Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.12.21 12:13



Ми кво чета...?

Навън съм с един приятел. ФиюософствУВваме на съвсем други теми. Ся отиваме да срещнем друг,... ще ядем. Аз не съм гладен, ама ше пия едно вино, няколко пъти...
Къде чел, недочел...



Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано05.12.21 12:36



Ти кажи що ми се срутиха криптовалутите с по 20% за ден, късно ми е от милиардер милионер да ставам







Тема Леви цели, десни средстванови [re: Crrafterr]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано05.12.21 14:58



Дето вика един, прилича на създаването на суперминистерства в края на 80-те в СССР.





Тема Re: Леви цели, десни средстванови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.12.21 17:57



Строим Развито социалистическо общество.



Замислих се.... и констатирах, че за последните 32 г. това ще е най-лявото управление (правителство).



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано05.12.21 18:14



Надникнала в CV в уики:
"... пилот,
1974 - специалност „Политическа икономия“.
1986 - член на Специализирания научен съвет на Центъра по идеологически дисциплини във ВМЕИ „Ленин“.
1981 - второ висше, специалност „Математическо моделиране на икономическите процеси“.
1984 - дисертация „Икономически растеж, структура и фактори в производствената сфера“
1992 - министър на финансите ... избран за доцент в катедра „Теория на пазарното стопанство“ на Стопанския факултет на Техническия университет"

Минал от теория на соца към практика и обратен завой..... няма лошо.
Други експерти в областта на пазарната икономика по това време имали ли сме?

Но не е достатъчно овластеният да е само експерт. Трябват акъл, сила, топки ... сигурно и други качества трябват?

и други качества - работа в екип, в екип.... диалогичност...


Пак от Уики: След оттеглянето си от активна политическа дейност, основава т.нар. „Лаборатория за управление на рискове“ (ЛУР) към Нов български университет (НБУ), която се занимава с политически анализи и прогнози."

И преди съм го казвала - политиката има нужда от такива лаборатории към всички университети, по всички специалности....
А има ли пазар на това, което прозвеждат "ЛУР"?



Тема Re: Леви цели, десни средстванови [re: Crrafterr]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано05.12.21 18:26



Дали не искал да каже, че държавното управление не е частен бизнес....



Тема Re: преговорите и дяснотонови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.12.21 19:51



Добре, проверила си го.
Аз го оценявам по делата, не по CV-то.
Както казах той направи 95 % от най-важната реформа на прехода смени основната форма на собственост върху средствата за производство - ПРИВАТИЗАЦИЯТА. Което е смяна строя от комунизъм към пазарна икономика капитализъм.

Смяната на обществен строй се нарича революция!
Революция - Не е малко, нали?





Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.12.21 23:13



"Ти кажи що ми се срутиха криптовалутите..." Не може да бъде! Мене криптоспециалистите ме увериха, че тез валути инфлация не ги лови, щото се емитирало точно определено количество!
Според мен не са се срутили! Криптоспециалистите бяха много убедителни, че не е възможно.



Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.12.21 23:25



Според мен не са се срутили! Криптоспециалистите бяха много убедителни, че не е възможно.

Лъжеш кат дърт циганин, признай си, че си продал всичките твои криптовалутни авоари на борсата, наводнил си пазара и затова цената им е паднала!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Да ни изчегъртат, викаш?нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.12.21 23:33



Нищо не разбираш от блок чейн! Туй нещо е сигурна работа, бе! Аз ти разправям, че ми обясниха, че блок чейна ги пази криптовалутите, ти за наводнения като Бирите ми говориш!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.