допитваш до някой който я знае.

Тая учебникарска икономика трябва да стане практическа. Не може на всяка тема да кряскате - така трябва, ама другото е някаква подробност. Не, другото е същността - а как да го направиш е подробност, която се върти около същността.

Икономиката не движи прогреса, само го оправдава и обяснява. Тъпите детайли го правят. Като не разбираш - питаш и после пак се изказваш.



Тема Re: Леви цели, десни средстванови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано06.12.21 05:39



Строим Развито социалистическо общество.

Божественото да ни е на помощ.
Ся ще видим кон боб яде ли.





Тема ИДЕОЛОГИИТЕнови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.12.21 08:40



Само исках да потвърдя разбирането си за идеологиите с пример.
Ето, новата власт (БСП/ПП) повдигна черджето на информационното затъмнение с т.нар. "преговори" и сега обществото знае повече за управленските им намерения. Това ще бъде едно подчертано ляво управление! Е, сега информацията е крайно оскъдна и далеч не може да мине за идеология, но другите и толкова не дават.

Аз може много да ги иронизирам и псувам, но това е много полезно действие от тяхна страна! Сега знам защо съм против тях! А не, тоя ми изглежда, ... струвами се ...



Редактирано от LAMBl на 06.12.21 09:12.



Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.12.21 08:46



Да, на мен е естествено да не ми вярваш. Аз не съм криптоспециалист.
Ама на "тях"да не вярваш ...???

... е обидно!

Ти разбираш ли от блокчийн? НЕ! Е, къде си ръгнал тогава!?



Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: LAMBl]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано06.12.21 08:52





Честит празник, Ламби!

Щастието идва при веселите!

Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: Шило]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.12.21 09:10



"Адмирал знае за блокчейн"



Благодаря!
Честит празник и на Опти!



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано06.12.21 09:52



Не толкова проверка, а като написа че е ескперт - исках да се ориентирам в каква сфера, на база образование. Може би ще свързвам вече името му с пазарния фундаментализъм...

Смяната на обществен строй се нарича революция!
Ааа когато ставало с реформа, се наричало реФолюция.
Приватизацията.... ми то нали няма даване на сила, а на клиенти.
Имало клиенти - станала....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.